Pages:
Actions
  • #421 by ochlasta on 14 Jun 2015
  • Mám zaplatenú NAUGHTY NURYIE.  Vymením za nejakú inú stránku. Ozvite sa.
  • #422 by ollie703 on 14 Oct 2015
  • Sorry to 'gate crash' guys but I live in Bratislava and I heard today there is a 'very muscular' lady around 50 years of age who trains at Relax Centrum in Bratislava (near Aupark). Anyone seen her? Anyone seen any female bodybuilders in Bratislava?   :thanks:
  • #423 by adasten on 05 Oct 2016
  • Pokud nemáš VIP tak je to tady nuda.Jinak jsem už chodím několik let.
  • #424 by myth on 29 Oct 2016
  • Tak jsme se chlapi sesšel na pokec s bejvalkou. Dělá těžkou atletiku, měří 196cm a teď váží 130 kilo. Je to taková masivní ženská, má i pořádný svaly, širokánský ramena a mohutný stehna. Dělala teď reklamní kampaň, když zvedala Jana Kalaše (kick-boxer) nad hlavu. :-)
    Tedy musím říci že dobrý, trochu jsme se pošťuchovali, já pořád, že někdy musíme porovnat svaly a ona mi říkala maličký (mám 182cm a 100 kilo). Pořád se na mě usmívala a dívala takovím pohledem typu, vždyť si tak strašně malinký a i mi to říkala. Nakonec jsme ji vyhecoval, že si mě opravdu na ramena hodila. :-)
  • #425 by Mikeff on 23 Jan 2017
  • Muzete mi prosim taky naklikat karmu trochu? Me ten ***** sebral uplne vsechno
  • #426 by biggerisbetter on 11 Feb 2017
  • Hi guys, there is a beautifull girl in Prague doing session, Dominique Black. Has anyone seen her? Can you recommend her? I would be grateful for any opinions. Thanks in advance :)
  • #427 by liohff on 09 Mar 2017
  • Sem chodí taky pár čechů? Tak to je fajn, to jsem ani netušil  :D
    Nicméně zdejší politika fóra za moc nestojí. Spousta věcí se maže nebo hází do VIP. V poslední době něco přidám jen když mi zdejší **** seberou Karmu, jinak dávám přednost spíš kontaktu přes zprávy a případné výměně názorů a fotek/klipů tak nějak mimo forum.
  • #428 by myth on 20 Aug 2017
  • Karma noproblema :-)

    Náhodou, nemáte někdo od femfortefana příběhy "Family Fun" a "Wrestling Gals"?
  • #429 by liohff on 27 Aug 2017
  • Neměl by tu náhodou někdo zájem o výměnu videí? Poslední dobou sbírám hlavně extrémy, což právě moc obvyklé není. Pěkných holek už mám hodně, tak se poohlížím po těch, které svým vzezřením spíš šokují. Někdy je docela zajímavý sledovat holky, co vypadají, že by složily náklaďák   :D
  • #430 by dave72 on 19 Nov 2017
  • hello, any experience with renata Hronova please ??
  • #431 by dave72 on 21 Nov 2017
  • You are not allowed to view links. Register or Login
    What experience do you mean?

    About her strenght, what about her scissors ??
  • #432 by myth on 22 Jan 2018
  • Nemáte někdo heslo k femfortefan? Nebo aspoň kde by se daly sehnal jeho komiksy?
  • #433 by myth on 01 Sep 2018
  • Nějak je tu ticho po pěšině...
  • #434 by daniel789 on 02 Sep 2018
  • To tedy někdo nejaky zazitek s nejaou peknou velkou silnou holkou?

  • #435 by myth on 12 Oct 2018
  • Náhodou, nevíte někdo, kde by se dal sehnat novější femfortefan?
Pages:
Actions