Pages:
Actions
  • #1 by irvin on 14 Feb 2011
  • czy ktoś tutaj jest z Polski? :)
    • irvin
  • #2 by iohohpp on 16 Feb 2011
  • Jest
  • #3 by prorok on 16 Feb 2011
  • Gdzieś tu był temat założony wcześniej, wyłącznie po polsku.
    • prorok
  • #4 by iohohpp on 31 Mar 2011
  • czy ma ktoś może ten japoński komiks, za cholerę nie rozumiem tych krzków i nie mogę go nabyć.
    http://www.digiket.com/work/show/_data/ID=ITM0004725/
  • #5 by biggerisbetter on 10 Aug 2011
  • Panowie,
    czy znalazłoby się nas kilku zainteresowanych osobistym spotkaniem z jakąś kulturystką? Może gdybyśmy zebrali się w kilku, któraś z nich wreszcie zdecydowałaby się na przyjazd do Polski...
  • #6 by iohohpp on 11 Aug 2011
  • Do którego miasta? Która? Tzn. o jaki rodzaj urody chodzi?
  • #7 by iohohpp on 11 Aug 2011
  • No i jaki rodzaj "wizyty" chodzi? ;)
  • #8 by biggerisbetter on 11 Aug 2011
  • Wykasuj jakieś prywatne wiadomości, bo masz pełną skrzynkę i nie mogę do Ciebie napisać.
  • #9 by freakpeak on 12 Apr 2016
  • Wiem, że dosyć późna odpowiedź, ale miło spotkać jakieś osoby ze swojego kraju, więc piszę :)
  • #10 by adosan345 on 01 Jun 2016
  • Są ludzie, są :)
    Nie wiem jak koledzy, ale ja preferuję większe kobiety.
    Myślę, że kady myśli o wrestlingu. Jeżeli ktoś chce więcej, musi chyba rozmawiać indywidualnie.
    Ogólnie popieram koncepcję przedmówcy.
  • #11 by petfunk on 19 Feb 2017
  • Jestem bardzo ciekaw, czy któraś z polskich sportsmenek zgodziłaby się na sesję. Znacie taką?
  • #12 by freakpeak on 19 Feb 2017
  • Nie sądzę. A jeżeli nawet to znalezienie takiej byłoby trudne i czasochłonne.
    Jestem ciekaw jakie laski wy prferujecie, Panowie? Czy fit ,czy dojebane na maxa kulturychy? :D
  • #13 by Damianox3 on 29 Dec 2017
  • Może trochę odświeżymy :)
    Na pewno miło by było spotkać jakąś kulturystyką/modelki fitness w Polsce, jeśli macie jakieś propozycje albo informacje to pisać śmiało :)
    Takie pytanie z innej beczki, macie jakiś sposób na zdobycie podpisanych zdjęć modelek fitness/kulturystek? Pisałem do wielu ale niestety brak odpowiedzi na maila :/ Jak macie jakieś doświadczenia z tym to też piszcie.
  • #14 by danifan on 10 Jan 2018
  • Cześć, siedzę tutaj dobrych kilka lat, interesuję się kulturystyką kobiecą dobre 10 lat i na kilkanaście prób nie było odzewu ;) Niestety, jedynym sposobem na spotkanie jakiejś pani jest pojechanie do ich naturalnego środowiska, czyli siłowni bądź zawody ;)
  • #15 by freakpeak on 10 Jun 2018
  • Cześć, siedzę tutaj dobrych kilka lat, interesuję się kulturystyką kobiecą dobre 10 lat i na kilkanaście prób nie było odzewu ;) Niestety, jedynym sposobem na spotkanie jakiejś pani jest pojechanie do ich naturalnego środowiska, czyli siłowni bądź zawody ;)
    Wyczysć skrzynkę odbiorczą, max max wiadomości :D

    A przy okazji gdyby ktos chciał pogadać nt. dojebanych lasek to dajcie znac
Pages:
Actions