Forum Saradas


Donate today to show love to your community!
gfxgfx
 
Please login or register.

Login with username, password and session length
steroidify
 
gfx gfx
parapharma Advertising
gfxgfx
 
Welcome to Forum Saradas! Female Bodybuilding, Fitness, Figure & Bikini

Do you love female bodybuilding and events like the Olympia and the Arnold Classic? Are you interested in female bodybuilding, fitness, figure & bikini?
If so check out and join our female bodybuilding forum! Saradas is the oldest and most popular female bodybuilding, fitness forum.

🔥 At Saradas you will find the most amazing and rare pictures of probably every female professional bodybuilder who has ever competed.   
🔥 You can keep up with female bodybuilding news from all over the world and hear the latest on your favorite bodybuilder.
🔥 You will find the latest updates on bodybuilding events like the Olympia and the Arnold Classic.

Saradas is your one stop female bodybuilding resource. Come and join us!

Saradas - The Internet Female Bodybuilding Database
 
gfx gfx
gfx
575243 Posts in 71949 Topics by 28440 Members - Latest Member: vvaass March 19, 2024, 10:52:30 am
*
gfx* Home | Help | Login | Register | gfx
gfx
Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  MAGYAROK - HUNGARIAN topic
gfx
gfxgfx
 

Author Topic: MAGYAROK - HUNGARIAN topic  (Read 68884 times)

purpleneck

  • Guest
MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« on: July 20, 2011, 09:53:02 pm »
sziasztok! :-D
hey, any hungarians here?  ::)


Offline gbandi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 144
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -97
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #1 on: July 30, 2011, 01:31:10 pm »
Hali! Szoktam böngészgetni az oldalt! ;D
User is currently banned [View]

purpleneck

  • Guest
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #2 on: September 02, 2011, 11:25:28 am »
Nagyon helyes :-) Vannak jó klipjeid? :-)

Offline elam

  • Lurker
  • *
  • Posts: 1
  • Activity:
    0%
  • KARMA: 7
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #3 on: December 31, 2011, 11:43:24 am »
Hogy kell itt keresni ezen az oldalon skacok?

feldmarschall

  • Guest
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #4 on: January 04, 2012, 09:58:04 am »
Üdv mindenkinek!

Buék!

Offline gbandi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 144
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -97
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #5 on: February 03, 2012, 06:19:47 pm »
Hogy kell itt keresni ezen az oldalon skacok?

Na erre én is kiváncsi lennék!
User is currently banned [View]

purpleneck

  • Guest
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #6 on: February 24, 2012, 06:25:47 pm »
Nem nagyon lehet. El kell érni egy olyan fokozatot, sok sok pozitív visszajelzés kell hozzá.. Akár el is kezdhetünk adni egymásnak ilyeneket, ha már nem kerül semmibe.  :cool2:

purpleneck

  • Guest
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #7 on: March 02, 2012, 03:41:14 pm »
Én is küldöm! :)  :cool2:

HuBazze

  • Guest
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #8 on: March 03, 2012, 07:25:27 pm »
Nem tudom, de úgy, hogy folyamatosan VÁLOGATÁS NÉLKÜL törölnek kommenteket és elzárják a feltöltéseket, lehetetlen feljebb lépni.

kassa00

  • Guest
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #9 on: March 04, 2012, 06:59:42 am »
Haa meg vlki nem jot vona ra it neam az a lenyeeg, hogy osszeeszed az 500-at és vippess lagyel (ebben orrba-szajba gaatolnak) hanemm, hogy tejelj le nemi manit, aeztan maj kapssz iddeiglenessen vlmi hozzafferest a vippes materiahoz paar heetre vagy hoonappra. Ztan megint tejelj, hogy issmet hoozzaferj paar hettre vaagy hunapra, es igy tovvabb es igy tovvabb. Anak iddejen, toobb evveel ezeloott, megg maas nevveel een iss probalttoam osszesszeedni a vipphez sszuksaeges poentszaemot, de fojamattossan emmeltek a poentszaemot es mieekor maer a koezelleben vooltam meggint emeetek megg tooroltek a postjaimat. Mekor reaklamaltam, akkoe meg kibacctak. Eggy ido uttan megguntam es uegy donntotem, hogy lesz@rom es csak logokk it kullonbozzo nickekel, amiigg ki neem baccnak. Hha meggin kibaccnak meggin beregeelek mass nicckel.

Azer irrock igye, ho nee leahhesen vebes foarrditovval sem leforrdiitani a poastomat. Boacsi mindaenkitol!

purpleneck

  • Guest
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #10 on: March 04, 2012, 11:02:43 am »
Nincs mese még a végén köll nyitttani e salyátott nekünk.. Na, így le tuggyák fordétani? :D

Offline gbandi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 144
  • Activity:
    0%
  • KARMA: -97
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #11 on: March 04, 2012, 05:52:49 pm »
Haa meg vlki nem jot vona ra it neam az a lenyeeg, hogy osszeeszed az 500-at és vippess lagyel (ebben orrba-szajba gaatolnak) hanemm, hogy tejelj le nemi manit, aeztan maj kapssz iddeiglenessen vlmi hozzafferest a vippes materiahoz paar heetre vagy hoonappra. Ztan megint tejelj, hogy issmet hoozzaferj paar hettre vaagy hunapra, es igy tovvabb es igy tovvabb. Anak iddejen, toobb evveel ezeloott, megg maas nevveel een iss probalttoam osszesszeedni a vipphez sszuksaeges poentszaemot, de fojamattossan emmeltek a poentszaemot es mieekor maer a koezelleben vooltam meggint emeetek megg tooroltek a postjaimat. Mekor reaklamaltam, akkoe meg kibacctak. Eggy ido uttan megguntam es uegy donntotem, hogy lesz@rom es csak logokk it kullonbozzo nickekel, amiigg ki neem baccnak. Hha meggin kibaccnak meggin beregeelek mass nicckel.

Azer irrock igye, ho nee leahhesen vebes foarrditovval sem leforrdiitani a poastomat. Boacsi mindaenkitol!

Ez jó duma! :bravo:
Mindegy, ha nem leszek VIP-es, akkor se megyek falnak.
User is currently banned [View]

kassa00

  • Guest
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #12 on: March 04, 2012, 06:40:04 pm »
Laattod, eon semm meontem a fellnak. Ha(pci) kibaccnak, tsak berregellssz mass nevven ess fojtattodd a letooteseket.
Dee raltam nemuljon a dulog, iggy miindeonki kapp toelem karámot.

purpleneck

  • Guest
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #13 on: March 10, 2012, 12:27:47 am »
Kicsit feltuningoltam mindenkit! ;)

Erre jártam, megpakoltam mindenkit  >:D

purpleneck

  • Guest
Re: MAGYAROK - HUNGARIAN topic
« Reply #14 on: April 01, 2012, 09:50:42 pm »
Na? :O Semmi?  :'(

Forum Saradas  |  Female BodyBuilding & Fitness & Figure - Members Area  |  Foreign Languages - Saradas International  |  MAGYAROK - HUNGARIAN topic
 

gfxgfx
Forum Saradas does not host any files on its own servers.
gfx
It only points to various links on the Internet that already exist.
It is recommended to buy Original Video, CD, DVD's and pictures only.
gfx
Mobile View