Pages:
Actions
  • #271 by Bronwyn on 25 Mar 2010
  • Ahoj, ja sem mod jen ve svoji sekci snad... a ani sem si toho nevšimla :) A LADA Deo :)Lída je Čížová.

    Jinak k RW - jaka galerie?Pokud vim teď na hlavní stránce máte záložku Lidé a tam mají profily čtenáři a mají tam svoje galerie, které jsou volné pro přístup... (stejný systém jak líbko) akorát ne ke všem se dá psát komenty. Takže tam ty bodyny maj profil s fotkama - tak tam můžete šmírovat šmíráci :)
    • Bronwyn
  • #272 by Bronwyn on 25 Mar 2010
  • Jinak už ani nic nepíšu, není ani moc co.... :)
    • Bronwyn
  • #273 by DEA on 25 Mar 2010
  • Však píšu Lada, ne Lída :-) Lada jako to auto :-)))
    Jinak sorry, VIP nemáš, to jsem se přehlídl... ale časem ho dostaneš... no zas tak něco extra to není.
    Tak na to Ronniem to funguje už free, ale to nebývalo. Díky za info... Jak bodyny, však je tam KatkaK, ne? :-)))

    Jinak tohle je fakt hlína:

    Ahoj, ja sem mod jen ve svoji sekci snad... a ani sem si toho nevšimla :) A LADA Deo :)Lída je Čížová.

    Jinak k RW - jaka galerie?Pokud vim teď na hlavní stránce máte záložku Lidé a tam mají profily čtenáři a mají tam svoje galerie, které jsou volné pro přístup... (stejný systém jak líbko) akorát ne ke všem se dá psát komenty. Takže tam ty bodyny maj profil s fotkama - tak tam můžete šmírovat šmíráci :)
    • DEA
  • #274 by DEA on 25 Mar 2010
  • Aha, tak jsem fakt napsal jendou Lída... sorry.
    Je to asi proto, že moje kámoška Lída se jmenuje Ludmila a teď ještě princezna Lada... mám v tom bordel.
    :-)
    • DEA
  • #275 by Bronwyn on 26 Mar 2010
  • Jo, je tam Katka take, ja tam mam par fotek ze sezony09, ale to je tak vsechno z kulturistek co vim, jinak je tam hodne holek z bodyfitness, ale nektere tam maji hezke fotky....

    Jinak to vis - taky sem se zmenila. Driv sem to mozna "zrala" vic, ale zjistuju ze je rada dulezitejsich veci, nez aby o me bylo slyset :)) Ta sekce tady je na napad admina, jak mi torchu pomoct do pristi sezony. Ale nic moc si od toho neslibuju :)
    • Bronwyn
  • #276 by DEA on 26 Mar 2010
  • No jo... už stárneš... :-) od kolika let je masters :-))
    (sorry  ;D)

    -----

    Ještě tam ujde Kulíšek alias Pavla Kladivová:



    Sice nevypadá nic moc, ale dala 196kg na mrtvý tah.
    Akorád ty fotky co tam má (kromě týhle) jsou fakt mentální :-)

    • DEA
  • #277 by Bronwyn on 27 Mar 2010
  • No jo... už stárneš... :-) od kolika let je masters :-))
    (sorry  ;D)

    -----

    Ještě tam ujde Kulíšek alias Pavla Kladivová:

    Sice nevypadá nic moc, ale dala 196kg na mrtvý tah.
    Akorád ty fotky co tam má (kromě týhle) jsou fakt mentální :-)

    No, masters bude muj dalsi zavod :D ale jako vono zase tak daleko do toho nemam!

    Ještě tam máš z kulturistek mariu ze Slovenska...... :)
    • Bronwyn
  • #278 by DEA on 30 Mar 2010
  • No tak ma Masters je ještě přece jen čas...  ;)
    • DEA
  • #279 by DEA on 01 Apr 2010
  • DEA, máš výbornej "signature". Když jsem si toho všiml tak jsem se fakt nasmál :D.

    Jsem sám zvědavej jak dlouho... no.. asi než mě někdo z vás práskne :-)

    Tak podpis už byl smáznut...
    • DEA
  • #280 by myth on 01 Apr 2010
  • Jak dlouho vydržel?
  • #281 by cubrina00 on 02 Apr 2010
    • cubrina00
  • #282 by DEA on 02 Apr 2010
  • Jak dlouho vydržel?

    Asi 10 dní.
    Ukázalo se že hlavní moderátor umí česky a celou dobu se maskoval... jo, jo i to stává.  :D
    • DEA
  • #283 by myth on 02 Apr 2010
  • Tak hlavní moderátor je (jazykový) našinec dobrý gól :-D
  • #284 by DEA on 16 Apr 2010
  • nějak mrtvo tady...
    • DEA
  • #285 by Mikeff on 16 Apr 2010
  • To je...asi se vsichni vali u more:)
    Dobrou noc :D
Pages:
Actions