Forum Saradas


Donate today to show love to your community!
gfxgfx
 
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advertising
 
gfx gfx
steroidify parapharma
gfxgfx
 
Welcome to Forum Saradas! Female Bodybuilding, Fitness, Figure & Bikini

Do you love female bodybuilding and events like the Olympia and the Arnold Classic? Are you interested in female bodybuilding, fitness, figure & bikini?
If so check out and join our female bodybuilding forum! Saradas is the oldest and most popular female bodybuilding, fitness forum.

🔥 At Saradas you will find the most amazing and rare pictures of probably every female professional bodybuilder who has ever competed.   
🔥 You can keep up with female bodybuilding news from all over the world and hear the latest on your favorite bodybuilder.
🔥 You will find the latest updates on bodybuilding events like the Olympia and the Arnold Classic.

Saradas is your one stop female bodybuilding resource. Come and join us!

Saradas - The Internet Female Bodybuilding Database
 
gfx gfx
gfx
572409 Posts in 72083 Topics by 28629 Members - Latest Member: ezbrbtv March 28, 2024, 09:27:09 am
*
gfx* Home | Help | Login | Register | gfx
gfx
Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
gfx
gfxgfx
 

Author Topic: Česko - slovensky  (Read 239609 times)

DEA

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #255 on: March 13, 2010, 07:15:08 pm »
Dobrá otázka... řekl bych že je taky na hovno....

Forum Saradas

Re: Česko - slovensky
« Reply #255 on: March 13, 2010, 07:15:08 pm »

DEA

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #256 on: March 16, 2010, 01:23:13 pm »
Stejně je to diskriminace - takova K.Kyptova sem da par fotek a ma hned neverending VIP a my nic...  ;D

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #257 on: March 16, 2010, 07:39:02 pm »
A zkoušel si sem dát taky pár fotek? ;D
User is currently banned [View]

cubrina00

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #258 on: March 17, 2010, 05:24:19 am »
tak jsem zpet. tema o karme, hm, tady jsem ztratil iluze uz davno. nejak nemam zadne klipy (no dobre par gb by se naslo) nebo nedejboze komplet "filmy", tak jsem odsouzen byti naporad lurker. co me zaujme, tak stahnu, prohlednu a smazu. tim jsem snad odpovedel na dotaz i nekde vyse uvedeny.

DEA

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #259 on: March 18, 2010, 08:33:20 pm »
myth: no jo máš pravdu, nezkusil... když už jsme u toho, na Ronnie.cz je nějaká databáze fotek členů fóra, je tam i pár pěknejch holek. Ale podmínka je tam dát i svoji fotku... než se ztrapním, má to cenu?... Myslím, že Mikeff tam byl, ne?

Jinak s tím VIP, čas od času mi ho někdo půjčí, ale nic moc tam není.
Možná bysme se mohli dohodnout, že kdo ho bude mít tak to nejlepší dá k dispozici i nám. Jsou to stejně všechni jen linky na rapisdhare a tak... ale asi ne sem. Němcům to kvůli tomu tady smázli... asi bych to řešil přes SZ.

Jinak já měl jednou karmu přes 300 (někdo to tady uměl nějak podvodně naklikat) , pak mi jí admin smáznul i s celým účtem... takže se už s tím nestresuju :-)))

Offline stunt

  • Newbie
  • *
  • Posts: 57
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 12
Re: Česko - slovensky
« Reply #260 on: March 18, 2010, 10:25:27 pm »
DEA, máš výbornej "signature". Když jsem si toho všiml tak jsem se fakt nasmál :D.

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #261 on: March 19, 2010, 05:51:23 am »
Tak linky na rapid jsou v pohodě od té doby co mám automatický stahování :-). To by chtělo někoho, kdo má VIP, aby se podělil, jsem pro, teď jen se dohodnout s tím VIP :-)
User is currently banned [View]

Offline Mikeff

  • Newbie
  • *
  • Posts: 99
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 5
  • Gender: Male
Re: Česko - slovensky
« Reply #262 on: March 19, 2010, 08:50:33 am »
Na Ronnie.cz nejsem registrovan a moc tam nechodim, takze nevim co tam vsecho kde je. Je tam moc hranatych chlapu a ty me nezajimaj ba primo se mi hnusi :-X
DEA tak sem pak neco posli co kdo tam je zajimavej nebo po PM:)
O vikendu si dam tu praci a spocitam jak velka je moje FBB sbirka videi, dvd atd. I me to zajima :)
Ja mel VIP nedavno, takze ted nema cenu si o nej psat....vidim to az tak na konci dubna az se to zas naplni. Ja si zas myslim, ze je tam toho hodne dobryho v posledni dobe...a to me zajimaji jen poradny svalnaty kundy ne nejaky obyc fitnesky atd ;D
BTW mam 5 PA uctu na ruzny servery, takze no problem ;D
Vite, ze byla Ms International? Ja to zjistil vcera :D
Cekam kdy budou treba videa od WPW a dalsich ve FullHD to bude pokoukanicko :)

User is currently banned [View]

DEA

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #263 on: March 23, 2010, 02:11:09 pm »
Mikeff, objevila se tu Lída Plíhalová, jak psala články pro musclewomen.cz (než si prochlastal prachy na hosting a web zrušili:-).
blíže zde: http://saradas.org/index.php?topic=44253.45.html
Ta by měla vědět, jestli ta galerie na Ronnie.cz stojí za něco.

DEA

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #264 on: March 23, 2010, 02:12:18 pm »
DEA, máš výbornej "signature". Když jsem si toho všiml tak jsem se fakt nasmál :D.

Jsem sám zvědavej jak dlouho... no.. asi než mě někdo z vás práskne :-)

Offline ochlasta

  • New
  • *
  • Posts: 4
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 27
Re: Česko - slovensky
« Reply #265 on: March 24, 2010, 06:51:53 am »
Nazdar všetci .      Napadla ma jedna vec : výmena informacii .  Ja mam zaplatenu stranku MUSCLE ANGELS  a som ochotný vymeniť si meno a heslo s niekým , kto má zaplatenú MUSCLE EXPOSED , alebo nejakú stránku s poriadnymi FBB . Čo vy na to ?

Offline ochlasta

  • New
  • *
  • Posts: 4
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 27
Re: Česko - slovensky
« Reply #266 on: March 25, 2010, 05:59:27 am »
Oni mi zmenili nazov stranky . To su čo za sposoby ?

Offline Mikeff

  • Newbie
  • *
  • Posts: 99
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 5
  • Gender: Male
Re: Česko - slovensky
« Reply #267 on: March 25, 2010, 08:50:54 am »
Oni mi zmenili nazov stranky . To su čo za sposoby ?

Jak to myslis, nazev stranky?
Zvykej si, tady je mozny vsechno:)
User is currently banned [View]

Offline Mikeff

  • Newbie
  • *
  • Posts: 99
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 5
  • Gender: Male
Re: Česko - slovensky
« Reply #268 on: March 25, 2010, 10:15:02 am »
Mikeff, objevila se tu Lída Plíhalová, jak psala články pro musclewomen.cz (než si prochlastal prachy na hosting a web zrušili:-).
blíže zde: http://saradas.org/index.php?topic=44253.45.html
Ta by měla vědět, jestli ta galerie na Ronnie.cz stojí za něco.

Aha, jojo pamatuju jak nam pomahala:) Koukam, ze je moderatorka sakra:)
Prej prochlastal :D

No to neni zas tak spatnej napad s tema ruznyma www. Muzem se treba domluvit ktera by stala za to si na nakou kratkou dobu zaplatit. Jeden si vse stahne, hodi hesla dalsimu atd. Ja mel naposled zaplaceno hodne davno Muscle Angels a kdysi Valkyrii, ale ta je vo nicem celkove...
Pred nakym rokem sme se DEA domluvili, ze napul koupime dvd od FTV a Awefilms a bylo to ok. Treba by nekdo mel zajem o neco podobnyho...
User is currently banned [View]

DEA

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #269 on: March 25, 2010, 12:19:46 pm »
Jo, to video ještě mám - je to origo Femdom 2 od Awefilms, takže kdo má zájem, můžu mu ho levně střlit nebo ještě levnějc vypálit.

S tou Ladou je to to samý jako s Katkou - hned je z moderátorka a má VIP. Fakt nechutná diskriminace :-)

Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
 

gfxgfx
Forum Saradas does not host any files on its own servers.
gfx
It only points to various links on the Internet that already exist.
It is recommended to buy Original Video, CD, DVD's and pictures only.
gfx
Mobile View