Pages:
Actions
  • #181 by myth on 07 Jan 2010
  • To měla tak desítky :-D
  • #182 by bench123 on 07 Jan 2010
  • To měla tak desítky :-D

    Desítky? Wau. To si viem predstaviť iba u jedného tvora. Len si nie som istá či GOLEM je tvor. :)
  • #183 by Mikeff on 07 Jan 2010
  •  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  • #184 by myth on 07 Jan 2010
  • To měla tak desítky :-D

    Desítky? Wau. To si viem predstaviť iba u jedného tvora. Len si nie som istá či GOLEM je tvor. :)

    Jenže golem zase postrádá další pžednosti ;D
  • #185 by bench123 on 07 Jan 2010
  • To měla tak desítky :-D

    Desítky? Wau. To si viem predstaviť iba u jedného tvora. Len si nie som istá či GOLEM je tvor. :)

    Jenže golem zase postrádá další pžednosti ;D

    Asi máš na mysli ženské prednosti. Ale si predstav tá sila a muskulatúra. Síce skrytá, ale je tam.  A možno to je Golemica  :D
  • #186 by myth on 08 Jan 2010
  • Tak to si umím živě představit. :-) Hmm až se mi z toho začly sbíhat sliny :-D
  • #187 by myth on 09 Jan 2010
  • Já ti nevím, mě se do těch představ loudí neustále ty prsa :-D

    Ale štve mě to, proč nemůže být víc slečen vysokých a urostlých? Asi proto, že bych byl potom moc zmlsaný :-D
  • #188 by myth on 10 Jan 2010
  • Hmmm tak to by taky šlo. :-)

    Tak azse psotupem času by se to třeba urovnalo a se slintáním by byl konec. A zůstalo by jen obdivování. :-D
  • #189 by cubrina00 on 10 Jan 2010
  • mate pekne tema :) zrovna vcera jsem v autobuse stal vedle slecny a pri mych 185cm jsem ji byl po ramena. je to pekne, ale trochu neprakticke, kdyz v tom autobuse ma hlavu nahore mezi tycema. a tohle zimni obdobi slintajicim pohledum taky moc nepreje :)
    • cubrina00
  • #190 by myth on 10 Jan 2010
  • mate pekne tema :) zrovna vcera jsem v autobuse stal vedle slecny a pri mych 185cm jsem ji byl po ramena. je to pekne, ale trochu neprakticke, kdyz v tom autobuse ma hlavu nahore mezi tycema. a tohle zimni obdobi slintajicim pohledum taky moc nepreje :)

    Tedy tak to ti závidím, takovou slečnu bych bral :-) Hele a kde že to bylo, že bych se zkusil přijet podívat? :-D
  • #191 by bench123 on 10 Jan 2010
  • mate pekne tema :) zrovna vcera jsem v autobuse stal vedle slecny a pri mych 185cm jsem ji byl po ramena. je to pekne, ale trochu neprakticke, kdyz v tom autobuse ma hlavu nahore mezi tycema. a tohle zimni obdobi slintajicim pohledum taky moc nepreje :)

    Tedy tak to ti závidím, takovou slečnu bych bral :-) Hele a kde že to bylo, že bych se zkusil přijet podívat? :-D

    No tak to musela byť riadne obryna, ked ti bola po ramená. Nemala hlavu von z vetriaceho okienka? Asi ale taká baba musí mať aj výhodu. Chalan si môže dať smelo hlavu na jej prsia a nemusí sa krčiť. A ked ich má ešte k tomu osmičky, tak má po ruke chalan aj vankúš. Len si musíte rozprestrieť servítku, nech je neoslintáte blúzku. :)
  • #192 by cubrina00 on 12 Jan 2010
  • mate pekne tema :) zrovna vcera jsem v autobuse stal vedle slecny a pri mych 185cm jsem ji byl po ramena. je to pekne, ale trochu neprakticke, kdyz v tom autobuse ma hlavu nahore mezi tycema. a tohle zimni obdobi slintajicim pohledum taky moc nepreje :)

    Tedy tak to ti závidím, takovou slečnu bych bral :-) Hele a kde že to bylo, že bych se zkusil přijet podívat? :-D

    No tak to musela byť riadne obryna, ked ti bola po ramená. Nemala hlavu von z vetriaceho okienka? Asi ale taká baba musí mať aj výhodu. Chalan si môže dať smelo hlavu na jej prsia a nemusí sa krčiť. A ked ich má ešte k tomu osmičky, tak má po ruke chalan aj vankúš. Len si musíte rozprestrieť servítku, nech je neoslintáte blúzku. :)

    v praze, v busu 177. taky me to napadlo, ze bych se mohl chytit jinde nez tyce, ale to bych asi dostal po papuli :) ja neslintam, aspon ne na verejnosti  ;D
    • cubrina00
  • #193 by myth on 12 Jan 2010
  • A nebo by si dostal telefoní číslo a příslib rande :-D nidky nic nezjistíš, dokud si neodjistíš :-D ale bacha na granáty :-D
  • #194 by bench123 on 12 Jan 2010
  • A nebo by si dostal telefoní číslo a příslib rande :-D nidky nic nezjistíš, dokud si neodjistíš :-D ale bacha na granáty :-D

    Chlapci treba občas zariskovať. Je síce vysoká pravdepodobnosť, že by si dostal po papuli, ale možno by motyka vystrelila a mal by si rande. Nabudúce skús, tak akože nič, a spadni na ňu. A ividíš. :)
  • #195 by Mikeff on 13 Jan 2010
  • Jee ahoj Raslawe dlouho si tu nebyl:)
    Vsechny sekce nejsou free pristupny...dlouho sem nebyl ve VIP, ale snad to ted pujde. DOpisuju si s Bossem a vypada to nadejne.
    To novy dlouhy HD video Katky je dobry jak sem tam svlika, jeste sem to stihnul stahnout nez to dali pryc:) Z ni neco fakt bude uz i armwrestling zacala lehce:) Jeste wrestling a bude to ok:) Svaly ma cim dal vetsi, tak myslim, ze do par let bude na Olympii - ma na to!
Pages:
Actions