Pages:
Actions
  • #91 by killerson on 31 Oct 2008
  • kua sakra, co se to tu s tim zase deje? chvili v normalu, pak zas nic, pak jenom neco....boze muj....
    • killerson
  • #92 by DEA on 07 Nov 2008
  • Já už zase VIP nemám. Psal mi, ze mám posílat "více kvalitních příspěvků" nebo mi to zruší, no ale jak jsem zrovna nebyl na netu, tak mi to zrušil asi 3 dni po tomhle varování. Koneckonců v tom VIP toho zas tolik pro mě zajímavýho nebylo... videií mám už hromadu a stejně se mi líbí ty starý - třeba Lisa Bavington - In the gym.

    Počítám, že zase za nějaký čas požádám o VIP na základě Karmy (pokud mi ji někdo nakliká)

    stunt: ta povídka je dobrá, ale ještě mi tam chybí, že ho neušoustala k smrti :-)
    • DEA
  • #93 by Mikeff on 07 Nov 2008
  • stejně se mi líbí ty starý - třeba Lisa Bavington - In the gym.

    Počítám, že zase za nějaký čas požádám o VIP na základě Karmy (pokud mi ji někdo nakliká)

    Ja mam taky radsi ty stary...K.Nelsen, Tina L, Mass muscle, WPW, atd. Ja vam klikam porad kazdymu nekolikrat denne.
  • #94 by DEA on 27 Nov 2008
  • Koukám, že se tady toho moc neděje... ještě žijete? .-)
    • DEA
  • #95 by Mikeff on 28 Nov 2008
  • Nakpujem darky:))
    Kdy uz budes zas VIP?
  • #96 by Kathy on 02 Dec 2008
  • Nakpujem darky:))
    Kdy uz budes zas VIP?

    Na nakupování ještě brzy, ne?:)
    • Kathy
  • #97 by Mikeff on 02 Dec 2008
  • Nakpujem darky:))
    Kdy uz budes zas VIP?

    Na nakupování ještě brzy, ne?:)

    Ahoooj Kate :)
    Nechcem nechat vse na posledni chvili:) Jinak topic tvuj co tu mas je super:)
    A ty uz mas darky?:)
  • #98 by DEA on 08 Dec 2008
  • Já nikomu nic kupovat nebudu, leda sobě :-)

    Zatím jsem si koupil velkou tyč (skoro jak na benč), jakože budu víc cvičit (nechce se mi z bytu, když je venku zima.-), ale moc to nefunguje. Furt jsem nějakej nachcípanej, mám rýmu asi už 4-5 tejdnů, fakt netuším co to je a jak se toho zbavit.

    No a dneska jdu kupovat vanu, v lednu začínám přestavovat byt.
    Nechápu někoho, kohop baví nakupovat... :-)

    ad VIP - asi o to řeknu na vánoce (až majitel zapomene, že mi ho vzal za neaktivitu; ono tam toho stejně moc není...)

    • DEA
  • #99 by Kathy on 14 Dec 2008
  • Nakpujem darky:))
    Kdy uz budes zas VIP?

    Na nakupování ještě brzy, ne?:)

    Ahoooj Kate :)
    Nechcem nechat vse na posledni chvili:) Jinak topic tvuj co tu mas je super:)
    A ty uz mas darky?:)

    Já dárečky ještě nemám, byla jsem jednou v obchoďáku a už nikdy víc....děs hrůza....navíc jsem stejně nic nekoupila, asi nechám nakupování dárků až po Vánocích:)Raději si půjdu zacvičit než se prodírat davy a vystávat fronty u kasy..:)
    • Kathy
  • #100 by flying12 on 14 Dec 2008
  • Hi,

    someone know her name? Karma if you know it!!  :P Thx

     
    • flying12
  • #101 by DEA on 17 Dec 2008
  • Hi,

    someone know her name? Karma if you know it!!  :P Thx

     


    Pavla Kladivová

    junior world champion in weightlifting

    more here: http://kulturistika.ronnie.cz/c-4280-ronnie-s-training-day-4-reportaz.html
    • DEA
  • #102 by DEA on 17 Dec 2008
  • Hele, ještě tady vůbec existuje to VIP?
    Já už to nevidím ani v žádný nabídce...
    :-(


    S těma nákupama - budu muset zajít asi do Ikeii koupit kuchyň, to mě děsí asi nejvíc...

    Jinak rýma je už 5 týden, fakt nevím co s tím. Akorád ležím doma, koukám na TV a žeru a kynu.
    Už jsem byl u doktorky na testech, uvidíme jak to vyjde, snad na základě toho namíchá nějaký antibiotika... a Vánoce a Silvestr bez pití, to bude taky super :-)
    • DEA
  • #103 by Mikeff on 17 Dec 2008
  • Katka: Tomu se taky branim nakupovat v obchodacich....takze vse pre net uz leta:)
    Hehe darky az po vanocich:).
    Koukal sem na tvuj blog a ses cim dal lepsi- vetsi, kraasa:)

    DEA: VIP je furt...u nekoho sem to videl ted primo u sefa asi.
    To mas z toho cviceni tu rymu:)) Ja necvicim nikdy a rymu nemam:)

    Neska sem si rikal, ze bych sem hodil naky videa nebo fotky z moji nekolika TB sbirky ale je to takovy kongo tady zjistit, jestli tu neco je nebo ne, ze na to s**u:)
    Pekny vanoce!
  • #104 by DEA on 17 Dec 2008
  • Shodli jsme se v práci, že jsou na tom nejlíp Rusové - mají pravoslavný Vánoce až na Nový rok a vyžerou na nákup dárků všechny slevy :-)

    Mikeff: je v VIP aktuálně něco zajímavýho (třeba nějaký pěkný video s Katkou?)
    :-)
    • DEA
  • #105 by Mikeff on 20 Dec 2008
  • Neco tam Kate ma novyho ja ti to poslu...este sem to nevidel:)
Pages:
Actions