Pages:
Actions
  • #301 by cubrina00 on 01 May 2010
  • kdyz jsme u tech manzelek. vcera se mi ji zas nejak nepodarilo upalit. tak dalsi pokus za rok  ;)

    jinak jaro v plnem proudu a leto pred nami. uz se nemuzu dockat, az ty holky odhodi to nepotrebne obleceni a zustanou jen mini  8)
    • cubrina00
  • #302 by adasten on 02 May 2010
  • Je tu obdivovatel Katky Kyptové našel jsem na netu 2 videa z webky 100%hardcore masturbace atd.má super poštěvák.
  • #303 by myth on 02 May 2010
  • To jo jaro je super. Na čarodějnice jsem nosil v náručí jednu slečnu a potom zase ona na oplátku nosila mě. :-) Ikdyž tedy sice ne v náručí a spíše jen zvedla, ale i tak dobrý :-)
  • #304 by DEA on 03 May 2010
  • Včera byla u Genzra a Suchánka jenda bodyna... celkem pěkná...
    • DEA
  • #305 by cubrina00 on 03 May 2010
  • Je tu obdivovatel Katky Kyptové našel jsem na netu 2 videa z webky 100%hardcore masturbace atd.má super poštěvák.

    tak sem s nima  :P
    • cubrina00
  • #306 by cubrina00 on 03 May 2010
  • Včera byla u Genzra a Suchánka jenda bodyna... celkem pěkná...

    oni jsou porad jeste na Nove?
    • cubrina00
  • #307 by Mikeff on 04 May 2010
  • Ty vole, tak ja jedu do Prahy vcera, ze se aspon kouknu na holky jak odhazujou svrsky a zrovna skoro celej den chcalo, takze nic zas
  • #308 by cubrina00 on 06 May 2010
  • Včera byla u Genzra a Suchánka jenda bodyna... celkem pěkná...

    tak tady je odkaz na tu novu...

    http://archiv.nova.cz/multimedia/mr-gs-2-5-2010-marhoul-keselova-pospisil.html?s=0
    • cubrina00
  • #309 by DEA on 07 May 2010
  • Ty vole, tak ja jedu do Prahy vcera, ze se aspon kouknu na holky jak odhazujou svrsky a zrovna skoro celej den chcalo, takze nic zas

    Teď je tejden zima jak prase a není na co čumět....
    • DEA
  • #310 by ochlasta on 31 May 2010
  • Ahojte všetci . Mám zaplaatenú stránku FTVIDEO . Nechcete si niekto vymenit prihlasovacie údaje na nejakú inú stránku ?
  • #311 by DEA on 10 Jun 2010
  • FTV ani ne, díky...

    Jinak už je konečně teplo a holky už se obnažily.
    Včera jsem zrovna viděl v Praze v tramvaji jednu pěkně udělanou atletku. Měla tenký svetřík který krásně obepínal její bicáky a taky měla trapézy jak ty zelené trojúhelníky ve škole a široká záda jak letiště. Byla i pěkná v obličeji, pěkně udělané vlasy... no radost pohledět.  ;)
    • DEA
  • #312 by myth on 11 Jun 2010
  • Škoda že nemáš fotky ;-)
  • #313 by DEA on 16 Jun 2010
  • Dneska vyšlo na DVD "Moje super bejvalka", celkem dobrá komedie o dosti nasrané super přítelkni se sexy Umou Thurman v hlavní roli.... za 69Kč
    • DEA
  • #314 by myth on 23 Jun 2010
  • jj znám ale není to ono, ikdyž to ujde, jen toho super tam mohlo být víc...
  • #315 by DEA on 08 Oct 2010
  • Ta koukám, že už je to tady pro CS sekci mrtvý... co děláte? Koukáte na talentmánii nebo co? :-) tam ale asi žádná kulťačka nebude ne? :-)
    • DEA
Pages:
Actions