Pages:
Actions
  • #346 by myth on 08 Feb 2012
  • To jo. :-) Ale kdysi jsem chodil s holkou ještě větší, měla dva metry a prsa tak osmičky spíše devítky a to bylo taky něco :-) Jenže teď je to bída, vysoký ženský snad neexistujou... :'(
  • #347 by myth on 10 Feb 2012
  • je holt škoda, že sem nějaké pořádné ženské nechodí...
  • #348 by Mikeff on 11 Feb 2012
  • Hosani,

    brzy bude mit svoje www konecne Renata Hronova, tak se muzete tesit na fotky, videa atd...

    Jeste to neni konecny ten vzhled, ale pro predstavu to myslim staci, budu vas informovat ;D

    http://i44.tinypic.com/byees.jpg
  • #349 by myth on 12 Feb 2012
  • Jenže ony jsou většinou malý...  :'( Škoda že jsme tak přerostlej... asi přestanu posilovat a začnu dietovat  :)
  • #350 by Mikeff on 12 Feb 2012
  • Osobné stránky kulturistiek a fitnessiek treba. To ja prvotný krok k úspechu a zviditeľneniu sa. Som rád, že to slovenské a české baby začínajú pomaly chápať. Ja tiež robím momentálne stránku jednej našej dosť úspešnej bikiny fitnesske.


    Mas recht...a ktera pak to je, neni to ta mlada holka jak si nechala kvuli zavodum v USA udela kozy?  Radi ji tu privitame:)
  • #351 by myth on 14 Feb 2012
  • Badruhou stranu, dvoumetrová metráková slečna je taky nadšená, když ji nosíš v náručí :)
  • #352 by myth on 08 Mar 2012
  • hele, komiksy ti přeložím, ale asi to nějak pěkně nezedituji, tedy narvat tam nějak tec dám, ale bude to prasárna...

    ALe na tvojí stránku se tedy těším :-)
  • #353 by Mikeff on 30 Mar 2012
  • Kdo by mel zajem o zapas nebo session s kulturistkou, tak se ozvete na mejla
  • #354 by myth on 30 Mar 2012
  • A nemáš tam na dohození i nějakou dvoumetrovou ;-)
  • #355 by Mikeff on 30 Mar 2012
  • A nemáš tam na dohození i nějakou dvoumetrovou ;-)


    To bohuzel ne:)
  • #356 by Mikeff on 11 Jun 2012
  • #357 by myth on 30 Jul 2012
  • Byl jsem teď nedávno pařit v klubu a tančil jsem tam s dvěma basketbalistkama. Jedna aktivně hraje a má ramena přes celý záda a opravdu svaly. Druhá už ne, takže je ještě namakaná, ale už je trochu oplácanější (no dobře trochu víc. :) ). Musím říci, že to bylo super, obvzláště, když jsem s tou druhou tančil ploužáka, jako se svým 186 cm a metrákem živé váhy jsem jí mizel v náručí, jako nějaký klučík. :) Tak mi ostatně celou dobu říkala. Obě měli kolem 195 a ještě boty, takže měly ke dvoum metrům. Prostě super zážitek.  :)
  • #358 by stunt on 04 Aug 2012
  • Já bych taky zvládl leccos přeložit... možná bych to zvládl i přímo v komixu. Předpokládám, že to děláš v obrázcích a ne přímo v PDF. Je to tak?
  • #359 by Mikeff on 10 Aug 2012
  • Tak tu mame zaregistrovanou dalsi skvelou ceskou kulturistku Karolinu Holubcovou. Skvele treba nas tady navstivi...urcite ji stoji za to sledovat.
    Ty smajlici tady to je k zbliti ani je nebudu davat HRUZA HNUS!
  • #360 by Otesanek on 09 Dec 2012

  • Kdo by mel zajem o zapas nebo session s kulturistkou, tak se ozvete na mejla

    No to je ten problém, bych se asi neudržel si s nějakou jen  povídat.... :) a oni si chtějí spíš jen povídat :)
Pages:
Actions