Pages:
Actions
  • #316 by myth on 08 Oct 2010
  • Já se seznámil s jednou milou a hodně vysokou slečnou, tak se spíše věnuji jí ;-)
  • #317 by DEA on 08 Oct 2010
  • Super, a kde jsou fotky? :-)
    • DEA
  • #318 by myth on 10 Oct 2010
  • U mě v kompu. :-D Asi by nebyla moc nadšená, kdybych její fotky pouštěl bezostyšně na net... Ale až se budeme znát trochu déle, klidně jí řeknu a když nebude proti pochlubím se. :-) Ale svaly nemá, tak asi nebudete moc nadšení, ovšem zase měří dva metry. :-)
  • #319 by DEA on 19 Oct 2010
  • Tak ať začne posilovat... a pak, hlavně to chce nějaký fotky pro srovnání. Pokud je sama, hovno poznáme že má 2m :-)
    • DEA
  • #320 by myth on 24 Oct 2010
  • To se jí vůbec nechce. A asi dobře, protože by přišla o svoje solidní 9 :-D ale mám utrum, protože mě nechala...:-( tak musím najít jinou dlouhánku...:-/
  • #321 by DEA on 24 Oct 2010
  • You are not allowed to view links. Register or Login
    To se jí vůbec nechce. A asi dobře, protože by přišla o svoje solidní 9 :-D ale mám utrum, protože mě nechala...:-( tak musím najít jinou dlouhánku...:-/

    Tak to mi je líto, ale aspoň se už nemusíš bát sem dát ty fotky ne? :-)
    • DEA
  • #322 by myth on 25 Oct 2010
  • :-D dobrý pokus. :-) Ale věc se na tom nemění, stále by jí to určitě nebylo po chuti... Ovšem když se třeba někdy sejdem na pivu, tak se určitě podelím. :-)
  • #323 by DEA on 02 Nov 2010
  • Přece to nemusí vědět, ne?
    • DEA
  • #324 by myth on 08 Nov 2010
  • To by určitě nevěděla, ikdyž nikdy nevíš...
    ale ne. Někde u piva pochlubit to jo, ale sdílet na netu to fakt ne.
  • #325 by DEA on 13 Dec 2010
  • Vím, že už se opakuju,. ale tohle fórum jde fakt do prdele.... těch reklam a jednotlivejch sekcí, to je masakr...
    • DEA
  • #326 by myth on 25 Dec 2010
  • Asi se taky budu opakovat, ale máš jednoznačnou pravdu... a o 2.5 metrovou holčinu se 100 cm bicepsy tu člověk už vůbec nenarazí...
  • #327 by DEA on 28 Dec 2010
  • a na ulici teprve ne... co kdyby jsme zase začali sdílet nějaký zajímavý linky? Má někdo VIP?
    • DEA
  • #328 by myth on 29 Dec 2010
  • Bohužel já ne. :-( A na zajímavý link jsem už nenarazil dlouho...
  • #329 by stunt on 02 Jan 2010
  • Jako správný lurker mám odsud několik desítek GB videí a komixů. Snažím se v tom udělat trošku pořádek, abych to mohl odlifrovat někam na nějaké medium. Předpokládám, že na tom budete podobně. Mohli bychom začli sdílet mezi sebou.

    Chtělo by to nějaký pěkný program na dělání náhledů. Bylo by dobré, aby takový program uměl projet všechny podsložky zvolené složky a třeba do ZIP souboru vygenerovat jak náhledy videí, tak i PDFek (+ třeba udělat jeden náhled pro složku s obrázky). Pokud něco takového neznáte, tak to snad naprogramuju ;).
  • #330 by stunt on 03 Jan 2011
  • Mimochodem, víte o tomto You are not allowed to view links. Register or Login ?
Pages:
Actions