Forum Saradas


Donate today to show love to your community!
gfxgfx
 
Please login or register.

Login with username, password and session length
parapharma
 
gfx gfx
Advertising steroidify
gfxgfx
 
Welcome to Forum Saradas! Female Bodybuilding, Fitness, Figure & Bikini

Do you love female bodybuilding and events like the Olympia and the Arnold Classic? Are you interested in female bodybuilding, fitness, figure & bikini?
If so check out and join our female bodybuilding forum! Saradas is the oldest and most popular female bodybuilding, fitness forum.

🔥 At Saradas you will find the most amazing and rare pictures of probably every female professional bodybuilder who has ever competed.   
🔥 You can keep up with female bodybuilding news from all over the world and hear the latest on your favorite bodybuilder.
🔥 You will find the latest updates on bodybuilding events like the Olympia and the Arnold Classic.

Saradas is your one stop female bodybuilding resource. Come and join us!

Saradas - The Internet Female Bodybuilding Database
 
gfx gfx
gfx
572651 Posts in 72093 Topics by 28629 Members - Latest Member: LividPancake March 28, 2024, 07:43:26 pm
*
gfx* Home | Help | Login | Register | gfx
gfx
Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
gfx
gfxgfx
 

Author Topic: Česko - slovensky  (Read 239897 times)

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #180 on: January 07, 2010, 11:56:10 am »
To měla tak desítky :-D
User is currently banned [View]


Offline bench123

  • Gold Member VIP
  • Newbie
  • *******
  • Posts: 32
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 15
  • Gender: Female
Re: Česko - slovensky
« Reply #181 on: January 07, 2010, 12:01:29 pm »
To měla tak desítky :-D

Desítky? Wau. To si viem predstaviť iba u jedného tvora. Len si nie som istá či GOLEM je tvor. :)

Offline Mikeff

  • Newbie
  • *
  • Posts: 99
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 5
  • Gender: Male
Re: Česko - slovensky
« Reply #182 on: January 07, 2010, 05:45:54 pm »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #183 on: January 07, 2010, 06:53:38 pm »
To měla tak desítky :-D

Desítky? Wau. To si viem predstaviť iba u jedného tvora. Len si nie som istá či GOLEM je tvor. :)

Jenže golem zase postrádá další pžednosti ;D
User is currently banned [View]

Offline bench123

  • Gold Member VIP
  • Newbie
  • *******
  • Posts: 32
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 15
  • Gender: Female
Re: Česko - slovensky
« Reply #184 on: January 07, 2010, 08:49:56 pm »
To měla tak desítky :-D

Desítky? Wau. To si viem predstaviť iba u jedného tvora. Len si nie som istá či GOLEM je tvor. :)

Jenže golem zase postrádá další pžednosti ;D

Asi máš na mysli ženské prednosti. Ale si predstav tá sila a muskulatúra. Síce skrytá, ale je tam.  A možno to je Golemica  :D

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #185 on: January 08, 2010, 11:41:37 pm »
Tak to si umím živě představit. :-) Hmm až se mi z toho začly sbíhat sliny :-D
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #186 on: January 09, 2010, 05:45:02 pm »
Já ti nevím, mě se do těch představ loudí neustále ty prsa :-D

Ale štve mě to, proč nemůže být víc slečen vysokých a urostlých? Asi proto, že bych byl potom moc zmlsaný :-D
User is currently banned [View]

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #187 on: January 10, 2010, 12:03:06 am »
Hmmm tak to by taky šlo. :-)

Tak azse psotupem času by se to třeba urovnalo a se slintáním by byl konec. A zůstalo by jen obdivování. :-D
User is currently banned [View]

cubrina00

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #188 on: January 10, 2010, 07:11:53 am »
mate pekne tema :) zrovna vcera jsem v autobuse stal vedle slecny a pri mych 185cm jsem ji byl po ramena. je to pekne, ale trochu neprakticke, kdyz v tom autobuse ma hlavu nahore mezi tycema. a tohle zimni obdobi slintajicim pohledum taky moc nepreje :)

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #189 on: January 10, 2010, 12:47:06 pm »
mate pekne tema :) zrovna vcera jsem v autobuse stal vedle slecny a pri mych 185cm jsem ji byl po ramena. je to pekne, ale trochu neprakticke, kdyz v tom autobuse ma hlavu nahore mezi tycema. a tohle zimni obdobi slintajicim pohledum taky moc nepreje :)

Tedy tak to ti závidím, takovou slečnu bych bral :-) Hele a kde že to bylo, že bych se zkusil přijet podívat? :-D
User is currently banned [View]

Offline bench123

  • Gold Member VIP
  • Newbie
  • *******
  • Posts: 32
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 15
  • Gender: Female
Re: Česko - slovensky
« Reply #190 on: January 10, 2010, 06:43:58 pm »
mate pekne tema :) zrovna vcera jsem v autobuse stal vedle slecny a pri mych 185cm jsem ji byl po ramena. je to pekne, ale trochu neprakticke, kdyz v tom autobuse ma hlavu nahore mezi tycema. a tohle zimni obdobi slintajicim pohledum taky moc nepreje :)

Tedy tak to ti závidím, takovou slečnu bych bral :-) Hele a kde že to bylo, že bych se zkusil přijet podívat? :-D

No tak to musela byť riadne obryna, ked ti bola po ramená. Nemala hlavu von z vetriaceho okienka? Asi ale taká baba musí mať aj výhodu. Chalan si môže dať smelo hlavu na jej prsia a nemusí sa krčiť. A ked ich má ešte k tomu osmičky, tak má po ruke chalan aj vankúš. Len si musíte rozprestrieť servítku, nech je neoslintáte blúzku. :)

cubrina00

  • Guest
Re: Česko - slovensky
« Reply #191 on: January 12, 2010, 05:19:22 am »
mate pekne tema :) zrovna vcera jsem v autobuse stal vedle slecny a pri mych 185cm jsem ji byl po ramena. je to pekne, ale trochu neprakticke, kdyz v tom autobuse ma hlavu nahore mezi tycema. a tohle zimni obdobi slintajicim pohledum taky moc nepreje :)

Tedy tak to ti závidím, takovou slečnu bych bral :-) Hele a kde že to bylo, že bych se zkusil přijet podívat? :-D

No tak to musela byť riadne obryna, ked ti bola po ramená. Nemala hlavu von z vetriaceho okienka? Asi ale taká baba musí mať aj výhodu. Chalan si môže dať smelo hlavu na jej prsia a nemusí sa krčiť. A ked ich má ešte k tomu osmičky, tak má po ruke chalan aj vankúš. Len si musíte rozprestrieť servítku, nech je neoslintáte blúzku. :)

v praze, v busu 177. taky me to napadlo, ze bych se mohl chytit jinde nez tyce, ale to bych asi dostal po papuli :) ja neslintam, aspon ne na verejnosti  ;D

Offline myth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 140
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -10
Re: Česko - slovensky
« Reply #192 on: January 12, 2010, 08:06:48 pm »
A nebo by si dostal telefoní číslo a příslib rande :-D nidky nic nezjistíš, dokud si neodjistíš :-D ale bacha na granáty :-D
User is currently banned [View]

Offline bench123

  • Gold Member VIP
  • Newbie
  • *******
  • Posts: 32
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 15
  • Gender: Female
Re: Česko - slovensky
« Reply #193 on: January 12, 2010, 09:10:38 pm »
A nebo by si dostal telefoní číslo a příslib rande :-D nidky nic nezjistíš, dokud si neodjistíš :-D ale bacha na granáty :-D

Chlapci treba občas zariskovať. Je síce vysoká pravdepodobnosť, že by si dostal po papuli, ale možno by motyka vystrelila a mal by si rande. Nabudúce skús, tak akože nič, a spadni na ňu. A ividíš. :)

Offline Mikeff

  • Newbie
  • *
  • Posts: 99
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 5
  • Gender: Male
Re: Česko - slovensky
« Reply #194 on: January 13, 2010, 11:05:31 am »
Jee ahoj Raslawe dlouho si tu nebyl:)
Vsechny sekce nejsou free pristupny...dlouho sem nebyl ve VIP, ale snad to ted pujde. DOpisuju si s Bossem a vypada to nadejne.
To novy dlouhy HD video Katky je dobry jak sem tam svlika, jeste sem to stihnul stahnout nez to dali pryc:) Z ni neco fakt bude uz i armwrestling zacala lehce:) Jeste wrestling a bude to ok:) Svaly ma cim dal vetsi, tak myslim, ze do par let bude na Olympii - ma na to!
User is currently banned [View]

Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  Česko - slovensky
 

gfxgfx
Forum Saradas does not host any files on its own servers.
gfx
It only points to various links on the Internet that already exist.
It is recommended to buy Original Video, CD, DVD's and pictures only.
gfx
Mobile View