Forum Saradas


Donate today to show love to your community!
gfxgfx
 
Please login or register.

Login with username, password and session length
steroidify
 
gfx gfx
parapharma Advertising
gfxgfx
 
Welcome to Forum Saradas! Female Bodybuilding, Fitness, Figure & Bikini

Do you love female bodybuilding and events like the Olympia and the Arnold Classic? Are you interested in female bodybuilding, fitness, figure & bikini?
If so check out and join our female bodybuilding forum! Saradas is the oldest and most popular female bodybuilding, fitness forum.

🔥 At Saradas you will find the most amazing and rare pictures of probably every female professional bodybuilder who has ever competed.   
🔥 You can keep up with female bodybuilding news from all over the world and hear the latest on your favorite bodybuilder.
🔥 You will find the latest updates on bodybuilding events like the Olympia and the Arnold Classic.

Saradas is your one stop female bodybuilding resource. Come and join us!

Saradas - The Internet Female Bodybuilding Database
 
gfx gfx
gfx
572413 Posts in 72083 Topics by 28629 Members - Latest Member: ezbrbtv March 28, 2024, 09:56:53 am
*
gfx* Home | Help | Login | Register | gfx
gfx
Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
gfx
gfxgfx
 

Author Topic: Česko - slovensky  (Read 239625 times)

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #195 on: January 13, 2010, 07:43:11 pm »
A nebo by si dostal telefoní číslo a příslib rande :-D nidky nic nezjistíš, dokud si neodjistíš :-D ale bacha na granáty :-D

Chlapci treba občas zariskovať. Je síce vysoká pravdepodobnosť, že by si dostal po papuli, ale možno by motyka vystrelila a mal by si rande. Nabudúce skús, tak akože nič, a spadni na ňu. A ividíš. :)

Přesně moje slova :-)
User is currently banned [View]

Forum Saradas

Re: Česko - slovensky
« Reply #195 on: January 13, 2010, 07:43:11 pm »

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #196 on: January 13, 2010, 07:44:20 pm »
raslaw: I tobě ahoj :-)
User is currently banned [View]

fastung

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #197 on: January 14, 2010, 12:35:32 am »
Myslite si, ze slecna Kyptova sype? Mne je to teda osobne jedno, len by ma zaujimalo, ci to, co predvadza, je este u zeny dosiahnutelne iba treningom a zivotospravou, alebo tomu uz treba "pomoct"...

cubrina00

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #198 on: January 14, 2010, 05:44:45 am »
znate nekdo katku nebo jste ji videli uz v realu? moc by me zajimalo jake jsou kulturistky povahove a jak to vypada, kdyz ji vidite trebas z jednoho metru? nedejboze si s ni dat paku:)

muj osobni nazor zda nekdo sype. jakykoli sportovec na top urovni bere doplnky, takovy nebo makovy. mozna i ti sachisti neco na mozek:)

fastung

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #199 on: January 14, 2010, 08:33:56 am »
nedejboze si s ni dat paku:)
Toto vacsina kulturistiek neznasa, lebo sa ich na to pyta hrozne vela chlapov. Tak to radsej ani neskusaj. :)

Offline Mikeff

  • Newbie
  • *
  • Posts: 99
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 5
  • Gender: Male
Re: Česko - slovensky
« Reply #200 on: January 14, 2010, 08:57:21 am »
znate nekdo katku nebo jste ji videli uz v realu? moc by me zajimalo jake jsou kulturistky povahove a jak to vypada, kdyz ji vidite trebas z jednoho metru? nedejboze si s ni dat paku:)

muj osobni nazor zda nekdo sype. jakykoli sportovec na top urovni bere doplnky, takovy nebo makovy. mozna i ti sachisti neco na mozek:)



Jeste kdyz byla mezi profickama Bara Mrazkova pred par lety, tak s tou sem se znal velice dobre. Nekolikrat sme si spolu davalli "sraz" v Praze, kdyz tam jezdila za klientama trenovat atd. Byl sem u ni i doma v Plzni kde sem si s ni nafotil par soukromych fotek atd:) Na paku sem taky pomyslel, ale nechtel sem mit zlomenou ruku. Treba, kdyz sme se sli nekam spolu najist, tak kdyz se svlikla do tricka, tak to bylo fakt neco...lidi koukali na nas jak blazni:) Byla hodne "velka".  Ale poprvne v zivote sem si "ohmatal" profesionalni svaly:) Na MCR 2004 v kluturistice, kde sem byl s ni me ukazala satny, kde se rozvicovali holky atd:)
Skvela zenska a nedam na ni dopustit...a ty kvanta sms s ni to bylo husty:)

Raslawe ozvi se mi nejak treba mejlem....
User is currently banned [View]

jokysax

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #201 on: January 14, 2010, 03:00:19 pm »
Caute, som rad ze som tu nasiel aj ludi zo Slovenska a Ciech. Fitnesky a baby co maju svaly sa mi velmi pacia. Ale skoda, ze ich je tak malo.  Ak vie niekto o nejakej volnej, tak budem rad ked mi da vediet.:) Som z Bratislavy. Mám aj stránku na ktorej mam fotky a tiez rozhovory s niektorymi slovenskymi fitnesskami - www.stepgym.sk. S tym co napisal raslaw o slovenskych fitnsskach mozem suhlasit. Mam s tym tiez skusenosti:) 

cubrina00

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #202 on: January 15, 2010, 05:21:14 am »
znate nekdo katku nebo jste ji videli uz v realu? moc by me zajimalo jake jsou kulturistky povahove a jak to vypada, kdyz ji vidite trebas z jednoho metru? nedejboze si s ni dat paku:)

muj osobni nazor zda nekdo sype. jakykoli sportovec na top urovni bere doplnky, takovy nebo makovy. mozna i ti sachisti neco na mozek:)



Jeste kdyz byla mezi profickama Bara Mrazkova pred par lety, tak s tou sem se znal velice dobre. Nekolikrat sme si spolu davalli "sraz" v Praze, kdyz tam jezdila za klientama trenovat atd. Byl sem u ni i doma v Plzni kde sem si s ni nafotil par soukromych fotek atd:) Na paku sem taky pomyslel, ale nechtel sem mit zlomenou ruku. Treba, kdyz sme se sli nekam spolu najist, tak kdyz se svlikla do tricka, tak to bylo fakt neco...lidi koukali na nas jak blazni:) Byla hodne "velka".  Ale poprvne v zivote sem si "ohmatal" profesionalni svaly:) Na MCR 2004 v kluturistice, kde sem byl s ni me ukazala satny, kde se rozvicovali holky atd:)
Skvela zenska a nedam na ni dopustit...a ty kvanta sms s ni to bylo husty:)

Raslawe ozvi se mi nejak treba mejlem....

diky mikeff za odpoved. to musel byt prima zazitek.

cubrina00

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #203 on: January 15, 2010, 01:04:23 pm »
znate nekdo katku nebo jste ji videli uz v realu? moc by me zajimalo jake jsou kulturistky povahove a jak to vypada, kdyz ji vidite trebas z jednoho metru? nedejboze si s ni dat paku:)

muj osobni nazor zda nekdo sype. jakykoli sportovec na top urovni bere doplnky, takovy nebo makovy. mozna i ti sachisti neco na mozek:)



Jeste kdyz byla mezi profickama Bara Mrazkova pred par lety, tak s tou sem se znal velice dobre. Nekolikrat sme si spolu davalli "sraz" v Praze, kdyz tam jezdila za klientama trenovat atd. Byl sem u ni i doma v Plzni kde sem si s ni nafotil par soukromych fotek atd:) Na paku sem taky pomyslel, ale nechtel sem mit zlomenou ruku. Treba, kdyz sme se sli nekam spolu najist, tak kdyz se svlikla do tricka, tak to bylo fakt neco...lidi koukali na nas jak blazni:) Byla hodne "velka".  Ale poprvne v zivote sem si "ohmatal" profesionalni svaly:) Na MCR 2004 v kluturistice, kde sem byl s ni me ukazala satny, kde se rozvicovali holky atd:)
Skvela zenska a nedam na ni dopustit...a ty kvanta sms s ni to bylo husty:)

Raslawe ozvi se mi nejak treba mejlem....

diky mikeff za odpoved. to musel byt prima zazitek.

mikeff, muzu se jeste optat jak jsi psal s tou pakou. ja vzdy myslel, ze kdyz nekdo dela tento sport a jde na podium, tak je tak trosku exhibicionista. proto se divim prave s tou pakou. prece ty holky musi chtit ukazat,ze v ty svaly nemaji pro nic za nic:)

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #204 on: January 15, 2010, 05:28:32 pm »
To máš lepší, když si páku dáváš s holkou, co se zůčastňuje mistrovství v páce. :-) Kam se na ně hrabou kulturistky, každé to chce svoje :-) STejně jako jdyž bych chtěl holku na nošení, tak bych raději vzpěračku :-D
User is currently banned [View]

cubrina00

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #205 on: January 16, 2010, 07:02:00 am »
To máš lepší, když si páku dáváš s holkou, co se zůčastňuje mistrovství v páce. :-) Kam se na ně hrabou kulturistky, každé to chce svoje :-) STejně jako jdyž bych chtěl holku na nošení, tak bych raději vzpěračku :-D

no jo ale kulturistka je jako 3v1, od kazdyho trosku :)

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #206 on: January 16, 2010, 12:06:21 pm »
No právě jenom trošku :-D Já radši plnou forsáž :-D
User is currently banned [View]

Offline Mikeff

  • Newbie
  • *
  • Posts: 99
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 5
  • Gender: Male
Re: Česko - slovensky
« Reply #207 on: January 17, 2010, 07:49:48 pm »
S tou pakou, to nevim  proc nemaj rady otazky typu....pod dame si paku, schvalne :) Asi je to otazka jejich ega, aby kdyz by nahodou prohrala s nekym "normalnim" nedostalo jeji jiste vysoke   sebevodmi trhlinu, ze nema vlastne nijak extra velkou silu jak si asi myslela, kdyz porad zveda tuny zeleza ;D Ale je pravda, ze ve vetsine klipu vetsinou kulturistky nad chlapem i dvakrat vetsim vyhrajou:). Mj. Katka Kyptova prohrala ted v poslednim videu hehe:) Kdyz sem u ni, tak konecne zacala i s wrestlingem ;). Jeste nejakou sobe rovnou souperku a bude to super. 8) Z ni at si vemou ostatni zensky priklad - to co predvadi ona a drtiva vetsina, to chce vetsina blaznu do zenskych svalu videt...Katka to pochopila. Tot muj nazor 8)
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #208 on: January 18, 2010, 05:45:55 pm »
Tak já bych od ní nechtěl páku nebo zápas, mě by stačilo, aby mě nosila v náručí :-)
User is currently banned [View]

cubrina00

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #209 on: January 18, 2010, 06:37:45 pm »
Tak já bych od ní nechtěl páku nebo zápas, mě by stačilo, aby mě nosila v náručí :-)

hihi, ja bych chtel vsechno  ;D

Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
 

gfxgfx
Forum Saradas does not host any files on its own servers.
gfx
It only points to various links on the Internet that already exist.
It is recommended to buy Original Video, CD, DVD's and pictures only.
gfx
Mobile View