Pages:
Actions
  • #121 by Mikeff on 21 Jun 2009
  • Krome VIP sekci to jede vsechno....
  • #122 by Mikeff on 15 Jul 2009
  • Ja si rikam, ze si taky zaplatim VIP, tak mam par dni pockat...vcera sem sem par videii upnul z moji nekolikalety zasoby...
    DEA ani se nenapsal, jestli ti dosli DVD....
  • #123 by DEA on 17 Jul 2009
  • Jo dvd došlo, máš SZ....

jinak jsem koukal, že to tady smázlo zase nějakej můj příspěvek..  :-[
    • DEA
  • #124 by Mikeff on 18 Jul 2009
  • No mas a nejen ty, ale i dalsi smazanej post...

Jo dvd došlo, máš SZ....

jinak jsem koukal, že to tady smázlo zase nějakej můj příspěvek..  :-[
  • #125 by DEA on 20 Jul 2009
  • Vypadá to, že se majitel fóra fakt definitivně zbláznil... :-)
    • DEA
  • #126 by myth on 10 Aug 2009
  • Ahoj Čecho-Slováci. :-)
    Tak jsme se konečně propracoval až sem!!! A řikám si, že jsme blbec nehledal už dřív :-) Člověka potěší, když zjistí, že není jedinej čech (Slovák) takhle ujetej. :)
  • #127 by myth on 10 Aug 2009
  • Herdek a když najdu, tolik toho mám na srdci a jak koukám, dlouho nikde nikdo, abych se z toho vykecal. :-)
  • #128 by DEA on 12 Aug 2009
  • No jo, tady to fórum pomalu ale jistě skomírá... bejvalo jedno na musclewomen.cz ale majitel stránek si koupil novej auťák a neměl pak na zaplacení hostingu :-)))) no tak se to zrušilo. Leda zkus na forum na Ronnie.cz v sekci musclewomen...
    • DEA
  • #129 by DEA on 12 Aug 2009
  • No podivny je to, ze tu CS sekce ma nejvic prispevku... asi smazali neco nemcum...ti mel msylim vic nez mi, ale ted je to nejaky promazany... asi se proflaklo, ze tam sdileli VIP sekci :-)))))
    • DEA
  • #130 by myth on 12 Aug 2009
  • Jj, když jsme to prohlížel, tak to promázli. Asi jsme míň společensky nebezpeční :-)

Tak když to skomírá, tak to zase rozjedem, ne? :-) No, musclewomen... ne že by to nebylo dobrý, jenže mě tam ještě i chybí výška, když má holka 160cm, tak by musela mít svaly aspoň jako Malá Annie :-D.
  • #131 by DEA on 17 Aug 2009
  • Jj, když jsme to prohlížel, tak to promázli. Asi jsme míň společensky nebezpeční :-)

Tak když to skomírá, tak to zase rozjedem, ne? :-) No, musclewomen... ne že by to nebylo dobrý, jenže mě tam ještě i chybí výška, když má holka 160cm, tak by musela mít svaly aspoň jako Malá Annie :-D.

Jo, tak 2 metry, to je ideální .-)
    • DEA
  • #132 by myth on 17 Aug 2009
  • Přesně, píšeš mi z duše :-) Ikdyž je fakt, že bych se vůbec nebránil, kdyby byla vyšší, třeba tak 2.5 metru... :-D

Apropo, nedíval se někdo včera na atletiku, ženský vrh koulí? Viliová, vypadá teby suprově!!!
  • #133 by DEA on 17 Aug 2009
  • Jsem koukal zrovna jak rozebírali, jestli je reálné, kolik že važí ta jedna koulařka; tedy ty čísla co dala někam do dotazníku. Prej že jako u juniorky u ní mohly sedět :-)))
    • DEA
  • #134 by myth on 17 Aug 2009
  • Jj, prý 96 kilo. :-))) Taky jsme si řikal, že mi to moc nesedí, když jsem se na ní podíval, tak stehno měla jako já celé tělo. :-))) A hend potom rozebírali Vilovou, že hází kouli jen třemi prsty a chtělo by to pro ní větší. :-)
  • #135 by DEA on 19 Aug 2009
  • No, mohla by někomu uthnout hlavu a házet s ní... :-)
    • DEA
Pages:
Actions