Pages:
Actions
  • #301 by gekas12 on 03 Sep 2020
  • Λογω του ιού, εγω προσωπικα το εκοψα γιατι φοβάμε την κοντινη επαφη. Και μου λειπει .....
  • #302 by giobill7 on 22 Oct 2020
  • Γεια σας , παρακαλώ θα ήθελα πληροφορίες για session  με mysteria. Οποίος έχει εμπειρία μαζί της ας στείλει pm
  • #303 by TheTrain on 27 Oct 2020
  • Λοιπόν παίδες, Σω Μπαλαμπανη με 150€ κάνει ότι κάνετε με τις γκόμενες σας και κάτι παραπάνω
    Πήγα και είναι απερίγραπτο αυτό που έζησα μαζί της. Βέβαια έχει φωνή νταλικερη αλλά από μ.... φωναρα
    Priamos Αργυρούπολης
  • #304 by spyko on 30 Oct 2020
  • Από που επικοινώνησες;
  • #305 by TheTrain on 01 Nov 2020
  • Insta****
  • #306 by agamemnon on 08 Nov 2020
  • Για να είμαι ειλικρινής μπήκα στο Insta**** της κοπέλας και προβληματίστηκα πολύ. 
    Κορμάρα σίγουρα, και available φαίνεται επίσης ( έβγαζε live από τα ξενοδοχεία ημί-διαμονής (!))
    Αλλά μου έβγαλε επίσης μια αίσθηση ‘κάπως ‘ σαν να χρειάζεται βοήθεια και πως είναι ασταθής.
    «Γυναικωτούλες μου» έλεγε στα love, αναφορές σε πρώην, άτομα που της χρωστάνε λεφτά και τέτοια.

    μεγάλα παιδιά είμαστε αλλά από εμένα είναι όχι .
  • #307 by kostas on 19 Nov 2020
  • Έστειλα στον φίλο μήνυμα για να μάθω δύο πραγματάκια. Αν είναι όπως νομίζω, τότε θα την προσεγγίσω άμεσα με την λήξη του lockdown για συνάντηση. Μου αρεσει το σώμα της.
  • #308 by kojak on 15 Jul 2021
  • γεια σας παίδες.
    Η Amazon warrior έρχεται αύριο Αθήνα.
    είδα το βίντεο με τον διαρρήκτη και είναι πολύ dominant η καυλόφατσα της και της έστειλα.
    έχεις κάνει κανείς session ?
  • #309 by Drosia13 on 15 Jul 2021
  • Εγώ προσωπικά δεν την έχω δει γιατί είναι αυστηρά wrestling. Από ότι έχω δει δεν κάνει καθόλου muscle worship και sensual sessions.
  • #310 by kojak on 13 Dec 2021


  • Rada Gold

    καλησπέρα σε όλους, είναι Αθήνα, έγινε session μισής ώρας, πολύ ευχαριστημένος :clap:
    wilddcat πολύ δυνατή και πανέμορφη αθλήτρια
    καλά Χριστούγεννα με υγεία και χαρά


  • #311 by TheTrain on 30 Dec 2021


  • Rada Gold

    καλησπέρα σε όλους, είναι Αθήνα, έγινε session μισής ώρας, πολύ ευχαριστημένος :clap:
    wilddcat πολύ δυνατή και πανέμορφη αθλήτρια
    καλά Χριστούγεννα με υγεία και χαρά


  • #312 by TheTrain on 30 Dec 2021


  • Rada Gold

    καλησπέρα σε όλους, είναι Αθήνα, έγινε session μισής ώρας, πολύ ευχαριστημένος :clap:
    wilddcat πολύ δυνατή και πανέμορφη αθλήτρια
    καλά Χριστούγεννα με υγεία και χαρά


    Για τι υπηρεσιες ακριβως μιλαμε?
  • #313 by kojak on 02 Jan 2021
  • Ό,τι γράφει στην αγγελία της για υπηρεσίες  είναι αλήθεια. αν θέλεις κάποια διευκρίνηση , στείλε μου και καλή χρονιά :singing:
  • #314 by gk on 26 Jun 2022
  • Καλο Καλοκαιρι, Σαββατο γυρω στις 1900 στο Ελ Βενιζελος στο καταστημα κοντα στη πυλη 12 μια απιστευτη γυναικαρα τουμπανο με ενα κοντο σορτσακι και αντιστοιχο τοπ. Τεραστια, πλατες τριγωνο και ποδια χερια τουμπανο. 
  • #315 by agamemnon on 01 Jul 2022
  • Εργάζεται εκεί φίλε ή απλά ταξίδευε ;
Pages:
Actions