Forum Saradas
saradas.org
gfxgfx
 
Please login or register.

Login with username, password and session length
clearskypharmacy
 
gfx gfx
parapharma blackroids
steroidify
gfxgfx
 
Welcome to Forum Saradas! Female Bodybuilding, Fitness, Figure & Bikini
 
gfx gfx
gfx
486471 Posts in 62112 Topics by 24391 Members - Latest Member: Erdnia999 July 31, 2021, 12:39:37 am
*
gfx* Home | Help | Login | Register | gfx
gfx
Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
gfx
gfxgfx
 

Author Topic: Česko - slovensky  (Read 203692 times)

Offline myth

 • Newbie
 • *
 • Posts: 140
 • Activity:
  0%
 • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #210 on: January 29, 2010, 12:33:28 pm »
Tak o tom žádná, všechno je vždy jepší než třeba nic :-D

Mimochodem, nevíte někdo, kde by se daly sehnat podobné povídky v češtině jako vycházely na Valkýře? Tedy ony tam ještě jsou, ale už se tam dlouho neinovovalo.

cubrina00

 • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #211 on: January 30, 2010, 06:55:17 am »
Tak o tom žádná, všechno je vždy jepší než třeba nic :-D

Mimochodem, nevíte někdo, kde by se daly sehnat podobné povídky v češtině jako vycházely na Valkýře? Tedy ony tam ještě jsou, ale už se tam dlouho neinovovalo.

neco zkus napsat  ;D

Offline stunt

 • Newbie
 • *
 • Posts: 57
 • Activity:
  0%
 • KARMA: 12
Re: Česko - slovensky
« Reply #212 on: January 30, 2010, 12:47:40 pm »
Sem tam taky jednu povídku toho času přidal ;).

Offline myth

 • Newbie
 • *
 • Posts: 140
 • Activity:
  0%
 • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #213 on: January 30, 2010, 04:03:02 pm »
Na to jsem strašně línej ;) Radši si to odbydu ve fantazii :-D Tam je to stejně tak dobrý, jako v komiksech  ;D

cubrina00

 • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #214 on: January 31, 2010, 06:30:42 am »
Sem tam taky jednu povídku toho času přidal ;).

to si dobrej. muj posledni vykon ohledne psani, bylo myslim danovy priznani. vic bych asi nezvladl  :-\

Offline stunt

 • Newbie
 • *
 • Posts: 57
 • Activity:
  0%
 • KARMA: 12
Re: Česko - slovensky
« Reply #215 on: January 31, 2010, 11:31:47 pm »
Sem tam taky jednu povídku toho času přidal ;).

to si dobrej. muj posledni vykon ohledne psani, bylo myslim danovy priznani. vic bych asi nezvladl  :-\

Takže podobně brutální jako povídky od DEA? :D

Offline myth

 • Newbie
 • *
 • Posts: 140
 • Activity:
  0%
 • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #216 on: February 01, 2010, 04:23:37 pm »
Ne ty jsou proti tomu jen románky pro dospívající dívky :-D

DEA

 • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #217 on: February 02, 2010, 11:00:30 pm »
Zdar, se to tady pekne rozjelo koukam...

Jinak co se debaty o pot. vztazich s kultackama tyce, rekl ze pravdu ma Mikeff co mi jednou rikal, ze by se s vama bavila akorad o tom kolik si ma dat ten sachru a jestli cvicit nebo to. A pokud by byla dobra, chodila by min. 4x tydne do posky a to by asi chtela i po nekom, s kym by chodila. Dovolena, parby, vylety... nic jen posilovani a max. v lete kolo. Asi by me to moc nebavilo.

DEA

 • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #218 on: February 02, 2010, 11:03:55 pm »
Jedna moje povidka co jeste nevysla... planoval jsem to jako intro k nejake vetsi serii, ale pokud to kdy vyjde, tak uz to budu psat rovnou anglicky. Jde mi to strasne pomalu. Kdyz tak muzete pokracovat a muzeme tady vytvorit tzv. joint story.
Jo, není brutální :-)

Vliv genetiky na utváření současné společnosti
- referát žákyně americké střední školy
5.5. 2120

Jak a kdy to všechno začalo? Těžko říct, ale jak to tak bývá, tak celkem náhodou. V roce 1870 byl učiněn celkem bezvýznamný objev existence jakýchsi nukleových kyselin, zkráceně DNA. Pak se zase nic nedělo po dalších 70 let a až koncem 2. světové války bylo opět náhodou objeveno, že do té doby nenápadná DNA je nositelem genetické informace, tedy "návodu, jak postavit a provozovat tělo".

To už byla celkem bomba, protože tento klíč hledala v těle věda v té době už 200 let. Necelých deset poté, v roce 1953, už byla zjištěna struktura DNA, známá dvoušroubovice ve tvaru zkrouceného žebříku. Pak šel výzkum v rychlém sledu a v roce 1984 nastala první praktická aplikace - jednoznačné určení osoby na základě vzorku DNA. Toto našlo využití v kriminalistice, zabezpečovacích systémech a nové vědě - biometrii.

V roce 2003 je kompletně dekódován lidský genom, čili kompletní sada všech lidských genů. Bylo tedy zjištěno, co který gen ovlivňuje. Začínají se rozvíjet první biotechnolgie, mluví se klonování, geneticky modifikovaných potravinách a "pěstování" náhradních tělesných orgánů pro implantace. Genetika se stává předmětem ostrých diskusí a rozděluje tehdejší společnost, která není s to některé potencionální možnosti genetiky přijmout.

Někdy okolo roku 2010 je začíná být genetika využívána v porodnictví. Na základě zkoumání DNA lidského zárodku, jsou již lékaři schopní určit některé genetické vrozené disfunkce. To začíná ve vyspělých zemích postupně výrazně snižovat počet vrozených vad, bohužel roku v ruce se zvyšujícím se počtem potratů. Tento postup naráží v nábožensky založených komunitách na četné odpůrce a některé kliniky se stávají terčem útoků náboženských fanatiků, zejména amerických fundamentalistických křesťanů. Následně je možno zvolit dokonce pohlaví dítěte.

O deset let později (a ve vojenských laboratořích ještě dříve) začínají první snahy nejen detekovat vrozené poruchy a nemoci, ale i je korigovat. Je to zejména šance pro lidi s AIDS (která už v té době sice nebyla smrtelná, ale i tak pro nově narozené děti představovala vážné riziko) jak mít zdravé potomstvo. Postupně se věda během dvaceti let učí pomocí biotechnologií odstranit takřka všechny možné vrozené vady, od srdeční hypertenze až po všemožné alergie.

S množícími se úspěchy "vrátit člověku zdraví ještě předtím, než je narozen" se logicky začala vkrádat otázka, kde je hranice lidského zdraví. Již děti rozené v 30tých letech 21. stolení byly výrazně zdravější a to všech ohledech, než lidé odmítající genetické zásahy a také než jejich nemodifikovaní předchůdci narození před cca před 20ti lety. Vědci hledají cesty, jak donutit tělo vytvořit si třeba pevnější kosti a zuby, odolnější srdce, stabilnější nervou soustavu či lepší smysly. 

Začínají rovněž vznikat první "děti na objednávku", čili děti, kdy rodiče z miliónů možných kombinacích jejich DNA sami volí "tu pravou" s ohledem na inteligenci, charakter, vzhled, vrozené zdraví a sílu a typ postavy. Aspekt náhodné volby přírody je při vzniku nového jedince takřka vyloučen.
Tyto technologie a jejich využívání dělí společnost na dvě skupiny. Pod tlakem protigenetických radikálů vlády většiny zemích přistupují k takovémuto využívání genetiky velice opatrně, nicméně v řadě liberálnějších zemích je dovoleno. Rodiče jezdí tudíž za zplozením geneticky upraveného (GMO) potomka jinam. Postupem času, zejména vidinou nemalých úspor v zdravotním systému díky geneticky zdravějším a dokonalejším lidem, jsou tyto modifikace stále více a více tolerovány.

V polovině 21. století se ve vyspělých zemích rodí přes 80% dětí "kontrolovanou cestou", což minimálně znamená volbu optimální kombinace rodičovské DNA s následným genetickým preventivním odstraněním vrozených vad. Většina z nich je navíc geneticky vylepšena. Vylepšit je možné již takřka všechno, od kostí, přes tkáně až po celé orgány a jejich soustavy. Začíná se rovněž vylepšovat vzhled. Zájem je logicky o atraktivní sportovní postavy, muži (ale i ženy) si začínají nechat zvyšovat dispozice pro růst kosterních svalů a minimalizují schopnost těla ukládat tuky. Celkově se i zvyšuje průměrná výška populace. Ženy si rovněž nechávají zvětšovat poprsí a muži zase penis.

V polovině šedesátých let, kdy tato generace začíná dospívat, je poprvé vidět rozdíl mezi geneticky upraveným a neupraveným člověkem. Na olympiádě v roce 2066 padla většina rekordů a to právě díky zásluze geneticky modifikovaných lidí. Tradičně sportovně úspěšné, ale chudé země jako třeba Keňa, Mozambik či Kamerun zůstaly zcela bez medailí. Normální, geneticky neupravení lidé neměli proti nastupující generaci "superlidí" žádnou šanci a to v žádném sportu. Celkově modifikovaní sportovci získali 96% medailí, bolestivě vysoký počet na to, že se jejich počet na olympiádě pohyboval okolo 50%.

Olympiáda v roce 2066 tak přinesla jasnou zprávu pro všechny - geneticky modifikovaní lidé jsou silnější, rychlejší a odolnější čili tělesně nadřazení normálním. Začalo se hovořit o nové rase. Být nadřazeným se stalo módou a každý chtěl být u toho. Začal hon na velikost a sílu a kult těla. Ten se stupňoval a stupňuje vlastně dodnes. Zároveň to bylo poprvé, kdy většina vyspělých zemích začala genetické úpravy veřejně schvalovat a dokonce se začalo mluvit o programech osvěty, aby genetické modifikace byly více využívány. Ve Spojených státech byl např. také zaveden program "stejné šance pro všechny", aby i lidé z chudých poměrů mohli nechat své geneticky vylepšit. Armáda, policie a další výkonné složky státu začínají nabírat již pouze klonované lidi, jež jsou silnější, odolnější a i inteligentnější. Tyto požadavky sice nebyly nikdy veřejně vysloveny, nicméně vstupní kondiční testy do takovýchto organizací byly nastaveny tak, že nemodifikovaní lidé měli velmi malou šanci se do nich dostat - např. u silových testů bylo vyžadováno, aby muž zvedl 200kg* v bench pressu, což bylo u ne-GMO lidí tehdy doménou pouze několika málo vzpěračů a kulturistů.

Jestliže byla koncem 20. století průměrná výška u muže 185cm a u ženy 171cm, o 100 let později to bylo o více jak 20cm více a u žen ještě více. Také se začala zvyšovat hmotnost lidí - průměrný muž vážil okolo již 110kg a žena okolo 92kg, ovšem třeba říci, že to vše v do té doby naprosto nevídaných svalech a také zesílených kostech.

Profesionální sportovci šli ovšem ještě mnohem dál. Je zřejmé, že se profesionální sport stal doménou pouze pro geneticky modifikované lidi a to bez ohledu o jaký sport šlo. Existovali pochopitelně i soutěže "pouze pro čisté lidi", ale jejich kvalita se rok od roku snižovala, jednak jak se snižoval počet geneticky nemodifikovaných sportovců a také jak se zvyšovali genetické dispozice těch upravených.

Průměrný hráč fotbalu na střední škole měl nad 150kg, profík pak okolo 180kg. Sílu měl, že na bench zvedl přes 400kg, tedy dosáhl do domény těch naprosto nejlepších profesionálních weightlifterů někdejší éry. Ty ovšem v té době sami vážili 250 a více kg a zvedali již přes 600kg. V řadě sportů se musela měnit pravidla - např. noví hráči NBA byli okolo 250cm vysocí a basketbal by se pro ně stal jen házením míč do jamky, čili došlo k zvýšení košů atd. Kluby vyloženě neuváděly, že berou jen geneticky upravené jedince, ale i velmi kvalitní, talentovaný ale "čistý" člověk proti nim nemohl prostě obstát.

Genetika začala rovněž posilovat možnost absolutní emancipace. Geneticky bylo teoreticky možné, aby žena byla stejně velká a silná jako muž. Technicky zde nebylo překážek, jediné co vadilo byl postoj společnosti k ženám silnějším než muži. Je ale třeba říct, že tento postoj byl dost iluzorní, neboť většina průměrných žen byla už tehdy silnější než nemodifikovaní muži. To ale bylo řadě ženám málo, a tak začaly svá těla hnát do extrému. To se týkalo zejména tzv. neofeministek. Některé ženy byly vetší a silnější než ty nejsilnější muži a pomalu se začalo volat po absolutní rovnosti pohlaví a to nejen na papíře ale i v reálu. V roce 2112 zvedla A. Jonesová na bench 640kg a vytvořila tak nový absolutní světový rekord - první vyloženě silový rekord, kde žena byla silnější než muž. Tím začala další éra sportu - doba, kdy se soutěže mužů a žen začali spojovat. První bylo spojení NBA a WNBA. Kromě rušení diskriminace to bylo i zajímavé z ekonomického hlediska - stále rostoucí platy hráčů mohly kluby stále hůře pokrýt a zajímavá konfrontace obou pohlaví přinesla mnoho nových diváků. Muži si zde konečně mohli najít své idoly - 250cm vysoké a přes 180kg vážící bohyně. Další sporty rychle následovali - fotbal, baseball, hokej, atletika... Tím se také definitivně zhroutil tradiční model společnosti, ve kterém by měla být žena menší a slabší a zastávat podřadnější roli. Stalo se naprosto běžným, že žena převzala roli vůdčího jedince v páru a že byla větší a silnější než její partner. Přesto tyto vztahy byly často harmoničtější než konvenční. Nová společnost už v tom neviděla nic zvláštního, naopak mnoho mužů tuto změnu podvědomě uvítalo, nicméně v tradičních ortodoxních zemích, ať křesťanských nebo muslimských a také v zemích chudých, byly takovéto ženy stále přijímány se značným odporem.

V roce 2120 byl v USA za období vlády republikánů schválen zákon o právu na sebeurčení, čili zákon garantující možnost vzniku jedince konveční cestou náhodné genetické kombinace. Tento zákon zastavil snahy některých organizací o povinné genetické úpravy všech lidí, ovšem současně poukázal na naprostou změnu americké politiky během 100 let, kdy se poprvé začalo mluvit o potřebě chránit "čisté".

Na počátku 22. století zde byly snahy ortodoxních kruhů pořádat sportovní klání mezi "čistými" a GMO. Tyto soutěže končily v lepším případě jako fraška drtivou porážkou normálních lidí, v horším případě i jejich zraněním nebo dokonce smrtí. Známý je zejména případ tzv. Michiganského masakru, kdy výběrový tým normálních lidí měl sehrát s Michiganským týmem NFL fotbalové utkání a kdy zápas nebyl dokončen, protože 10 hráčů vyzyvatele skončilo v průběhu zápasu v nemocnici, z toho dokonce tři lidé nepřežili. Obzvlášť se "vyznamenala" dvousetkilová neofeministka S.Shellyová, jež "náhodou" zabila dva protihráče. Po této tvrdé lekci byly většinou sportovních federací zakázány jakékoliv kontaktní sporty mezi GMO a běžnými lidmi.

Zvětšování se lidí vedlo k řadě dalších, mnohem obyčejnějších problémů. Například nábytek, šaty, auta i nástroje byly vyráběny ve dvou velikostech - jedna pro "čisté" a jedno pro GMO. Předměty pro GMO musely být nejen větší, ale také pevnější a odolnější. Musela se rovněž přestavět většina domů a u objektů, kde to nešlo - například u starších bytů, pak jejich cena padala s úbytkem "čistých" až téměř k nule. Nové objekty byly již  pochopitelně konstruovány "GMO ready".
S postupem času, kdy ve vyspělých zemích byla již drtivá většina lidí GMO, se věci velikostí běžných třeba v 20.stol. prakticky přestaly vyrábět.

Vlastní názor:
Jako většina svých vrstevníků jsem pochopitelně také GMO. Dávno jsou pryč doby, kdy se zato někdo styděl; naopak jsem velmi ráda a děkuji za to svým rodičům, zemi a Bohu. Nechápu, jak vlastně možné vůbec žít jako geneticky nemodifikovaný jedinec. Ve svých 16ti letech jsem jako dívka 220cm vysoká a vážím 160kg. Když jsem byla s rodiči loni na prázdninách v Thajsku, viděla jsem tam kluky, co mi nedosahovali ani po prsa a to byli stejně tak staří jako já, někdy i starší. A vypadali jako by jim bylo tak pět, byli kost a kůže; neskutečně hubení a slabí. Kdybych chtěla s někým takovým chodit, bála bych se, že omylem rozmáčknu na kaši.


* Pozn.: USA převzali metrický systém v roce 2051.
--- end of file ---

Offline Mikeff

 • Newbie
 • *
 • Posts: 100
 • Activity:
  0%
 • KARMA: 5
 • Gender: Male
Re: Česko - slovensky
« Reply #219 on: February 05, 2010, 01:43:47 pm »
Idealni by bylo mit nakou kult. jako milenku na nocni radovanky ;D. Pro normalni zivot sou nepouzitelny si myslim krome noci, ale to nesmi bejt v diete zrovna jinak hrozi nebezpeci urazu ;D
DEAovi povidky sou husty, ale kdo to ma cist takovy romany :o

Offline myth

 • Newbie
 • *
 • Posts: 140
 • Activity:
  0%
 • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #220 on: February 05, 2010, 06:26:59 pm »
Chceš úderný a rovnou na věc :-D

Ale klidně i v dietě. Jak řiká jeden můj kamatád, my velký chlapy to máme dobrý, když milenku neuspokojíme, tak ji aspoň uválíme :-D A když je to fortelná baba, tak je to potom v pohodě :-D

Offline myth

 • Newbie
 • *
 • Posts: 140
 • Activity:
  0%
 • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #221 on: February 17, 2010, 04:16:28 pm »
Tedy lidi neřikej te že nikdo nemá nic ohledně tématu s čím by se chtěl podelit s ostatními. :-D

Offline myth

 • Newbie
 • *
 • Posts: 140
 • Activity:
  0%
 • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #222 on: February 17, 2010, 06:38:52 pm »
Třeba jak se těšíme na další povídku DEA o 3 metrových obryních, které jenom v bicepsu mají víc svalů než sto chlapů dohromady :-D

DEA

 • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #223 on: February 17, 2010, 11:13:32 pm »
Na to teď kašlu a jdu spát, ráno je brzy hokej.

CZ vs. SK... :-)

Offline Mikeff

 • Newbie
 • *
 • Posts: 100
 • Activity:
  0%
 • KARMA: 5
 • Gender: Male
Re: Česko - slovensky
« Reply #224 on: February 18, 2010, 07:47:41 am »
Na to teď kašlu a jdu spát, ráno je brzy hokej.

CZ vs. SK... :-)

Ano ano my sportovni blazni ted pres den poctive chrapeme a celou noc sledujeme OH.
Aspon teda ja:))
Takze dobrou noc ;D

Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
 

gfxgfx
Forum Saradas does not host any files on its own servers.
gfx
It only points to various links on the Internet that already exist.
It is recommended to buy Original Video, CD, DVD's and pictures only.
gfx
Mobile View