Pages:
Actions
  • #406 by adasten on 30 Apr 2014
  • muscleappeal
  • #407 by myth on 14 Jul 2014
  • Tak jsme měl zase rande s tou velkou slečnou, co jsem tu zmiňoval. :-) Jako paráda. Třeba když jsme se drželi za ruce, tak se mnou komíhala a potom i ze srandy tahala, že jsem nemohl udržet rovnováhu. Nakonec mě v pohodě přetáhla, když jsme jí zkoušel zase já někam odtáhnout. A jen se při tom smála. Má úžasně svalnatý předloktí a tricepsy. Předloktí jsem jí sotva obejmul oběma rukama! Navíc, když jsme jeli tramvají, nebylo moc místa tak na její návrh se ona držela a já objímal jí a ikdyž jsme se snažil nehnula se ani o kousek. A na závěr jsme tak laškovali, já s ní bodyčekama ani nepohnul a ona se mnou jen tak lehce. A npotom mě při objímání zvedla do výšky. Prostě opravdu skvělý rande. :-)
  • #408 by daniel789 on 22 Jul 2014
  •  8) :bravo: tak snad ti to výjde!
  • #409 by Sargatanas on 27 Jul 2014
  • ahoj, jsem tu new, poprosim Vas o karmu :-) a kdo si rekne v poste, dostane access, na Her Flex Appeal :-)
  • #410 by janbiba77 on 01 Aug 2014
  • Myth - gratuluju, ať Vám to vydrží! Držím palce. Honza
  • #411 by daniel789 on 02 Aug 2014
  • Časem se můžeš pochlubit i s nejakou fotkou ;)  8)
  • #412 by myth on 15 Aug 2014
  • To bych se jí musel zeptat.  :) Protože kdybych to dal bez jejího svolení a přišla mi na to, asi ze mě udělá deset malejch do školky. Jednou rukou :-D To si neumítě představit, jak se svým metrákem jsme si vedle ní připadal maličkej.  :) Hlavně když jsme se jí držel a nebo když mě zvedala.  :letsparty:
  • #413 by Sargatanas on 27 Aug 2014
  • ahoj, jsem tu new, poprosim Vas o karmu :-) a kdo si rekne v poste, dostane access, na Her Flex Appeal :-)

    ahoj, pristup uz vyprsel, az zase neco koupim, dam vedet :-)
  • #414 by myth on 20 Sep 2014
  • Nevíte někdo, proč se mi nezobrazují odkazy, na které musím mít víc jak 10 karmu?
  • #415 by janbiba77 on 22 Sep 2014
  • Jo - tak přesně toto by zajímalo aj mňa.
  • #416 by myth on 10 Feb 2015
  • Super, díky :-)
  • #417 by myth on 17 Feb 2015
  • Koukal jsem do fora, co to tam zase vymýšlejí za varování?

    Mimochodem, tak mě napadlo, kolik Čechů (případně i slováků :-) ) tady vlastně je?
  • #418 by daniel789 on 08 May 2015
  • Těžko říct, par desítek? :D a co jinak? přemyšlím že koupim nekam nejake member accesy tak kdo my měl na výměnu :) bylo by to fajn pro všechny  8)
  • #419 by janbiba77 on 09 May 2015
  • MYTH, co ta Tvoje slečna? Povídej, přeháněj  ;)
  • #420 by myth on 13 Jun 2015
  • Už není co, leda bych si vymýšlel. Našel jsme si jinou a ona taky jiného. Jsme jen kamarádi a tak asi budu muset sehnat nějakou jinu, co bych proti ní byl prťousek a ona by si to užívala. :-)
Pages:
Actions