Pages:
Actions
  • #16 by Mikeff on 07 May 2008
  • Dneska  uz ty videa maj dobry rozliseni a i v HD uz sou...Ja sem z toho goro teda. 600MB urcite ne:))). Prave shanim to novy video Joanny Thomas ta je pekne husta a to je ve VIP jen.. 15USD je malo.
    Kdyz by jeden z nas byl VIP to by uplne stacilo, pak bysme si jen posilali linky na rs.com, megaupload atd.
    DEA s tim hotingem keca samozrejme, ale s***e me to do dneska:(
  • #17 by DEA on 07 May 2008
  • 1.)  Takže potřebujeme někoho, kdo bude mít VIP, patrně skrze karmu. Myslím, že je to u vás jen otázka času. Pak bude skrze PM přeposílat linky na preview a zajímavý videa, no a od nás za to bude dostávat karmu, aby se ve VIP udržel...

    2.) Nejdřív bych dal dohromady seznam toho, co máme a pak si to můžeme měnit navzájem, třeba posílat poštou na DVD (jak jsme to za starých časů s Mikeffem dělali...
    • DEA
  • #18 by Mikeff on 07 May 2008
  • Ja bych si VIP klidne zaplatil, kdybych vedel jak atd...karma uz musi bejt 495 a to je na hoodne dlouho:(. Uz mas pres 200, ty budes prvni:)

    S tim seznamem....ja toho mam tolik, ze nevim za jak dlouho bych ho dal do kupy...
  • #19 by fastung on 08 May 2008
  • Hojte, hojte,
    tiez som z toho vsetkeho ohladom vip magor. Hlavne ked nie som vip, tak ani nemam kde postnut videa z mojej "zbierky". Takze ak nieco vymyslite, idem do toho... :)
    • fastung
  • #20 by DEA on 11 May 2008
  • No tak som sa konečne odhodlal! Stiahol som si Joomlu, nainštaloval, pomaly upravujem template a keď všetko dobre dopadne, tak spustím slovensko-české stránky. Snáď budem mať čas aj sem tam ich aktualizovať. No a pomoc akúkoľvek samozrejme uvítam ;-)

    jestli budes mít forum, tak mam jeste nekde seznam rubrik+pravidla co jsem delal pro musclewomen.cz


    dodatek: tak koukam, ze to je jen prave forum... :-)
    • DEA
  • #21 by DEA on 11 May 2008
  • No hento fórum na www.svalovkyne.fempoint.net bol taký pokus o spustenie SK/CZ fóra... To čo teraz chystám je na www.musclewomen.fempoint.net    pracovný verzia je na www.musclewomen.fempoint.net/mw.php

    hm, zatim prázdný docela... se domluv s mikeffem, jestli by ti nedal aspoň svoje starý články (pokud se nechystá obnovit musclewomen.cz)

    Jinak koukám, že jsem musel udělat něco úžasně pozitivního, neboť karma mi utěšeně roste :-)
    No, jo češi všechno ojebou a slováci nejsou jiní :-)
    • DEA
  • #22 by DEA on 11 May 2008


  • S tim seznamem....ja toho mam tolik, ze nevim za jak dlouho bych ho dal do kupy...

    Jen se trochu namáhej :-)
    Stačí full (dlouhá) videa 640x480 pix (a výše).
    • DEA
  • #23 by DEA on 13 May 2008
  • Taky by ta karma měla trochu odpovídat počtu příspěvků - mít 20 příspěvků a 500 karmu - to bys musel bejt kulťačka, co by ojebávala zadarmo všechny tady :-)
    • DEA
  • #24 by DEA on 13 May 2008
  • Heh, majitel fora má zase svůj den a dal mi VIP :-)


    dodatek: nic moc, videa jsou starý a linky už nefungujou...  :(
    • DEA
  • #25 by Mikeff on 13 May 2008
  • Jakto, ze ti dal VIP, to jen tak? Najdi prosim linky na tu Joannu Thomas naky skoro pecko to je nebo co. Poslu ti balicek, jestli chces:)
  • #26 by DEA on 13 May 2008
  • Jakto, ze ti dal VIP, to jen tak? Najdi prosim linky na tu Joannu Thomas naky skoro pecko to je nebo co. Poslu ti balicek, jestli chces:)

    Jak říkám, není normální :-)
    • DEA
  • #27 by adasten on 13 May 2008
  • Jsem rád že jsou tady čechoslováci,pokud zháníte nějaké fotky svalnatých koček tak můžu pomoci.Mám asi 6000 fotek fitness a bodybuilding z celého světa z mnoha placených stránek.Ale některá fotoalba rád doplním i od vás.
  • #28 by Mikeff on 13 May 2008
  • Diky, za linky uz to taham to nemam prave tu Joannu:). No jo, tak tys byl moderator tak mas protekci:). Poslu odmenu teda:)
    Adasten vitej:)
    Kdo chcete video Michelle Maroldo z WPW, tak si kliknete na nemce vedle tady, sou tam linky na rapid.
  • #29 by DEA on 13 May 2008
  • Diky, za linky uz to taham to nemam prave tu Joannu:). No jo, tak tys byl moderator tak mas protekci:). Poslu odmenu teda:)
    Adasten vitej:)
    Kdo chcete video Michelle Maroldo z WPW, tak si kliknete na nemce vedle tady, sou tam linky na rapid.

    a už se krade ve velkým :-))) !!!!
    • DEA
  • #30 by Mikeff on 13 May 2008
  • Jo jo musime si pomahat:)
Pages:
Actions