Pages:
Actions
  • #496 by daniel789 on 02 Jan 2020
  • Staci ji napsat slusne odpvida do druheho dne. Myslim ze to bude od 2 tis na hodinu podle toho co te laka. Zadny sex samozrejme
  • #497 by myth on 02 Jan 2020
  • Mě nic, když přijde na to, aby si se mnou holka pohazovala jako s hračkou, tak mám pár možností mimo Amandu.  ;)

    Ale kdyby se tu někdy vyskytovala, určitě se na ní vyrazím podívat. Nebo na Blythe či Rambolinu.  :)
  • #498 by daniel789 on 02 Jan 2020
  • Asi mi chybi cast konverzace :D ale chapu ze kdyz mas takovehle kamaradky nemusis hledat jinde :) zavist :D nejaky novy zazitky?
  • #499 by myth on 04 Jan 2020
  • Moc jen, jen jsem zase viděl tu dvoumetrovou s 12tkama prsama. Navíc měla nové kozačky na vysokém podpadku, takže jsem jí byl sotva po ramena (nebo lépe oči u prsou  ;) ) a když jsem k ní vzhlížel nahoru tak jsem si připadal jako dvanáctiletý.  A když mě při objětí na loučení na ty svoje prsa přivinula, tak spíš jak sedmiletý. :) Ale jinak nic kolem svátků jsou většinou zaneprázdněné.

    Ale ozvala se mi jedna kamarádka, co jsem dlouho neviděl. Měří 188 cm a přibrala a už má skoro 150 kilo, taková menší Rambolina. Tak třeba nějaké nové zážitky časem budou.  :) Přeci jen, ta co jsi viděl v bazénu je asi nejdrobnější z těch pořádně narostlých co znám.  ;) Ostatní by mě přeprali nejen jednou rukou, ale nejspíše i bez rukou a jakékoliv větší snahy. Většinou vy jen stáli a přihlíželi by mojí marné snaze. :) ;)
  • #500 by daniel789 on 23 Jan 2020
  • 12ctky :D to musi byt teda kus zensky!!!  :cool2:

    Jo to chapu :)... ta byla drobnejsi? Safra vzdyt bylamega to znasj jeste mnohem vetsi? To by se mi uz kolena podlomili takovou videt  :heart: .. by me jednou roku museli fakt zvednout nebo bych pro ne byl jednohubka k snidani :D

    Tak pak napis nejake nove tazitky :))
  • #501 by myth on 05 Feb 2020
  • Nebyla by K+? Nějak se mi snížila a nevidím skoro nic. :-(
  • #502 by daniel789 on 05 Feb 2020
  • Mas ji tam :) das taky ?... jinak máte P-hub channel? muzeme sdilet materialy :)
  • #503 by stunt on 09 Feb 2020
  • Jsem ze zvědavosti po několika letech otevřel zdejší chat a koukám, že to tu statečně udržujete při životě :). Já jsem přestal Saradas navštěvovat, když všem shodili karmu.

    Btw. před dvěma lety jsem měl session s Vladou a bylo to super (moje první session). Primárně worship + demonstrace síly. Na sessiongirls ale skryla svůj profil, tak nevím, jestli je stále aktivní, nebo jen nechce být vidět pro lidi připojující se z ČR (spíš to druhé). A před půl rokem jsem měl to štěstí, že jsem zastihl v Praze Kashmu :o... a to byla, pánové, session z jiného světa.
  • #504 by daniel789 on 09 Feb 2020
  • Jo snažíme se :) ale nevim jaka je komunita v CZ.. Pekne session Vlada je jaka? Dokazal bys napsat recenze? :)

    Díky

  • #505 by stunt on 10 Feb 2020
  • Vlada je předně nádherná holka a mám pocit, že jsem musel mít po celou dobu výraz malého dítěte s přiblblým usměvem na tváři :). Byla velmi milá a dokázala předvést svoji sílu řadou způsobů (od páky po různé přetlačování). Dechberoucí (doslova) byly reverse headscissors, kdy jsem ji kvůli síle musel okamžitě brzdit. Je to mladá aktivní kulturistka a s její postavou to byl pro mě splněný sen. Jo a komunikace byla v angličtině.

    Session jsem měl i s Renatou, která je co do objemu svalů o něco větší, než Vlada, ale Vlada mi přišla silnější (i když na netu je video, kde s Renatou Vlada prohrála páku :)). S Vladou byla session taková více osobní (zkoušení chvatů, demonstrace síly), s Renatou to bylo více o zápasení... a s Kashmou, ta moc dobře věděla, že z velké částí je obdiv ke svalnatým holkám fetiš :D.
  • #506 by daniel789 on 11 Feb 2020
  •  :cool2: Pekny zazitky, dela i lift and carry? Nebo kam se da zajit myslim s Vladou? Je furt v praze? Skoda vic takovych v cr!!!
  • #507 by stunt on 11 Feb 2020
  • Jukni na její profil https://www.wb270.com/eur/dominicBlack.htm . Pokud nevážíš víc jak 75 kg, tak tě asi klidně i bude nosit :). Co se týká konkrétního místa, tak netuším... já to měl tehdy takové improvizované a mluvila o tom, že si chce pronajmout v Praze nějaký prostor.
  • #508 by daniel789 on 15 Feb 2020
  • To nevazim mam 65 &g :D takze to vypada nadejne  :cool2:  Takze zapaseni? Zvedani? Jen nevim oprti kashme   To asi bude vetsi nudo ne? Kashma  je i pro peting nebo vic?
  • #509 by myth on 15 Feb 2020
  • Že by se to tu po letech zase rozjelo? :-)

    K+ dávám vždy když jsem přijdu. :-)
  • #510 by Mikeff on 16 Feb 2020
  • Stunt nemel bys prosim odkaz na to armwrestling video? S tou Kashmou pekny, to je jina liga asi nez holy z CZ rybnicku :)
Pages:
Actions