Pages:
Actions
  • #256 by gk on 17 Jun 2018
  • Καλημερα, πολυ ησυχια....Ειδε κανεις την Ισπανιδα? Τεραστια αλλα μηδεν στηθος
  • #257 by gk on 10 Aug 2018
  • Σε παραλια της Μυκονου (Lohan), τρελλο τουμπανο bodybuildarou με πολυ μεγαλα πλαστικα βυζια, μαλλον Αμερικανα, ηταν προκλητικη αλλα ο δικος της τεραστιος bodybuilder που δεν αφηνε πολλα περιθωρια να κοιταξεις...
  • #258 by kostas on 15 Aug 2018
  • Καλησπέρα παιδιά. Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ και τι δεν θα έδινα να είχα μια κοπέλα πάρα πολύ γυμνασμένη και ας μην ήταν ιδιαίτερη όμορφη αλλά αρκετά μυώδης. Ξέρει κανείς που συχνάζουν τέτοιες γυναίκες, εκτός απο κάποιο γυμναστήριο.
  • #259 by George(gr) on 18 Aug 2018
  • Τελικα η Miss Monroe μετακομισε Αθηνα???  Ετσι ειδα στο wb270.  Ειχε κανεις εμπειρια μαζι της? τι προσφερει και ποσα ζηταει?
  • #260 by litexlov on 23 Aug 2018
  • Η MsMonrow όντως έχει πλέον ως βάση της την Αθήνα! Η μεταγραφή του καλοκαιριού!!! Ούτε η Ρεαλ τέτοια μεταγραφάρα!!
    Τώρα, όσο για το τί προσφέρει.. Σύμφωνα με το σάιτ, fantasy wrestling, domination και τέτοια. Αν κάποιος φίλος έχει προσωπική εμπειρία ας μας πει δυο λόγια.
    Παλιότερα είχα ρωτήσει και μου είχε ζητήσει 350€, αλλά τότε ήταν σαν επισκέπτης.
    Πάντως η γυναίκα είναι Θεά.
  • #261 by Drosia13 on 27 Aug 2018
  • Αληθεύει ότι η Zarah Muscle εγκαταστάθηκε Θεσαλονίκη?
    Ταξιδεύει Αθήνα?
    Αν έχει κάνει κάποιος sessions μαζί της μπορεί να στείλει καμμία πληροφορία?
  • #262 by Steven8 on 28 Aug 2018
  • Για Κουλετσιου? Εχουμε κατι??
  • #263 by gk on 28 Aug 2018
  • Οπως εχουμε πει και παλαιοτερα οι φωτος στο facebook π υποπτες, μαμα με ποσα παιδια και ειναι 2 μηνες στη Μυκονο καθε βραδυ εξω....
  • #264 by sifak on 03 Oct 2018
  • Εχει κανει καποιος session με Maria Wattel??? Εχει δικο της χωρο η σε ξενοδοχειο??? Ειμαι σε σκεψη για να την συναντησω...αν βεβαια ειναι λιγο προσιτη στο οικονομικο...
    Εαν καποιος εχει  κανει session μαζι της ας ενημερωσει....ευχαριστω πολυ...
  • #265 by Drosia13 on 29 Oct 2018
  • Καλησπέρα σε όλους. μήπως έχει κανείς καμμία πληροφορία για τη zarah muscle? Αξίζει τα χρήματα που ζητάει για muscle worship & sensual session?
    Αν την έχει δει κάποιος please let me know....
  • #266 by sifak on 30 Oct 2018
  • ειμαι και γω σε σκεψη για Zarah Muscle...αν οντως καποιος εχει κανει session μαζι της ας ενημερωσει παρακαλω...
  • #267 by gk on 18 Nov 2018
  • Η zarah ηταν προσφατα στο Amsterdam σε αγωνες και ειναι στα καλυτερα της, γραμωμενη τεραστια και με μεγαλα boobs, την εχει δει κανεις?
  • #268 by kojak on 11 Jan 2019
  • σε τι συνίσταται το ύποπτο ?
    ότι είναι πειραγμένες οι φωτος ? δεν είναι γιατί κατεβαίνει σε αγώνες.
    στο ότι έχει 5 παιδιά ? μας ενοχλεί αν έχει 5 ή 2 ή και κανένα παιδί ?
    στο ότι είναι 2 μήνες Μύκονο ? μαγκιά της αν μπορεί.
    Συγγνώμη, αλλά δεν κατάλαβα.


    Οπως εχουμε πει και παλαιοτερα οι φωτος στο facebook π υποπτες, μαμα με ποσα παιδια και ειναι 2 μηνες στη Μυκονο καθε βραδυ εξω....
  • #269 by kojak on 11 Jan 2019
  • μιςς Μοντροε, Θεάρα. εμπειρία κανείς ? πόσο να ζητάει για μισάωρο ...



    Η MsMonrow όντως έχει πλέον ως βάση της την Αθήνα! Η μεταγραφή του καλοκαιριού!!! Ούτε η Ρεαλ τέτοια μεταγραφάρα!!
    Τώρα, όσο για το τί προσφέρει.. Σύμφωνα με το σάιτ, fantasy wrestling, domination και τέτοια. Αν κάποιος φίλος έχει προσωπική εμπειρία ας μας πει δυο λόγια.
    Παλιότερα είχα ρωτήσει και μου είχε ζητήσει 350€, αλλά τότε ήταν σαν επισκέπτης.
    Πάντως η γυναίκα είναι Θεά.
  • #270 by TheTrain on 30 Jan 2019
  • Γνωρίζει κανένας καμμία που να κάνει κάτι παραπάνω από το τυπικό σεσιον?
Pages:
Actions