Pages:
Actions
  • #61 by dabouk on 04 Jan 2013
  • Σαλονικιός και εγώ μάγγες...ξέρει κανείς καμιά τυπισσα για sessions από Θεσσαλονίκη (λέω μπας και!!)

    Και μήπως ξέρετε κανένα άλλο forum εκτός από αυτό....?

    Με έχει κουράσει λίγο με τα ντυμένα κορμιά του, προτιμώ τα γυμνά ! χεχε ....και membership δεν κάνω με την καμία !!
  • #62 by George(gr) on 05 Jun 2013
  • Τις τελευταιες μερες , δεν βλεπω καθολου την Ελλαδα στο TW.  Ακομα και στις χωρες που δεν υπαρχει προγραμματισμενο ταξιδι απο καποια κοπέλα , αναφερεται το ονομας της χωρας . Δεν θα υπαρχουν πια ενημερωσεις για εμας?
  • #63 by Brand on 05 Jun 2013
  • Μάλλον μας έπιασε και σε αυτό η κρίση.
  • #64 by George(gr) on 05 Jun 2013
  • Σαμποταζ . Μας απομονωνουν. :angry:
  • #65 by gataras on 14 Jun 2013
  • #66 by kojak on 13 Nov 2013
  • ελάτε ρε που είστε γαμώτο. Να βρεθούμε στο 1 ελιτ κοντεστ στο ταε κβο ντο το σαββατο 16.11.2013 με τον μρ. Ολυμπια και τις γκόμενες .  :hey:
  • #67 by Brand on 13 Nov 2013
  • Εγώ μια φορά εκεί γύρω θα είμαι.
  • #68 by George(gr) on 19 Nov 2013
  • Τελικά ρε παιδιά καμια Ελληνιδα που να κανει sessions υπαρχει?
  • #69 by George(gr) on 04 Jan 2014
  • Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Με περισσότερες επισκέψεις στην Αθηνα απο τις αγαπημένες μας κοπέλες.

    Εχουμε αρχή με την Ρενε. Στο προφιλ της γραφει οχι σεξ μην ρωτατε , αλλά ειχε γραφτει αλλου οτι εκανε κατι παραπανω. Εχει κανεις εμπειρία μαζί της?
  • #70 by litexlov on 12 Jan 2014
  • καλησπέρα & καλή χρονιά
    Η Renata που θα είναι εδώ έως τις 14/1 είναι μια πολύ όμορφη bodybuilder. Πολύ δυνατή, τα σχεδόν 100 μου κιλά δεν την πτόησαν να κάνει κάμποσα squats.. Στα χέρια έχει απίστευτη δύναμη, στο μπραντεφερ με έλιωσε χωρίς καν να προσπαθεί. Στην πάλη σε ένα δευτερόλεπτο με είχε ακινητοποίησει με κάποια δυνατή λαβή. Ήταν η πρώτη μου εμπειρία session και ήταν φοβερή. Sex δεν προβλέπεται, αλλά ίσως κατά περίσταση σε αφήνει / βοηθάει να "ξαλαφρώσεις" στην δύναμη της αγκαλιάς της. Λίγο πρόβλημα στα Αγγλικά της μόνο, αλλά δεν εμπόδισαν την όλη διαδικασία. Πολύ καλή. Δεν νομίζω ότι έχουμε πολλές τέτοιες επισκέψεις συχνά εδώ..
  • #71 by Strt on 16 Feb 2014
  • Η Renata ήταν φανταστική εμπειρία! Την συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!
  • #72 by gataras on 22 Feb 2014
  • http://www.jarintrn.cz/sites/default/files/Rehro07.jpg  Για την Renata Hronová μιλαμε ?
  • #73 by Strt on 08 Mar 2014
  • Ναι, αν και το link σου δεν δουλεύει.
  • #74 by dimitrispeos on 07 May 2014
  • καλησπέρα . για την jana linke έχει κανείς πληροφορίες? έρχεται τέλος μαιου Ελλάδα. έχει κάποιος εμπειρία με session μαζί της?
  • #75 by Strt on 18 May 2014
  • Εμπειρία όχι, αλλά τα reviews της γενικά είναι super!
    Ρίξε μια ματιά και στο σχετικό section μέσα στο saradas.
    Απλά είναι κάπως πιο ακριβή από το μέσο όρο (πιο ακριβή από Renata)...
    Εγώ σε κάθε περίπτωση έχω κλείσει!

    ΥΓ Με την Kluber πήγε κανείς, γιατί σ εμένα στην αρχή μου απαντούσε με μια κάποια σχετική καθυστέρηση στα emails και μετά εξαφανίστηκε τελείως, ούτε στο FB δεν μπόρεσα να την πετύχω...
Pages:
Actions