Pages:
Actions
  • #1 by kojak on 13 Apr 2008
  • ελα ρε, κανείς εδώ να τα πούμε?
    • kojak
  • #2 by Brand on 13 Apr 2008
  • Επικό nickname. Τώρα για να τα πούμε όλη η καλή διάθεση υπάρχει. Αλλά έχω την εντύπωση ότι είμαι από τους πιο...παράξενους. ;p
  • #3 by tzamias on 20 Apr 2008
  • γεια χαρα σε ολους  :)
    • tzamias
  • #4 by Brand on 21 Apr 2008
  • Γιατί δεν ξεκινάμε με κάτι πιο πρακτικό; Για παράδειγμα, σε ποια περιοχή ή και χώρα βρίσκεται ο καθένας μας; Εγώ για αρχή είμαι στο απόλυτο κλισέ: στην Αθήνα.

    Εσείς;
  • #5 by tzamias on 22 Apr 2008
  • τωρα ειμαι Λεσβο μετα απο λιγους μηνες θα ειμαι και εγω στο απόλυτο κλισέ: στην Αθήνα  Μ Ε Τ Α Θ Ε Σ Η  :)
    • tzamias
  • #6 by Brand on 22 Apr 2008
  • Μετάθεση όπως λέμε "στρατά" ή μετάθεση όπως λέμε "δουλειά";

    Άσχετο αλλά είχα κάποτε έναν καθηγητή από Μυτιλήνη που έτσι και άκουγε κάποιον να λέει "Λέσβος" έπαιρνε ανάποδες. Κάθε φορά που ακούω "Λέσβος" τον θυμάμαι και μου φαίνεται αστείο ακόμη και σήμερα το πώς έκανε.
  • #7 by dimitris111 on 24 Apr 2008
  • ρε μαγκες εχετε πολλα κ. τι βλεπετε εσεις? εγω πολυ λιγα. αν μπορειτε δωστε κανενα κ. να δω και εγω περισσοτερα. παρτε απο εμενα κ σε ολους.
    • dimitris111
  • #8 by Brand on 24 Apr 2008
  • Τσάκο ένα.  ;)
  • #9 by tzamias on 29 Apr 2008
  • παρε και απο μενα κ                                                                           Στον κ....στρατο ειμαι σχεδον 20 χρονια τωρα
    • tzamias
  • #10 by Brand on 29 Apr 2008
  • Άσχετο. Το καλοκαίρι (ξέρω, μυστήρια περίοδος) γίνεται ένα διεθνές πρωτάθλημα στην Αθήνα. Θα πάει κανείς;
  • #11 by tzamias on 02 May 2008
  • τι πρωταθλημα ποιας ομοσπονδιας (IFBB η WABBA)τι ελληνιδες θα εχει ??? ??? ???  ριξε λεπτομεριες και αν ειναι να παμε
    • tzamias
  • #12 by Brand on 02 May 2008
  • Την 7η Ιουλίου διοργανώνεται στην Αθήνα (αλλά δεν ξέρω πού ακριβώς ακόμη) το NAC World Championship. Δεν ξέρω αν θα έχει Ελληνίδες μιας και ιδέα δεν έχω από το ποιες είναι οι συμμετοχές. Φαίνεται όμως για σχετικά μεγάλο event. Υποθέτω λοιπόν ότι όλο και κάποιον ενδιαφέρον θα παρουσιάζει...
  • #13 by Brand on 02 May 2008
  • Μόλις βρήκα κι άλλες πληροφορίες. Θα γίνει στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας και συμμετέχουν 180 αθλητές από 45 κράτη.
    Πέφτει Σάββατο. 10 το πρωί τα προκριματικά, 7 το απόγευμα οι τελική, 25 ευρώ εισιτήριο.
  • #14 by dabouk on 31 May 2008
  • Γεια σας παιδιά από Θεσσαλονίκη.

    Για όσους δεν τα έχουν ήδη υπόψη ένα μικρο δώρο από μένα

    http://grfbb.tripod.com/

    http://www.greekmuscle.net/
    • dabouk
  • #15 by dabouk on 26 Jun 2008
  • Γεια και πάλι παίδες.

    Τι θα λέγατε να αλληλο-δώσουμε μερικά Κ ο καθενας μας στο άλλο μπας και φτάσουμε σε καλό επίπεδο?

    Κανω εγω το ξεκίνημα σε όλους που έγραψαν εδώ.
    • dabouk
Pages:
Actions