Forum Saradas


Donate today to show love to your community!
gfxgfx
 
Please login or register.

Login with username, password and session length
steroidify
 
gfx gfx
Advertising parapharma
gfxgfx
 
Welcome to Forum Saradas! Female Bodybuilding, Fitness, Figure & Bikini

Do you love female bodybuilding and events like the Olympia and the Arnold Classic? Are you interested in female bodybuilding, fitness, figure & bikini?
If so check out and join our female bodybuilding forum! Saradas is the oldest and most popular female bodybuilding, fitness forum.

🔥 At Saradas you will find the most amazing and rare pictures of probably every female professional bodybuilder who has ever competed.   
🔥 You can keep up with female bodybuilding news from all over the world and hear the latest on your favorite bodybuilder.
🔥 You will find the latest updates on bodybuilding events like the Olympia and the Arnold Classic.

Saradas is your one stop female bodybuilding resource. Come and join us!

Saradas - The Internet Female Bodybuilding Database
 
gfx gfx
gfx
572588 Posts in 72094 Topics by 28629 Members - Latest Member: LividPancake March 28, 2024, 08:57:08 pm
*
gfx* Home | Help | Login | Register | gfx
gfx
Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  GREEK
gfx
gfxgfx
 

Author Topic: GREEK  (Read 131808 times)

Offline kojak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 14
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #315 on: July 12, 2022, 07:05:31 pm »
είναι πάλι Αθήνα η Rada Gold . Μου είχε στείλει μνμ αν ενδιαφέρομαι και απάντησα θετικά. Νέος χώρος στους Αμπελόκηπους.
Με έβαλε κάτω εύκολα και μου έδωσε πόδι στο στόμα ποζάροντας δικέφαλα. Ήταν πιό δυνατή από τα Χριστούγεννα.  :)


Offline spyko

  • New
  • *
  • Posts: 4
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 16
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #316 on: September 22, 2022, 09:24:03 am »
Έχετε εμπειρία από Lola Hardcore?

Offline kojak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 14
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #317 on: February 07, 2023, 04:37:27 pm »
κανένα νέο, τίποτα ...ουδείς?

Offline TheTrain

  • New
  • *
  • Posts: 9
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 2
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #318 on: February 09, 2023, 02:24:21 pm »
Δυστυχώς κανενα νέο

Offline litexlov

  • Newbie
  • *
  • Posts: 98
  • Activity:
    3.33%
  • KARMA: 242
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #319 on: March 04, 2023, 04:52:27 pm »
Beefcake Xena τον Ιούνιο,
Η Kat Max και η Lexi  Max έχουν εγκατασταθεί στην Ελλάδα, όπως και για λίγους μήνες η ZenMicol (για όσους τους αρέσει όταν μια γυναίκα μπορεί να τους συντρίψει κυριολεκτικά στο μπραντεφερ)

Η Ιταλίδα μικροκαμωμένη αλλά δυνατή κουκλίτσα Ambra τον Απρίλιο.

Δεν είναι και εντελώς άσχημα.


Offline kojak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 14
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #320 on: March 29, 2023, 11:57:37 am »
γεια χαρά
έχεις επικοινωνήσει με καμία να μάθουμε τιμές, γιατί είναι Εγγλέζες και θα είναι ακριβές.
Ξέρει κανείς τίποτα?

Offline vvvv

  • Newbie
  • *
  • Posts: 107
  • Activity:
    6.67%
  • KARMA: 237
Re: GREEK
« Reply #321 on: June 17, 2023, 08:31:56 pm »
Ειναι αθηνα η Beefcake Xena (inesse jeanpaule) και ειναι σε πολυ καλη κατασταση και πολυ δυνατη!! ΠΡΟΛΑΒΕΤΑΙ!

Offline kojak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 14
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #322 on: August 04, 2023, 02:36:47 pm »
φίλε, πήγες ?
τιμές, χρόνος, τοποθεσία ? καμιά πληροφορία ?
καλές διακοπές



Ειναι αθηνα η Beefcake Xena (inesse jeanpaule) και ειναι σε πολυ καλη κατασταση και πολυ δυνατη!! ΠΡΟΛΑΒΕΤΑΙ!

Offline kojak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 14
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #323 on: August 10, 2023, 01:18:39 pm »
Amazon warrior wrestler



Γνωστή από τα πολλά βίντεος που κυκλοφορούν. Η συνάντηση έγινε τον Αύγουστο στην περιοχή της Καλλιθέας σε συγκρότημα airbnb . Το κόστος για μισή ώρα ήταν 140 ευρω και τα πόδια της, οι μηροί,  ήταν πραγματικές τανάλιες. Μαζί της μεταφέρει και τοποθετεί το παζλ ταπέτο που βλέπετε στην φωτογραφία. Είναι θετική και κοιτάζει να φύγεις ευχαριστημένος. Θα ξαναπήγαινα.

Offline gk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 102
  • Activity:
    3.33%
  • KARMA: 68
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #324 on: November 04, 2023, 11:38:19 pm »
Φιλε Kojak, εχω δει βιντεο της amazon Warrior και ειναι τρομακτικα. Μιλαμε για πολυ ξυλο...Ειναι πραγματικα τρομακτικη στο real life? Απο τα video δινει την εντυπωση οτι πλακωνει στο ξυλο για πλακα, ισως χειροτερη και απο τη Sheena, δωσε μας τα φωτα σου,

Offline Nikthegreek24

  • New
  • *
  • Posts: 10
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 2
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #325 on: January 02, 2024, 09:40:15 am »
Γεια σας παιδια τώρα είδα ότι έχει και ελληνικο θριντ

Offline Nikthegreek24

  • New
  • *
  • Posts: 10
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 2
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #326 on: January 02, 2024, 09:42:18 am »
Έχω κόλλημα με Carla inhaia Alessandra alves micaela viscido Sydney thunder δεν ξέρω αν έχετε δοκιμάσει κάποια έχουμε και Ελληνίδες?
Μίλησα με μια με καλές τιμές στο σεσιον γκερλς nannybcn αλλά ήθελε 1.000 για να έρθει Ελλάδα πρεπει να μαζευτουμε μια να φέρουμε 😂😂

Offline vvvv

  • Newbie
  • *
  • Posts: 107
  • Activity:
    6.67%
  • KARMA: 237
Re: GREEK
« Reply #327 on: January 27, 2024, 08:45:55 pm »
Οχι φιλε. Ειμαι απο Κυπρό . Αν ερχοταν εδω θα πηγαινα σιγουρα! Πάντως αν δειτε από social media ότι καποια ειναι στην χωρα σας για διακοπες στειλτε της μηνυμα και μπορει να κανει session. Είχα στειλει στην Oana Hreapca που ήταν διακοπες εδώ το 2019 χωρις να αναρτησει κάπου οτι κανει session και μου είπε ότι κάνει. 500 euro η ώρα μου κόστισε αλλα επειδη ήταν μολις 10 μερες μετα από το ΡΟΜΑΝΙΑ PRO ήταν σε τρομερη κατασταση! Το απολαυσα ! Η πιο ωραια μερα της ζωης μου! καλυτερη και απο ΣΕΞ ! Και έχω κανει και μια φορα με rene campbell στην αγγλια το 2017 επισης σε τρομερη κατασταση! Αν ποτε έχετε ευκαιρια με τοπ αθλητριες ειδικα αν ειναι και σε πολυ καλη κατασταση λογω αγωνων πηγαινεται χωρις δευτερη σκεψη! Τετοια ποντικια και τετοιους μυες δεν εχω ξαναπιασει ουτε δει μπροστα μου! Πολυ μεγαλυτερες και μυωδης ακομα και απο αντρες εμπαγγελματιες δικους μας! Και οι δυο τους με σηκωσαν για πλακα (70 κιλα ειμαι)! Πιο σενσουαλ η Ρενε αλλα η Οανα πιο σκληρη με εκανε κυριολεκτικα το πουτανακι της χαχαχα


φίλε, πήγες ?
τιμές, χρόνος, τοποθεσία ? καμιά πληροφορία ?
καλές διακοπές



Ειναι αθηνα η Beefcake Xena (inesse jeanpaule) και ειναι σε πολυ καλη κατασταση και πολυ δυνατη!! ΠΡΟΛΑΒΕΤΑΙ!

Offline vvvv

  • Newbie
  • *
  • Posts: 107
  • Activity:
    6.67%
  • KARMA: 237
Re: GREEK
« Reply #328 on: January 29, 2024, 06:46:54 am »
Επίσης ξεχασα να επισημανω το πόσο μεγαλες πατουσες είχαν για οποιον ενδιαφερεται! Εγω φοραω 42-43 size. H  Rene με ύψος κοντα στο 1.75 φορουσε adidas 42 εκείνη την μέρα και όταν ειδα τα ποδια της της λέω ''Εχεις πολυ μεγάλε πατουσες'' . Τα συγκριναμε και ηταν ΙΣΑ! κσι πολυ ομοφα feet ! H Oana τωρα με ύψος 1.70 περιπου φορουσε size 43 σανδαλια παιδια! Ε αυτη οταν τα συγκριναμε ειχε μεγαλυτερες πατουσες απο εμενα! δεν το πιστευα! Και μου λεει μπορει να φορεσω και 44 size! Και είχε και τρομερη μυικοτητα στα ποδια! Ηταν κυριολεκτικα τεραστια τα ποδια της! ολο μυες και φλέβες! Δεν χορταινα να τα πιάννω χαχα


Οχι φιλε. Ειμαι απο Κυπρό . Αν ερχοταν εδω θα πηγαινα σιγουρα! Πάντως αν δειτε από social media ότι καποια ειναι στην χωρα σας για διακοπες στειλτε της μηνυμα και μπορει να κανει session. Είχα στειλει στην Oana Hreapca που ήταν διακοπες εδώ το 2019 χωρις να αναρτησει κάπου οτι κανει session και μου είπε ότι κάνει. 500 euro η ώρα μου κόστισε αλλα επειδη ήταν μολις 10 μερες μετα από το ΡΟΜΑΝΙΑ PRO ήταν σε τρομερη κατασταση! Το απολαυσα ! Η πιο ωραια μερα της ζωης μου! καλυτερη και απο ΣΕΞ ! Και έχω κανει και μια φορα με rene campbell στην αγγλια το 2017 επισης σε τρομερη κατασταση! Αν ποτε έχετε ευκαιρια με τοπ αθλητριες ειδικα αν ειναι και σε πολυ καλη κατασταση λογω αγωνων πηγαινεται χωρις δευτερη σκεψη! Τετοια ποντικια και τετοιους μυες δεν εχω ξαναπιασει ουτε δει μπροστα μου! Πολυ μεγαλυτερες και μυωδης ακομα και απο αντρες εμπαγγελματιες δικους μας! Και οι δυο τους με σηκωσαν για πλακα (70 κιλα ειμαι)! Πιο σενσουαλ η Ρενε αλλα η Οανα πιο σκληρη με εκανε κυριολεκτικα το πουτανακι της χαχαχα


φίλε, πήγες ?
τιμές, χρόνος, τοποθεσία ? καμιά πληροφορία ?
καλές διακοπές



Ειναι αθηνα η Beefcake Xena (inesse jeanpaule) και ειναι σε πολυ καλη κατασταση και πολυ δυνατη!! ΠΡΟΛΑΒΕΤΑΙ!

Offline agamemno12

  • Newbie
  • *
  • Posts: 77
  • Activity:
    26.67%
  • KARMA: -157
  • Gender: Male
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #329 on: February 24, 2024, 03:59:03 pm »
για όσους ενδιαφέρονται η Karyn Bayres θα είναι Αθήνα απο 3-4 Μαρτίου

https://sessiongirls.com/karyn-bayres/

Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  GREEK
 

gfxgfx
Forum Saradas does not host any files on its own servers.
gfx
It only points to various links on the Internet that already exist.
It is recommended to buy Original Video, CD, DVD's and pictures only.
gfx
Mobile View