Pages:
Actions
  • #196 by myth on 13 Jan 2010
  • A nebo by si dostal telefoní číslo a příslib rande :-D nidky nic nezjistíš, dokud si neodjistíš :-D ale bacha na granáty :-D

    Chlapci treba občas zariskovať. Je síce vysoká pravdepodobnosť, že by si dostal po papuli, ale možno by motyka vystrelila a mal by si rande. Nabudúce skús, tak akože nič, a spadni na ňu. A ividíš. :)

    Přesně moje slova :-)
  • #197 by myth on 13 Jan 2010
  • raslaw: I tobě ahoj :-)
  • #198 by fastung on 14 Jan 2010
  • Myslite si, ze slecna Kyptova sype? Mne je to teda osobne jedno, len by ma zaujimalo, ci to, co predvadza, je este u zeny dosiahnutelne iba treningom a zivotospravou, alebo tomu uz treba "pomoct"...
    • fastung
  • #199 by cubrina00 on 14 Jan 2010
  • znate nekdo katku nebo jste ji videli uz v realu? moc by me zajimalo jake jsou kulturistky povahove a jak to vypada, kdyz ji vidite trebas z jednoho metru? nedejboze si s ni dat paku:)

    muj osobni nazor zda nekdo sype. jakykoli sportovec na top urovni bere doplnky, takovy nebo makovy. mozna i ti sachisti neco na mozek:)
    • cubrina00
  • #200 by fastung on 14 Jan 2010
  • nedejboze si s ni dat paku:)
    Toto vacsina kulturistiek neznasa, lebo sa ich na to pyta hrozne vela chlapov. Tak to radsej ani neskusaj. :)
    • fastung
  • #201 by Mikeff on 14 Jan 2010
  • znate nekdo katku nebo jste ji videli uz v realu? moc by me zajimalo jake jsou kulturistky povahove a jak to vypada, kdyz ji vidite trebas z jednoho metru? nedejboze si s ni dat paku:)

    muj osobni nazor zda nekdo sype. jakykoli sportovec na top urovni bere doplnky, takovy nebo makovy. mozna i ti sachisti neco na mozek:)



    Jeste kdyz byla mezi profickama Bara Mrazkova pred par lety, tak s tou sem se znal velice dobre. Nekolikrat sme si spolu davalli "sraz" v Praze, kdyz tam jezdila za klientama trenovat atd. Byl sem u ni i doma v Plzni kde sem si s ni nafotil par soukromych fotek atd:) Na paku sem taky pomyslel, ale nechtel sem mit zlomenou ruku. Treba, kdyz sme se sli nekam spolu najist, tak kdyz se svlikla do tricka, tak to bylo fakt neco...lidi koukali na nas jak blazni:) Byla hodne "velka".  Ale poprvne v zivote sem si "ohmatal" profesionalni svaly:) Na MCR 2004 v kluturistice, kde sem byl s ni me ukazala satny, kde se rozvicovali holky atd:)
    Skvela zenska a nedam na ni dopustit...a ty kvanta sms s ni to bylo husty:)

    Raslawe ozvi se mi nejak treba mejlem....
  • #202 by jokysax on 14 Jan 2010
  • Caute, som rad ze som tu nasiel aj ludi zo Slovenska a Ciech. Fitnesky a baby co maju svaly sa mi velmi pacia. Ale skoda, ze ich je tak malo.  Ak vie niekto o nejakej volnej, tak budem rad ked mi da vediet.:) Som z Bratislavy. Mám aj stránku na ktorej mam fotky a tiez rozhovory s niektorymi slovenskymi fitnesskami - www.stepgym.sk. S tym co napisal raslaw o slovenskych fitnsskach mozem suhlasit. Mam s tym tiez skusenosti:) 
    • jokysax
  • #203 by cubrina00 on 15 Jan 2010
  • znate nekdo katku nebo jste ji videli uz v realu? moc by me zajimalo jake jsou kulturistky povahove a jak to vypada, kdyz ji vidite trebas z jednoho metru? nedejboze si s ni dat paku:)

    muj osobni nazor zda nekdo sype. jakykoli sportovec na top urovni bere doplnky, takovy nebo makovy. mozna i ti sachisti neco na mozek:)



    Jeste kdyz byla mezi profickama Bara Mrazkova pred par lety, tak s tou sem se znal velice dobre. Nekolikrat sme si spolu davalli "sraz" v Praze, kdyz tam jezdila za klientama trenovat atd. Byl sem u ni i doma v Plzni kde sem si s ni nafotil par soukromych fotek atd:) Na paku sem taky pomyslel, ale nechtel sem mit zlomenou ruku. Treba, kdyz sme se sli nekam spolu najist, tak kdyz se svlikla do tricka, tak to bylo fakt neco...lidi koukali na nas jak blazni:) Byla hodne "velka".  Ale poprvne v zivote sem si "ohmatal" profesionalni svaly:) Na MCR 2004 v kluturistice, kde sem byl s ni me ukazala satny, kde se rozvicovali holky atd:)
    Skvela zenska a nedam na ni dopustit...a ty kvanta sms s ni to bylo husty:)

    Raslawe ozvi se mi nejak treba mejlem....

    diky mikeff za odpoved. to musel byt prima zazitek.
    • cubrina00
  • #204 by cubrina00 on 15 Jan 2010
  • znate nekdo katku nebo jste ji videli uz v realu? moc by me zajimalo jake jsou kulturistky povahove a jak to vypada, kdyz ji vidite trebas z jednoho metru? nedejboze si s ni dat paku:)

    muj osobni nazor zda nekdo sype. jakykoli sportovec na top urovni bere doplnky, takovy nebo makovy. mozna i ti sachisti neco na mozek:)



    Jeste kdyz byla mezi profickama Bara Mrazkova pred par lety, tak s tou sem se znal velice dobre. Nekolikrat sme si spolu davalli "sraz" v Praze, kdyz tam jezdila za klientama trenovat atd. Byl sem u ni i doma v Plzni kde sem si s ni nafotil par soukromych fotek atd:) Na paku sem taky pomyslel, ale nechtel sem mit zlomenou ruku. Treba, kdyz sme se sli nekam spolu najist, tak kdyz se svlikla do tricka, tak to bylo fakt neco...lidi koukali na nas jak blazni:) Byla hodne "velka".  Ale poprvne v zivote sem si "ohmatal" profesionalni svaly:) Na MCR 2004 v kluturistice, kde sem byl s ni me ukazala satny, kde se rozvicovali holky atd:)
    Skvela zenska a nedam na ni dopustit...a ty kvanta sms s ni to bylo husty:)

    Raslawe ozvi se mi nejak treba mejlem....

    diky mikeff za odpoved. to musel byt prima zazitek.

    mikeff, muzu se jeste optat jak jsi psal s tou pakou. ja vzdy myslel, ze kdyz nekdo dela tento sport a jde na podium, tak je tak trosku exhibicionista. proto se divim prave s tou pakou. prece ty holky musi chtit ukazat,ze v ty svaly nemaji pro nic za nic:)
    • cubrina00
  • #205 by myth on 15 Jan 2010
  • To máš lepší, když si páku dáváš s holkou, co se zůčastňuje mistrovství v páce. :-) Kam se na ně hrabou kulturistky, každé to chce svoje :-) STejně jako jdyž bych chtěl holku na nošení, tak bych raději vzpěračku :-D
  • #206 by cubrina00 on 16 Jan 2010
  • To máš lepší, když si páku dáváš s holkou, co se zůčastňuje mistrovství v páce. :-) Kam se na ně hrabou kulturistky, každé to chce svoje :-) STejně jako jdyž bych chtěl holku na nošení, tak bych raději vzpěračku :-D

    no jo ale kulturistka je jako 3v1, od kazdyho trosku :)
    • cubrina00
  • #207 by myth on 16 Jan 2010
  • No právě jenom trošku :-D Já radši plnou forsáž :-D
  • #208 by Mikeff on 17 Jan 2010
  • S tou pakou, to nevim  proc nemaj rady otazky typu....pod dame si paku, schvalne :) Asi je to otazka jejich ega, aby kdyz by nahodou prohrala s nekym "normalnim" nedostalo jeji jiste vysoke   sebevodmi trhlinu, ze nema vlastne nijak extra velkou silu jak si asi myslela, kdyz porad zveda tuny zeleza ;D Ale je pravda, ze ve vetsine klipu vetsinou kulturistky nad chlapem i dvakrat vetsim vyhrajou:). Mj. Katka Kyptova prohrala ted v poslednim videu hehe:) Kdyz sem u ni, tak konecne zacala i s wrestlingem ;). Jeste nejakou sobe rovnou souperku a bude to super. 8) Z ni at si vemou ostatni zensky priklad - to co predvadi ona a drtiva vetsina, to chce vetsina blaznu do zenskych svalu videt...Katka to pochopila. Tot muj nazor 8)
  • #209 by myth on 18 Jan 2010
  • Tak já bych od ní nechtěl páku nebo zápas, mě by stačilo, aby mě nosila v náručí :-)
  • #210 by cubrina00 on 18 Jan 2010
  • Tak já bych od ní nechtěl páku nebo zápas, mě by stačilo, aby mě nosila v náručí :-)

    hihi, ja bych chtel vsechno  ;D
    • cubrina00
Pages:
Actions