Forum Saradas


Donate today to show love to your community!
gfxgfx
 
Please login or register.

Login with username, password and session length
steroidify
 
gfx gfx
Advertising parapharma
gfxgfx
 
Welcome to Forum Saradas! Female Bodybuilding, Fitness, Figure & Bikini

Do you love female bodybuilding and events like the Olympia and the Arnold Classic? Are you interested in female bodybuilding, fitness, figure & bikini?
If so check out and join our female bodybuilding forum! Saradas is the oldest and most popular female bodybuilding, fitness forum.

🔥 At Saradas you will find the most amazing and rare pictures of probably every female professional bodybuilder who has ever competed.   
🔥 You can keep up with female bodybuilding news from all over the world and hear the latest on your favorite bodybuilder.
🔥 You will find the latest updates on bodybuilding events like the Olympia and the Arnold Classic.

Saradas is your one stop female bodybuilding resource. Come and join us!

Saradas - The Internet Female Bodybuilding Database
 
gfx gfx
gfx
572653 Posts in 72093 Topics by 28629 Members - Latest Member: LividPancake March 28, 2024, 07:57:42 pm
*
gfx* Home | Help | Login | Register | gfx
gfx
Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
gfx
gfxgfx
 

Author Topic: Česko - slovensky  (Read 239903 times)

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #495 on: January 02, 2020, 07:32:26 pm »
Staci ji napsat slusne odpvida do druheho dne. Myslim ze to bude od 2 tis na hodinu podle toho co te laka. Zadny sex samozrejme
User is currently banned [View]


Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #496 on: January 02, 2020, 08:02:34 pm »
Mě nic, když přijde na to, aby si se mnou holka pohazovala jako s hračkou, tak mám pár možností mimo Amandu.  ;)

Ale kdyby se tu někdy vyskytovala, určitě se na ní vyrazím podívat. Nebo na Blythe či Rambolinu.  :)
User is currently banned [View]

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #497 on: January 02, 2020, 10:05:44 pm »
Asi mi chybi cast konverzace :D ale chapu ze kdyz mas takovehle kamaradky nemusis hledat jinde :) zavist :D nejaky novy zazitky?
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #498 on: January 04, 2020, 07:42:29 pm »
Moc jen, jen jsem zase viděl tu dvoumetrovou s 12tkama prsama. Navíc měla nové kozačky na vysokém podpadku, takže jsem jí byl sotva po ramena (nebo lépe oči u prsou  ;) ) a když jsem k ní vzhlížel nahoru tak jsem si připadal jako dvanáctiletý.  A když mě při objětí na loučení na ty svoje prsa přivinula, tak spíš jak sedmiletý. :) Ale jinak nic kolem svátků jsou většinou zaneprázdněné.

Ale ozvala se mi jedna kamarádka, co jsem dlouho neviděl. Měří 188 cm a přibrala a už má skoro 150 kilo, taková menší Rambolina. Tak třeba nějaké nové zážitky časem budou.  :) Přeci jen, ta co jsi viděl v bazénu je asi nejdrobnější z těch pořádně narostlých co znám.  ;) Ostatní by mě přeprali nejen jednou rukou, ale nejspíše i bez rukou a jakékoliv větší snahy. Většinou vy jen stáli a přihlíželi by mojí marné snaze. :) ;)
User is currently banned [View]

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #499 on: January 23, 2020, 09:51:25 am »
12ctky :D to musi byt teda kus zensky!!!  :cool2:

Jo to chapu :)... ta byla drobnejsi? Safra vzdyt bylamega to znasj jeste mnohem vetsi? To by se mi uz kolena podlomili takovou videt  :heart: .. by me jednou roku museli fakt zvednout nebo bych pro ne byl jednohubka k snidani :D

Tak pak napis nejake nove tazitky :))
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #500 on: February 05, 2020, 07:41:43 pm »
Nebyla by K+? Nějak se mi snížila a nevidím skoro nic. :-(
User is currently banned [View]

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #501 on: February 05, 2020, 11:10:55 pm »
Mas ji tam :) das taky ?... jinak máte P-hub channel? muzeme sdilet materialy :)
User is currently banned [View]

Offline stunt

  • Newbie
  • *
  • Posts: 57
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 12
Re: Česko - slovensky
« Reply #502 on: February 09, 2020, 10:01:28 pm »
Jsem ze zvědavosti po několika letech otevřel zdejší chat a koukám, že to tu statečně udržujete při životě :). Já jsem přestal Saradas navštěvovat, když všem shodili karmu.

Btw. před dvěma lety jsem měl session s Vladou a bylo to super (moje první session). Primárně worship + demonstrace síly. Na sessiongirls ale skryla svůj profil, tak nevím, jestli je stále aktivní, nebo jen nechce být vidět pro lidi připojující se z ČR (spíš to druhé). A před půl rokem jsem měl to štěstí, že jsem zastihl v Praze Kashmu :o... a to byla, pánové, session z jiného světa.

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #503 on: February 09, 2020, 11:41:05 pm »
Jo snažíme se :) ale nevim jaka je komunita v CZ.. Pekne session Vlada je jaka? Dokazal bys napsat recenze? :)

Díky

User is currently banned [View]

Offline stunt

  • Newbie
  • *
  • Posts: 57
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 12
Re: Česko - slovensky
« Reply #504 on: February 10, 2020, 06:32:59 am »
Vlada je předně nádherná holka a mám pocit, že jsem musel mít po celou dobu výraz malého dítěte s přiblblým usměvem na tváři :). Byla velmi milá a dokázala předvést svoji sílu řadou způsobů (od páky po různé přetlačování). Dechberoucí (doslova) byly reverse headscissors, kdy jsem ji kvůli síle musel okamžitě brzdit. Je to mladá aktivní kulturistka a s její postavou to byl pro mě splněný sen. Jo a komunikace byla v angličtině.

Session jsem měl i s Renatou, která je co do objemu svalů o něco větší, než Vlada, ale Vlada mi přišla silnější (i když na netu je video, kde s Renatou Vlada prohrála páku :)). S Vladou byla session taková více osobní (zkoušení chvatů, demonstrace síly), s Renatou to bylo více o zápasení... a s Kashmou, ta moc dobře věděla, že z velké částí je obdiv ke svalnatým holkám fetiš :D.

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #505 on: February 11, 2020, 01:35:56 am »
 :cool2: Pekny zazitky, dela i lift and carry? Nebo kam se da zajit myslim s Vladou? Je furt v praze? Skoda vic takovych v cr!!!
User is currently banned [View]

Offline stunt

  • Newbie
  • *
  • Posts: 57
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 12
Re: Česko - slovensky
« Reply #506 on: February 11, 2020, 08:06:08 am »
Jukni na její profil https://www.wb270.com/eur/dominicBlack.htm . Pokud nevážíš víc jak 75 kg, tak tě asi klidně i bude nosit :). Co se týká konkrétního místa, tak netuším... já to měl tehdy takové improvizované a mluvila o tom, že si chce pronajmout v Praze nějaký prostor.

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #507 on: February 15, 2020, 02:53:44 pm »
To nevazim mam 65 &g :D takze to vypada nadejne  :cool2:  Takze zapaseni? Zvedani? Jen nevim oprti kashme   To asi bude vetsi nudo ne? Kashma  je i pro peting nebo vic?
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #508 on: February 15, 2020, 11:13:31 pm »
Že by se to tu po letech zase rozjelo? :-)

K+ dávám vždy když jsem přijdu. :-)
User is currently banned [View]

Offline Mikeff

  • Newbie
  • *
  • Posts: 99
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 5
  • Gender: Male
Re: Česko - slovensky
« Reply #509 on: February 16, 2020, 09:42:55 pm »
Stunt nemel bys prosim odkaz na to armwrestling video? S tou Kashmou pekny, to je jina liga asi nez holy z CZ rybnicku :)
User is currently banned [View]

Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
 

gfxgfx
Forum Saradas does not host any files on its own servers.
gfx
It only points to various links on the Internet that already exist.
It is recommended to buy Original Video, CD, DVD's and pictures only.
gfx
Mobile View