Forum Saradas


Donate today to show love to your community!
gfxgfx
 
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advertising
 
gfx gfx
steroidify parapharma
gfxgfx
 
Welcome to Forum Saradas! Female Bodybuilding, Fitness, Figure & Bikini

Do you love female bodybuilding and events like the Olympia and the Arnold Classic? Are you interested in female bodybuilding, fitness, figure & bikini?
If so check out and join our female bodybuilding forum! Saradas is the oldest and most popular female bodybuilding, fitness forum.

🔥 At Saradas you will find the most amazing and rare pictures of probably every female professional bodybuilder who has ever competed.   
🔥 You can keep up with female bodybuilding news from all over the world and hear the latest on your favorite bodybuilder.
🔥 You will find the latest updates on bodybuilding events like the Olympia and the Arnold Classic.

Saradas is your one stop female bodybuilding resource. Come and join us!

Saradas - The Internet Female Bodybuilding Database
 
gfx gfx
gfx
575239 Posts in 71949 Topics by 28440 Members - Latest Member: vvaass March 19, 2024, 09:51:05 am
*
gfx* Home | Help | Login | Register | gfx
gfx
Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  GREEK
gfx
gfxgfx
 

Author Topic: GREEK  (Read 131504 times)

Offline litexlov

  • Newbie
  • *
  • Posts: 98
  • Activity:
    3.33%
  • KARMA: 242
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #225 on: July 21, 2017, 10:27:35 pm »
Φίλε μου, αν δεν υπήρχε οικονομικό θέμα, τότε οπωσδήποτε θα συναντούσα αυτή τη γυναικάρα.
 

Forum Saradas


Offline George(gr)

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 15
  • Gender: Male
Re: GREEK
« Reply #226 on: September 10, 2017, 11:55:15 am »
Καλησπερα σε ολους τους φιλους .  Νεα προσθηκη ειδα στο wb , της Βασως Δημητρακη !!!  Η κοπέλα ειναι τουμπανο αλλά δεν ξερω πως το παει με το sensual.  Στο προφιλ της λεει ουτε τοπλες.  Ειχε κανεις εμπειρία μαζι της?

Offline gk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 101
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 68
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #227 on: October 17, 2017, 09:00:36 pm »
Μας εχουν ξεχασει, μονο 2 αφιξεις και αυτες το Δεκεμβριο, ειχε κανεις ευκαιρια να κανει session με τη Wattel?

Ερωτηση 2η, η περιβοητη περιπτερου της Θεσσαλονικης δεν ειναι στο ποστο τελευταια. Περναω σποραδικα αλλα δεν τη βλεπω για κιαρο. Τελευταια την ειχα δει το καλοκιαρι και ειχε φουσκωσει επικυνδυνα πολυ, εχουμε κανενα νεο? Αν ναι δωστε ωρες,

Offline gk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 101
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 68
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #228 on: December 11, 2017, 03:02:09 pm »
Καλο απογευμα, πολυ ησυχια επεσε!!!Η Αθηνα που ερχεται στην Αθηνα συχνα τι λεει???Εχουμε εντυπωσεις?

Offline kojak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 14
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #229 on: December 21, 2017, 04:22:46 pm »
Χρόνια πολλά σε όλους. Είχα και εγώ την πληροφορία αυτή πριν 2 χρόνια και επειδή το Μπαρμπι παραπέμπει σε όμορφη παρουσία "έφαγα" το ιντερνετ & facebook αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό. Η μόνη που βρήκα ήταν μία αθλητρια iron Barbie που βέβαια η κοπέλα ήταν αγωνιστική και δεν θα έχει σχέση με τον φετιχιστικό χώρο που ψάχνουμε εμείς και δεν μας δίνει το δικαίωμα να σχολιάσουμε.


Ξέρει κανείς μια Μπάρμπαρα ή Μπάρμπυ που παλεύει??

Αν ναι ας μου γράψει εντυπώσεις και στοιχεία επικοινωνίας εδώ ή με πμ!

Offline kojak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 14
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #230 on: December 21, 2017, 04:30:52 pm »
Χριστίνα wrestler
είχα κάνει session με την νεαρή και κοντούλα Χριστίνα που πάλευε σε ξενοδοχείο στο Μαρούσι και πλατεία Αμερικής.
Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα?
δεν μπορώ πλέον να βρω αγγελία της.
ε, βάλτε και κανένα καρμα

Offline gk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 101
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 68
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #231 on: January 05, 2018, 12:08:05 am »
Καλη Χρονια! Βλεπω ησυχια και ειπα να γραψω κατι να θυμιθουμε τα παλια. Εβλεπα προσφατα ενα 'καυτο' video της Amber De Luca στα γνωστα πορνοκαναλα. Την ειχα συναντησει αρκετες φορες στο Λονδινο πριν αρκετα χρονια, τουλαχιστον πεντε. Μια φορα τη συναντησα στην Αθηνα. Τα παλια καλα χρονια... Ηταν και τοτε σουπερ ακριβη για τα της εποχης δεδομενα αλλα σε καμια περιπτωση αυτα που ζητα τωρα. Ειχε ενα μεγαλο δωματιο στη Μεγαλη Βρετανια. Session δυο ωρων με full service, φοβερη και πολυ φιλικη. Αφου τελειωσαμε, ειχαμε με το καιρο και την επενδυση αποκτησει και πολυ καλη σχεση. Ηταν η πρωτη της μερα στην Αθηνα και δεν ειχε μετα αλλο session. Παμε λεω για φαγητο, παρολο αργα. Μου λεει ΟΚ, να ετοιμαστω και παμε. Κατεβαινω στο lobby και περιμενω, εκανε σχεδον μια ωρα, λεω δεν θα κατεβει και περιμενω αδικα. Τη στιγμη που ειμαι ετοιμος να φυγω μου στελνει μηνυμα οτι ερχεται.  Περιμενω με αγωνια και εμφανιζεται με ενα δερματινο μαυρο παλτο που ειναι σταυρωτο και παρα πολυ μακρυ. Το θεαμα εντυπωσιακο λογω του υψους της και του μεγεθους της. Με ψηλα τακουνια σχεδον στο 1,90 και ενα κολλητο μαυρον jean παντελονι. Το δερματινο κουμπωμενο χωρις δικαιωματα. Καθοτι εχει περασει η ωρα, πηγαινουμε στο King George, τοτε ειχε γινει ενα καινουργιο και trendy εστιατοριο bar/club στο ισογειο. Ηταν super trendy και δυσκολοι στις κρατησεις. Με το που βλεπουνε την Amber, ηταν μια ωραια πορτερισα, λεει να δω τη μπορω να κανω και τα γνωστα. Σε καθε περιπτωση μας βαζουν και σε καλο τραπεζι. Οταν καθομαστε τη ρωτανε αν θελουν να παρουν το περιβοητο δερματινο, για την ιστορια μου ελεγε οτι ειναι το αγαπημενο της και το ειχε κανει κατα παραγγελια. Τα βγαζει και η απολυτη αποκαλυψη, φορα ενα κολλητο λευκο top με πλατη και χερια γυμνα που με δυσκολια κρατουσε το super bust της.  Σχεδον του τυπου του πεφτει το παλτο απο τα χερια. Καθομαστε, τρωμε non stop, εφαγε τουλαχιστον 3 μεγαλα πιατα και πολυ κρασι. Καποια στιγμη πηγαινει στη τουαλεττα. Οταν γυριζει μου λεει οτι εκανε flexing στο καθρεφτη και τουκαχιστον 3 γκομενες τη κοιταζαν με απορια. Η μια τη ρωταγε απο που ειναι και ποσα χρονια κανει γυμναστικη και αν μπορει να πιασει μπρατσα και πλατη...το εστιατοριο ειχε γινει club και σηκωθηκε και χορευε, τα πραγματα ειχαν γινει δυσκολα. Φευγοντας η πορτιερισα μου ρωτησε ποσο καιρο θα μηνει στην Αθηνα και αν θελει να ερθει την αλλη μερα, νομιζω ηταν Σαββατο  σαν guest star. Ηταν super cool και τους ειπε οτι θα ηθελε αλλα εχει υποχρεωσεις. Αυτα...

Offline gk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 101
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 68
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #232 on: January 05, 2018, 12:33:16 am »
Kαι μια ενημερωση με επιφυλαξη. Σε παρεα στις γιορτες ελεγαν για προσφατη επισκεψη στο Alcatraz, γνωστο στριπομαγαζο στη Συγγρου. Το συγκεκριμενο εχει πολλα show οπως live sex show και πολλες κυριες πελατισες λογω οτι προσφερεται θεαμα απο αρκετους αντρες χορευτες με εντυπωσιακα αποτελεσματα...Στο θεμα μας, υπαρχει ζευγαρι απο Ανατολικα, αντρας στριππερ bodybuilderas και η κυρια του και αυτη bodybuildarou,  εχω μια επιφυλαξη μηπως απλος ειναι πολυ γυμνασμενη. Η κυρια που μας εκανε τη περιγραφη ελεγε οτι ηταν τουμπανο αλλα δεν μπορουσα να ρωτησω περισσοτερα και σιγουρα δεν εχει την αντιληψη που εχουμε εμεις για γυναικες bodybuilder. Μια επισκεψη θα βοηθησει.

Offline Brand

  • Newbie
  • *
  • Posts: 235
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 501
  • Gender: Male
  • Roiding the bull
Re: GREEK
« Reply #233 on: January 06, 2018, 02:32:26 pm »
Υποψιάζομαι ότι λέει για την Ina που κάνει show με τον δικό της. Δεν είναι ό,τι μεγαλύτερο υπήρξε, αλλά σίγουρα άνω του αναμενόμενου για τα δεδομένα ενός strip roster. Δεν ορκίζομαι, προφανώς, απλά αυτή ήρθε στο μυαλό.
User is currently banned [View]

Offline gk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 101
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 68
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #234 on: January 07, 2018, 04:36:41 pm »
Λες, δεν μου περασε απο το μυαλο να ρωταγα, εχω δει την Ιννα σε αρκετα show μαζι με το δικο της, σιγουρα αρκετα γυμνασμενη, εχω γραψει και παλαιοτερα. Ακολουθει τα βηματα της Κελλυ, μιας εταιρης συναδελφισας της η οποια ηταν πολυ μυωδης για τα δεδομενα του στριπ. Η Κελλυ εχει εξαφανιστει χρονια, νονιζω ειναι πισω στη Ρουμανια και πριν μερικα χρονια την ειχα πετυχει στο herbicepscam. Για το Αλκατραζ νομιζω οτι δεν ειναι η Ιννα γιατι η κυρια που μας περιεγραφε τις εμπειριες της ελεγε οτι ο partner της ηταν καθαροαιμος τεραστιος bodybuilder. Η Ιννα κανει show με ενα κοντουλη με Fitness look. Βεβαια οπως ειπα και πριν δεν εχουν τη δικια μας αντιληψη για το concept

Offline gk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 101
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 68
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #235 on: January 11, 2018, 04:29:01 pm »
Δεν αντεχα, επισκεψη στο Αλκατραζ, fake news...Παρολο παρα πολλες κοπελλες και μερικες πολυ εντυπωσιακες, μια μονο με αρκετα γυμνασμενο σωμα και πολυ ωραια αλλα οχι για τα δικα μας levels....Νομιζω οτι τη λενε Κατερινα. Αυτο που μου εκανε ιδιατερη εντυπωση ειναι οι αντρες χορευτες, 6-7 και ολοι σε κατηγορια light-mid bodybuilding, ειδικα οι δυο πολλοι φουσκες και ολοι ιδιαιτερα προκλητικοι, πολλα και εντυπωσιακα sex shows με αποκορυφωμα live sex shows, αξιζει μια επισκεψη, εχουμε προχωρησει πολυ, Η Ελλας της κρισης, 50 Ευρω παρακαλω ο πριβε χορος για 20 λεπτα

Offline Drosia13

  • New
  • *
  • Posts: 7
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 3
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #236 on: January 12, 2018, 08:30:05 am »
έρχεται η claudia partenza τέλη Ιανουαρίου Αθήνα. έχει κανείς εμπειρία από session μαζί της?
αξίζει τον κόπο και την επένδυση?

Offline gk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 101
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 68
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #237 on: January 12, 2018, 01:25:31 pm »
Πολυ καλη και ωραια τυπισα, καλα αγγλικα για ιταλιδα, ειναι λιγο κοντη αλλα σεχυ και χαλαρη, δεν ξερω για παλη γιατι δεν μου αρεσει αλλα νομιζω μου ειχε πει οτι το ασχολειται με τα σχετικα, δοκιμασε αξιζει,

Offline George(gr)

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 15
  • Gender: Male
Re: GREEK
« Reply #238 on: January 18, 2018, 02:16:34 pm »
Σε email μου ειχε πει 800 για φουλ οποτε δεν προχωρησα.

Offline gk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 101
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 68
  • Female Bodybuilding, Physique, Fitness, Figure & Bikini
Re: GREEK
« Reply #239 on: January 18, 2018, 06:24:31 pm »
Νομιζω οτι σου ειπε πολλα, καμια 300ρια χρεωνει

Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  GREEK
 

gfxgfx
Forum Saradas does not host any files on its own servers.
gfx
It only points to various links on the Internet that already exist.
It is recommended to buy Original Video, CD, DVD's and pictures only.
gfx
Mobile View