Forum Saradas
gfxgfx

Please login or register.

Login with username, password and session length
steroidify

gfx gfx
parapharma clearskypharmacy
gfxgfx

Welcome to Forum Saradas! Female Bodybuilding, Fitness, Figure & Bikini

gfx gfx
gfx
472182 Posts in 61053 Topics by 30152 Members - Latest Member: enviegirl January 23, 2020, 04:35:09 pm
*
gfx* Home | Help | Login | Register | gfx
gfx
Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
gfx
gfxgfx

Author Topic: Česko - slovensky  (Read 186626 times)

Offline daniel789

• Newbie
  • *
  • Activity:
    16.67%
Re: Česko - slovensky
« Reply #495 on: January 02, 2020, 01:02:41 am »
Ahoj,

hele čestlice tak nevim jestli pravidelne ja tam taky pravidelne nechodim :)

hele asi 183-185 cm neni uplne nejvyssi al staci s podpatkama asi super ma web dela sessions :) je to domina

:D psal jsem ted amazon amande jestli nebude nekdy v praze prej jen se sponzorem :D nenasel by se

Offline myth

• Newbie
  • *
  • Activity:
    16.67%
« Reply #496 on: January 02, 2020, 07:09:49 pm »
A kolik by tak chtěla?

Offline daniel789

• Newbie
  • *
  • Activity:
    16.67%
« Reply #497 on: January 02, 2020, 07:32:26 pm »
Staci ji napsat slusne odpvida do druheho dne. Myslim ze to bude od 2 tis na hodinu podle toho co te laka. Zadny sex samozrejme

Offline myth

• Newbie
  • *
  • Activity:
    16.67%
« Reply #498 on: January 02, 2020, 08:02:34 pm »
Mě nic, když přijde na to, aby si se mnou holka pohazovala jako s hračkou, tak mám pár možností mimo Amandu.  ;)

Ale kdyby se tu někdy vyskytovala, určitě se na ní vyrazím podívat. Nebo na Blythe či Rambolinu.  :)

Offline daniel789

• Newbie
  • *
  • Activity:
    16.67%
« Reply #499 on: January 02, 2020, 10:05:44 pm »
Asi mi chybi cast konverzace :D ale chapu ze kdyz mas takovehle kamaradky nemusis hledat jinde :) zavist :D nejaky novy zazitky?

Offline myth

• Newbie
  • *
  • Activity:
    16.67%
« Reply #500 on: January 04, 2020, 07:42:29 pm »
Moc jen, jen jsem zase viděl tu dvoumetrovou s 12tkama prsama. Navíc měla nové kozačky na vysokém podpadku, takže jsem jí byl sotva po ramena (nebo lépe oči u prsou  ;) ) a když jsem k ní vzhlížel nahoru tak jsem si připadal jako dvanáctiletý.  A když mě při objětí na loučení na ty svoje prsa přivinula, tak spíš jak sedmiletý. :) Ale jinak nic kolem svátků jsou většinou zaneprázdněné.

Ale ozvala se mi jedna kamarádka, co jsem dlouho neviděl. Měří 188 cm a přibrala a už má skoro 150 kilo, taková menší Rambolina. Tak třeba nějaké nové zážitky časem budou.  :) Přeci jen, ta co jsi viděl v bazénu je asi nejdrobnější z těch pořádně narostlých co znám.  ;) Ostatní by mě přeprali nejen jednou rukou, ale nejspíše i bez rukou a jakékoliv větší snahy. Většinou vy jen stáli a přihlíželi by mojí marné snaze. :) ;)

Offline daniel789

• Newbie
  • *
  • Activity:
    16.67%
« Reply #501 on: Today at 09:51:25 am »
12ctky :D to musi byt teda kus zensky!!!  :cool2:

Jo to chapu :)... ta byla drobnejsi? Safra vzdyt bylamega to znasj jeste mnohem vetsi? To by se mi uz kolena podlomili takovou videt  :heart: .. by me jednou roku museli fakt zvednout nebo bych pro ne byl jednohubka k snidani :D

Tak pak napis nejake nove tazitky :))

Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky

gfxgfx
Forum Saradas does not host any files on its own servers.
gfx
It only points to various links on the Internet that already exist.
It is recommended to buy Original Video, CD, DVD's and pictures only.
gfx
Mobile View