Forum Saradas


Donate today to show love to your community!
gfxgfx
 
Please login or register.

Login with username, password and session length
parapharma
 
gfx gfx
Advertising steroidify
gfxgfx
 
Welcome to Forum Saradas! Female Bodybuilding, Fitness, Figure & Bikini

Do you love female bodybuilding and events like the Olympia and the Arnold Classic? Are you interested in female bodybuilding, fitness, figure & bikini?
If so check out and join our female bodybuilding forum! Saradas is the oldest and most popular female bodybuilding, fitness forum.

🔥 At Saradas you will find the most amazing and rare pictures of probably every female professional bodybuilder who has ever competed.   
🔥 You can keep up with female bodybuilding news from all over the world and hear the latest on your favorite bodybuilder.
🔥 You will find the latest updates on bodybuilding events like the Olympia and the Arnold Classic.

Saradas is your one stop female bodybuilding resource. Come and join us!

Saradas - The Internet Female Bodybuilding Database
 
gfx gfx
gfx
572452 Posts in 72086 Topics by 28629 Members - Latest Member: ezbrbtv March 28, 2024, 01:03:02 pm
*
gfx* Home | Help | Login | Register | gfx
gfx
Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
gfx
gfxgfx
 

Author Topic: Česko - slovensky  (Read 239711 times)

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #435 on: September 26, 2019, 02:46:00 am »
Chodí sem ještě někdo z Čech?
User is currently banned [View]

Forum Saradas

Re: Česko - slovensky
« Reply #435 on: September 26, 2019, 02:46:00 am »

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #436 on: September 26, 2019, 10:27:42 pm »
Jasny :) jen tad se nic neděje, stale hledas femfortefan mam ted zaplacene ale nic moc spis chyba

Nekdo zazitek s nejakou peknou velkou slecnou? :D

Ja se ted koukam asi po nejake session anika a lucrecie sice nejsou zadne osvalene holky al silu urcite maji a jsou tu asi nejvetsi nebo vite nekdo o nekom?

 :thanks:
User is currently banned [View]

Offline raslaw

  • Newbie
  • *
  • Posts: 54
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 122
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: Česko - slovensky
« Reply #437 on: September 27, 2019, 11:03:39 am »
Aj ja som tu stále  :) Síce mi zrušili konto (vôbec netuším, že prečo), tak som sa musel nanovo registrovať.

Čo je zaujímavé, že pred viac ako 10 rokmi to nielen tu omnoho viac žilo. Pritom vtedy bolo menej ľudí na webe a internet v telefónoch takmer vôbec nebol. Ja osobne si myslím, že to je vplyvom Facebooku, že ľudia menej hľadajú na webe, menej sa združujú v komunitách. Je veľká škoda, že to tak nejak umrelo.

Napríklad taký DEA, v minulosti veľmi aktívny člen - kam sa podel? V súvislosti s ním ma napadá, že aj také Czech stories na theValkyrie sú minulosťou. Už viac ako 10 rokov tam nič nepribudlo a predtým tam bol nový príbeh každý mesiac.

Aj to mi napríklad chýba. Neexistuje nejaká alternatíva? Kde by sa vymyslené príbehy so svalnatými ženami dali prečítať? Nemám problém s angličtinou, ale slovenčina a čeština je mi omnoho bližšia.

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #438 on: September 27, 2019, 04:15:45 pm »
No dokud nekdo :D nezacne prekladat tak asi ne .. ja spos hledam videa kde jsou svalnaty nebo velky cesky / slovenky a mluvi po nasem :) neco jdem nasel ale je toho jak safranu nevite o necem? Alphacatz a fightpulse znam obcas tam nevo cesky ...
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #439 on: September 27, 2019, 08:13:55 pm »
daniel789
Jasně, hlavně family fun. Ten ne a ne nikde sehnat.  :'(

anika a lucrecie  jsou tady uživatelky?

raslaw
Jo, toho jsme si taky všiml. Plus určitě se dost lidí "usadilo" a nemají čas.



Zážitky s novýma velkýma holkama moc nejsou. Většina co znám je zadaná a vídáme se jen občas. Sice některé jsou pořádně velké (190+ cm a 130+ kg), ale nic.
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #440 on: September 27, 2019, 08:15:54 pm »
daniel789
Velký Češky nebo Slovenky na netu jsme snad ani pořádně neviděl. Ale kdyby jo hned dám vědět. :-)
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #441 on: September 27, 2019, 08:18:40 pm »
Jsession anika a lucrecie

A už jsem našel, beru dotaz zpět. :-)
User is currently banned [View]

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #442 on: September 27, 2019, 08:58:28 pm »
Se mas ze znas takove holky :) to jsou nejaky tezky atletky ne? :D skoda ze nedelaji session nebo maji insta**** hehe budu fanda! No je obtiz i se session ze zahranici do prahy jich moc nejede ale az dam session s lucrecii asi se zeptam jestli nezna nejake jako je ona. Svalnate jsou super ale jestli nekdy videli treba amazon blythe tak ta sice nema svaly ale je to obri amazonka 2 metry 140 kilo tu potkat tak jsem v 7 nebi :)))
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #443 on: September 27, 2019, 09:53:29 pm »
To mi povídej, Blythe by byla skvělá. A i ji trochu podceňuješ, sice je o 2 cm menší, má "jen" 198, ale co jsme koukal, tak posledně o sobě uváděla, že váží 402 lbs tedy 182 kilo. Nebo ještě Němka Rambolina, ta je ještě větší, 206 cm a 192 kilo. A viděl jsem ji nosit v náručí Carolinu Welz, co má 120+ kilo. To jsou takové obryně, že vedle nich by člověk vypadal jako podvyživený puberťák. Na insta****u znám ještě jednu, co si říká The Alien Amazon a ta má 196 cm a 172 kilo a má jen 23 let.

Jedna jo, bývalá diskařka, ta měří 196cm a v aktivní kariéře vážila 116 kilo. Před rokem měla 137 a teď se vdala a ještě přibrala, takže bude mít tak ke 150. Je to vážně obrovská ženská, posledně, když jsme se viděli, tak jsem dělal srandu, že zase musíme poměřit svaly a ona se smála, dívala se na mě pohledem ty můj drobečku a říkala, že fotila nějakou reklamu, při které zvedala na ramenou 110 kilovýho zápasníka a že mě by slupla k snídani. Což má asi teď pravdu, protože posedních pár let flákám posilovnu a tak proti ní vypadám jak za groš kudla.  ;)

Hodně silná je i jedna, 190cm a asi 130 kilo, montuje auta na lince. Už jsme tady i o ní psal, má opravdu super namakané tricepsy, takové klasické vzpěračské. Naposledy mi vyprávěla, jak si dělají s holkama v práci legraci a ona je nosí v náručí nebo zvedá do vzduchu. A to to mají být prý taky pořádné ženské tak kolem 90ti kilo.

Hele, když si na tom fff, neměl bys tu Family Fun? :)
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #444 on: September 27, 2019, 09:54:17 pm »
Jo dávám vám trochu K+, jestli to třeba nepotřebujete. :)
User is currently banned [View]

Offline daniel789

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 22
Re: Česko - slovensky
« Reply #445 on: September 28, 2019, 07:21:49 am »
Husty :D takove holky bych rad poznal bych byl oproti nim fakt nic jsem vysoky ale hubeny hehe.. jinak jak myslis family fun? Asi se nechytam. Je skoda ze rambolina, blythe nebo i amazon amanda nebudou asi nikdy v praze :/hned bych dal session
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #446 on: September 28, 2019, 08:53:45 am »
Psal si, že máš k femfortefan heslo. Tak jestli nemáš stažený jeho comics Family Fun.  ;)

To jsi měl napsat tak před 4-5 léty, to ta obrovská holka co pracuje na montážní autolince sháněla chlapa z Prahy, že by se tam přestěhovala. :) V Praze nezadanou znám jen jednu, co má 199cm a má 12tky prsa. Ale jinak je spíše štíhlá (ikdyž s její postavou je proti většině lidí mohutná a má kolem metráku) a docela slabá. Sporty ji nikdy nešli a tak není ani trochu natrénovaná. A hlavně je spíše na muže dominantní, takže by sis s ní moc neužil. Ale je fakt, že když se s ní objímáš a ona si tě přitáhne na ty svoje obří prsa, tak se to úúúžasný pocit.  :letsparty:

V Praze znám dvě, co by byly ideální. Ale obě jsou zadané, jedna se už vdala a navíc má ráda taky větší chlapi, tak si vzala kluka co má dva metry. Druhá má 195cm a váží 130+ kilo, je jí 23 a postavu má jak Amazon Amanda, jen mladší a větší prsa. Ale hrozně obrovská stehna a zadek. A pracuje v pečovateláku, tak jak tam tahá klienty, tak je i docela silná. Má ráda menší chlapi a strašně se jí líbí, když má její kluk břicho a ona si ho ještě může vykrmovat. Nechodili jsme spolu, ale měli jsme techtle, a i tak se to na mě podepsalo, že jsem přibral tak 10 kilo za pár měsíců. :)

Znám vysokých holek víc, ale většina jsou klasické křehké dívky a chtějí velký chlapi.
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #447 on: September 28, 2019, 09:02:45 am »
Amazon Amanda byla nejblíže v Německu s Rambolinou taky. Jinak dříve dělali v Německu Grosseparty, kde se objevovaly velký holky, a taky Rambolina (Irena), Carolina Welz a další. Když tam člověk přijel a neměl přes 190, tak si tam připadal jak předčasně vytažený z inkubátoru.  :cool2: Všechny ženy tam obvykle měly přes 180cm, spíše víc.

Jinak z těch velkých žen se mi líbí ještě Amazon Cinthia ta má obrovský prsa a Ashley Adair, ta je naprosto gigantická. A taky Aly Stosz, ta navíc začala před pár lety posilovat a teď je z ní obryně s výškou 206cm a vahou 145 kilo a pořádnou silou (na netu jsem našel ji posilovat s dvaceti kilovými jednoručkami).  8)
User is currently banned [View]

Offline Mikeff

  • Newbie
  • *
  • Posts: 99
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 5
  • Gender: Male
Re: Česko - slovensky
« Reply #448 on: September 28, 2019, 06:48:02 pm »
Nazdar hoši:)
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #449 on: September 28, 2019, 08:16:42 pm »
Zdar.  :)

Že by to tu zase ožilo?  :clap:
User is currently banned [View]

Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
 

gfxgfx
Forum Saradas does not host any files on its own servers.
gfx
It only points to various links on the Internet that already exist.
It is recommended to buy Original Video, CD, DVD's and pictures only.
gfx
Mobile View