Forum Saradas


Donate today to show love to your community!
gfxgfx
 
Please login or register.

Login with username, password and session length
parapharma
 
gfx gfx
Advertising steroidify
gfxgfx
 
Welcome to Forum Saradas! Female Bodybuilding, Fitness, Figure & Bikini

Do you love female bodybuilding and events like the Olympia and the Arnold Classic? Are you interested in female bodybuilding, fitness, figure & bikini?
If so check out and join our female bodybuilding forum! Saradas is the oldest and most popular female bodybuilding, fitness forum.

🔥 At Saradas you will find the most amazing and rare pictures of probably every female professional bodybuilder who has ever competed.   
🔥 You can keep up with female bodybuilding news from all over the world and hear the latest on your favorite bodybuilder.
🔥 You will find the latest updates on bodybuilding events like the Olympia and the Arnold Classic.

Saradas is your one stop female bodybuilding resource. Come and join us!

Saradas - The Internet Female Bodybuilding Database
 
gfx gfx
gfx
572627 Posts in 72094 Topics by 28629 Members - Latest Member: LividPancake March 28, 2024, 10:25:47 pm
*
gfx* Home | Help | Login | Register | gfx
gfx
Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
gfx
gfxgfx
 

Author Topic: Česko - slovensky  (Read 239973 times)

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #450 on: September 28, 2019, 09:56:02 pm »
To mas pravdu :) ze jsem ji podcenil. Blythe byla i krasavice mam dost videii ale nektere de mi nedari sehnat. :( ted sem koukal ze se vratila a dela zase session v us ale jinak nic. Jinak vedet ze tu je takova holka :D hned bych se hlasil sance promarnena. .. jinak heslo na femfortefan nebo neco jineho poslu do zprav :) napis. Kazdopadne meli jste nekdo session s licrecii nebo anikou? Ci jinou velkou holkou :D ja ted jenom jel s jednou v tramvaji safra ta vam mela tak 2m a vazila dost takova tezkotonazni atletka ta by me prevalcovala jak nic myslim ze pred nohu jak ja dvakrat pres hrud.
User is currently banned [View]

Forum Saradas

Re: Česko - slovensky
« Reply #450 on: September 28, 2019, 09:56:02 pm »

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #451 on: September 29, 2019, 05:56:21 am »
A kde to bylo a jak vypadala? Třeba ji znám. :)

Ne s "profesionálkou" jsem se nesetkal, mě obvykle stačili ty moje co jsem znal. A protože to byly holky, co v rozměrech mohly soutěžit s Blythe, tak jsme si nestěžoval. :) já jsem přeci jen trochu větší, než je obvyklé, tak potřebuji i pořádně veliké baby. No a s těmahle jsme se cítil opravdu jako nepatrný drobček, jak říká jedna kamarádka Slovenka.  ;)

Hlavně proti té, co jsem tu i popisoval, ta si se mnou pohrávala s úžasnou lehkostí. Třeba když si mě posadila na klín, já seděl spíše jen na jednom jejím stehně, nohy jsme měl ve vzduchu na druhém a přestože mám 100 kilo ona úplně v pohodě se mnou dělala takhle jedou páni. A potom i tak různě hejbala nohama nahoru a dolu a já úplně stejně bezmocně lítal a jen se nějak držel, abych nespadl, protože jsme opravdu dost nadskakoval. Ona se jen usmívala, ruku měla loktem položenou na opěradle lavičky a ohnutou a podpírala si s ní hlavu a měla naběhlý pořádný biceps. A nejlepší bylo, že to dělala bez námahy, jako kdybych tam ani neseděl.

To na ní právě bylo nejlepší, svaly měla obromné, sice nevyrísované a ne z posilovny, něco jako Blythe. Předloktí jsem ji musel objímat oběma rukama a když zatnula triceps, tak jsem měl malou ruku na to, abych ho pořádně chytil. Horní paži jsem si objímal celou rukou a jí se to vždy moc líbilo, že prý jsme jen takoví klučík. Měla opravdu velkou sílu a taky byla obrovská. Nechtěla abych se ji snažil zvednout, protože se bála, abych si neublížil jelikož jsem moc malý a slabí. Když jsme se o to jednou snažil, tak na mě jen položila ruce a zabrala předloktíma a ani se moc nesnažila a úplně v pohodě mě zatlačila dolů, až jsme jí musel pustit a vůbec jsme se na nic nezmohl. Ona se potom jen předklonila úplně jednoduše mě objala a zvedla do vzduchu a podržela tam asi minutu.

Nebo jsme jeli v autobuse a nebylo kde se pořádně chytit, tak se držela ona, protože si šáhla nad hlavami lidí a já se držel ji. A tak jsem to zkoušel a nalehl na ni plnou svojí vahou a potom se i snažil do ní začít tlačit co to šlo. A ona se jen držela jednou rukou a nic. Až za chvilku se na mě podívala trochu překvapeně a řekla "Ty se mnou zápasíš"? Když jsem přisvědčil, tak se ne mě jen usmála jako na malé dítě. Já se snažil co to šlo a jí stačilo jen stát a nic nedělat a bylo rozhodnuto. :)

Sice píši, že jsme ji objímal, ale spíše jen tak na půl. Třeba když jsme šli vedle sebe a já ji chtěl jednou rukou obejmout kolem pasu, tak jsem toho nebyl schopen a ikdyž jsem se snažil a tiskl se k ní jak o život, tak jsem to nedokázal a mohl jsme ji tak akorát položit ruku na zadek. Nebo když jsem jí objímal zepředu, tak jsem ji nebyl vůbec schopen chytnou za zadek. A to opravdu nejsem žádný drobeček, mám 185 cm jak jsme psal 100+ kilo. Jednou mě třeba s radosti, že se vidíme objala tak zprudka, až jsem spadl na zem a ona mě se smíchem z ní zvedala. Nebo zase při loučení mě objala a přitáhla k sobě na prsa, že jsme se začal až dusit. Ona byla opravdu hodně veliká, ne jen vysoká, třeba prsty na ruce měla o článek větší než já a o polovinu tlustší, bylo prostě na ní vidět, že dělá těžkou manuální práci.

Většinou mám pocit, že jsme největší a nejsilnější a s ní to bylo přesně obráceně a spíše ještě víc. Když znáš takovouhle holku, tak tě většina těch na netu nějak nebere, protože ti přijdou malé a slabé. :) A jak si psal, podobné jako je Blythe, Amanda nebo Irena do Čech nejezdí.
User is currently banned [View]

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #452 on: September 29, 2019, 01:54:59 pm »
Tak to jsou pekny zazitky :D takovou holku znat to bych si pohlidal :D teda vlastne myslim ze ona by hlidala me .. kazdopadne skoda ze sem nejezdi asi nas je tu malo pro ne. Kazdopadne kdyby si mel jejich IG nebo jiny profil urcite se podel. ;) .. jinak az si dam session s nejakou napisu zkusenost... jinak novy super audot pokud tu jste nekdo i na takovy uz dost mimo realitu veci je kycolv06 mam patreon :D a pak komiksu super veci. ... jinak jestli znas holku co je jak amazon amanda jen mladsi a vetsi prsa tak to je uz uplnej top :D!
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #453 on: September 29, 2019, 03:47:12 pm »
To je, ale jak jsme psal, bohužel už je zadaná.
User is currently banned [View]

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #454 on: September 29, 2019, 04:02:26 pm »
Nedivim se :) kazdopadne kdyby nekdo chtel povymenovat nejaka hesla nebo material jsem jedno ucho. A je dobre ze to tu zase trochu zije
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #455 on: September 30, 2019, 09:31:04 am »
Něco je vždy a dost věcí se už dá najít na inetu. Třeba třeba dost věcí s Amandou a Blythe nebo Rambolinou. Tam je skvělé jedno video z Japonska a u A+B asi nejlepší Mike Double trouble (to jsem měl ale nějak to nemohu najít).
User is currently banned [View]

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #456 on: September 30, 2019, 02:17:47 pm »
Jojo to znam :) ale nevim jestli mam. Nejake jsem ted musel i pokoupit ;) na izumu.net rozjeli stranku kde se da aspon sehnat stream tak tam je par s amandou ale ty nove se shaneji tezko. Ale videa s blythe ty opravdu stara to je zahada v eteru :D kez by se nasli takovy holky v cesku
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #457 on: September 30, 2019, 02:59:51 pm »
S Blythe někde mám to nejstarší video, kdy jí bylo čerstvě 18 a vystupovala jako holka, co jí mají hlídat opatrovatelka a potom strejda.  :)
User is currently banned [View]

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #458 on: September 30, 2019, 05:16:12 pm »
jako cele bych bral ;) ? .. mam taky par “exkluzivitek” koukal ze rambolina ma kanal vlastni tam taky neco ma jeste jsem nikde nenasel.
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #459 on: October 01, 2019, 05:33:47 am »
Podívám se, jestli to najdu, už je to dávno, co jsem stahoval.

Rambolina je na netu jak si pohazuje s Japonci, jestli neznáš, juknu, jestli najdu odkazy.
User is currently banned [View]

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #460 on: October 01, 2019, 12:56:41 pm »
Ok jo to znam :D ja nasel jeji channel na clips4sale ma tam asi 10 videii docela hustych
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #461 on: October 01, 2019, 02:42:46 pm »
Tam jsem se taky díval a taky dobrý. :) Je škoda, že jak mají nějaké akce Blythe + Amanda, že nemají třeba Blythe/Amanda + Irena (Rambolina). To porovnání by bylo naprosto úchvatný. :woohoo:
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #462 on: October 01, 2019, 02:43:13 pm »
Mimochodem, co FFF?  ;)
User is currently banned [View]

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #463 on: October 01, 2019, 04:25:24 pm »
To mas pravdu :D jen je skoda ze v jobliceji neni rambolina hezci ale jsem asi moc narocny. Vite jeste o nekom takovem myslim ze ty 3 co jsi jmenoval jsou posledni sveho druhu ktere delaji session atd. Gia je treba taky vysoka atd ale oproti nim se ztrati :)) .. jinak napos mi zpravu poslu. A nevite nekdo jak funguje vip? A videa s rambolinou zmizeli z clips4sale tak nekupim uz
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #464 on: October 01, 2019, 06:08:34 pm »
Mě by se líbila Caroline Welz, kdyby přibrala jako Irena. To by bylo neskutečný žrádlo.  ;) Která to je Gia?

Třeba nějaký mladší holky je zastoupí, přeci jen pořád jsou větší a větší. Byla Bunny Glamazone, ta ve své době byla obryně a potom přišla o deset let mladší Amanda a Blythe, vedle kterých vypadá jako podvyživené nedochůdče. A za dalších deset let je tu Irena, která svými proporcemi obě dvě opět předčí. A nyní to bude pomalu už zase deset let, tak vyhlížím ještě větší náhradu. :)

Zprávu na FFF jsem poslal.
User is currently banned [View]

Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
 

gfxgfx
Forum Saradas does not host any files on its own servers.
gfx
It only points to various links on the Internet that already exist.
It is recommended to buy Original Video, CD, DVD's and pictures only.
gfx
Mobile View