Pages:
Actions
  • #181 by myth on 07 Jan 2010
  • To měla tak desítky :-D
  • #182 by bench123 on 07 Jan 2010
  • You are not allowed to view links. Register or Login
    To měla tak desítky :-D

    Desítky? Wau. To si viem predstaviť iba u jedného tvora. Len si nie som istá či GOLEM je tvor. :)
  • #183 by Mikeff on 07 Jan 2010
  •  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  • #184 by myth on 07 Jan 2010
  • You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login
    To měla tak desítky :-D

    Desítky? Wau. To si viem predstaviť iba u jedného tvora. Len si nie som istá či GOLEM je tvor. :)

    Jenže golem zase postrádá další pžednosti ;D
  • #185 by bench123 on 07 Jan 2010
  • You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login
    To měla tak desítky :-D

    Desítky? Wau. To si viem predstaviť iba u jedného tvora. Len si nie som istá či GOLEM je tvor. :)

    Jenže golem zase postrádá další pžednosti ;D

    Asi máš na mysli ženské prednosti. Ale si predstav tá sila a muskulatúra. Síce skrytá, ale je tam.  A možno to je Golemica  :D
  • #186 by myth on 08 Jan 2010
  • Tak to si umím živě představit. :-) Hmm až se mi z toho začly sbíhat sliny :-D
  • #187 by myth on 09 Jan 2010
  • Já ti nevím, mě se do těch představ loudí neustále ty prsa :-D

    Ale štve mě to, proč nemůže být víc slečen vysokých a urostlých? Asi proto, že bych byl potom moc zmlsaný :-D
  • #188 by myth on 10 Jan 2010
  • Hmmm tak to by taky šlo. :-)

    Tak azse psotupem času by se to třeba urovnalo a se slintáním by byl konec. A zůstalo by jen obdivování. :-D
  • #189 by cubrina00 on 10 Jan 2010
  • mate pekne tema :) zrovna vcera jsem v autobuse stal vedle slecny a pri mych 185cm jsem ji byl po ramena. je to pekne, ale trochu neprakticke, kdyz v tom autobuse ma hlavu nahore mezi tycema. a tohle zimni obdobi slintajicim pohledum taky moc nepreje :)
    • cubrina00
  • #190 by myth on 10 Jan 2010
  • You are not allowed to view links. Register or Login
    mate pekne tema :) zrovna vcera jsem v autobuse stal vedle slecny a pri mych 185cm jsem ji byl po ramena. je to pekne, ale trochu neprakticke, kdyz v tom autobuse ma hlavu nahore mezi tycema. a tohle zimni obdobi slintajicim pohledum taky moc nepreje :)

    Tedy tak to ti závidím, takovou slečnu bych bral :-) Hele a kde že to bylo, že bych se zkusil přijet podívat? :-D
  • #191 by bench123 on 10 Jan 2010
  • You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login
    mate pekne tema :) zrovna vcera jsem v autobuse stal vedle slecny a pri mych 185cm jsem ji byl po ramena. je to pekne, ale trochu neprakticke, kdyz v tom autobuse ma hlavu nahore mezi tycema. a tohle zimni obdobi slintajicim pohledum taky moc nepreje :)

    Tedy tak to ti závidím, takovou slečnu bych bral :-) Hele a kde že to bylo, že bych se zkusil přijet podívat? :-D

    No tak to musela byť riadne obryna, ked ti bola po ramená. Nemala hlavu von z vetriaceho okienka? Asi ale taká baba musí mať aj výhodu. Chalan si môže dať smelo hlavu na jej prsia a nemusí sa krčiť. A ked ich má ešte k tomu osmičky, tak má po ruke chalan aj vankúš. Len si musíte rozprestrieť servítku, nech je neoslintáte blúzku. :)
  • #192 by cubrina00 on 12 Jan 2010
  • You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login
    mate pekne tema :) zrovna vcera jsem v autobuse stal vedle slecny a pri mych 185cm jsem ji byl po ramena. je to pekne, ale trochu neprakticke, kdyz v tom autobuse ma hlavu nahore mezi tycema. a tohle zimni obdobi slintajicim pohledum taky moc nepreje :)

    Tedy tak to ti závidím, takovou slečnu bych bral :-) Hele a kde že to bylo, že bych se zkusil přijet podívat? :-D

    No tak to musela byť riadne obryna, ked ti bola po ramená. Nemala hlavu von z vetriaceho okienka? Asi ale taká baba musí mať aj výhodu. Chalan si môže dať smelo hlavu na jej prsia a nemusí sa krčiť. A ked ich má ešte k tomu osmičky, tak má po ruke chalan aj vankúš. Len si musíte rozprestrieť servítku, nech je neoslintáte blúzku. :)

    v praze, v busu 177. taky me to napadlo, ze bych se mohl chytit jinde nez tyce, ale to bych asi dostal po papuli :) ja neslintam, aspon ne na verejnosti  ;D
    • cubrina00
  • #193 by myth on 12 Jan 2010
  • A nebo by si dostal telefoní číslo a příslib rande :-D nidky nic nezjistíš, dokud si neodjistíš :-D ale bacha na granáty :-D
  • #194 by bench123 on 12 Jan 2010
  • You are not allowed to view links. Register or Login
    A nebo by si dostal telefoní číslo a příslib rande :-D nidky nic nezjistíš, dokud si neodjistíš :-D ale bacha na granáty :-D

    Chlapci treba občas zariskovať. Je síce vysoká pravdepodobnosť, že by si dostal po papuli, ale možno by motyka vystrelila a mal by si rande. Nabudúce skús, tak akože nič, a spadni na ňu. A ividíš. :)
  • #195 by Mikeff on 13 Jan 2010
  • Jee ahoj Raslawe dlouho si tu nebyl:)
    Vsechny sekce nejsou free pristupny...dlouho sem nebyl ve VIP, ale snad to ted pujde. DOpisuju si s Bossem a vypada to nadejne.
    To novy dlouhy HD video Katky je dobry jak sem tam svlika, jeste sem to stihnul stahnout nez to dali pryc:) Z ni neco fakt bude uz i armwrestling zacala lehce:) Jeste wrestling a bude to ok:) Svaly ma cim dal vetsi, tak myslim, ze do par let bude na Olympii - ma na to!
Pages:
Actions