Pages:
Actions
  • #1 by DEA on 28 Apr 2008
  • Tak schvalne, kdo je tady z CZ ci SK?
    • DEA
  • #2 by petrzlen on 29 Apr 2008
  • Tak schvalne, kdo je tady z CZ ci SK?
    ja som zo slovenska
    • petrzlen
  • #3 by stunt on 01 May 2008
  • Cestina muj kobyl :)
  • #4 by Mikeff on 01 May 2008
  • Ja taky se hlasim:)
  • #5 by Mikeff on 02 May 2008
  • Mam dotaz...jak se muzu stat VIP? To se na nakej ucet posilaj penize nebo jak?
  • #6 by Mikeff on 02 May 2008
  • Presne to se mi dneska taky stalo jako tobe! Taky nevim cim to....Taky vam vsem davam karmu:)
  • #7 by Mikeff on 03 May 2008
  • pšššt:). Neni mi jasny jak si to ale zjistil:).
  • #8 by Mikeff on 05 May 2008
  • Aje je tady agent STB:)) Tak jak je to s tim VIP vi to nekdo?
  • #9 by Mikeff on 05 May 2008
  • Presne taky sem cekal neco takovyho....ale VIP je tu uz dost lidi....DEA to urcite vi, tak snad sem koukne.
  • #10 by Mikeff on 05 May 2008
  • Jinak karma uz musi byt min.495, to je drsny, porad to zvedaj.
  • #11 by DEA on 06 May 2008
  • Zdar,

    je to tak, ze mas bud dost karmy nebo za $$$. Mel jsem nejakej cas to za to, ze jsem byl moderator, ale nic moc tam stejne nebylo... No a pocet bodu se stale zveda a ja se za tim honit nehodlam... Jedine me napadlo si davat takhle karmu mezi sebou nebo mit vic účtů... ale ani to mi za to nestoji.

    Co s těma mizejicima kategoriema nevím, některé možná vyžadujou min. počet příspěvků nebo karmu a stejně jako přístup do VIP se ty požadavky můžou měnit.

    Jinak majitel stránek je celkem magor a některé jeho kroky naprosto nechápu, stejně jako třeba jiní moderátoři :-)


    ----
    Zdar Mike, co dela Focus? Jeste ho mas?
    • DEA
  • #12 by DEA on 06 May 2008
  • Hm, koukal jsem, ze Adult Videos zmizely z free sekce... ono je to tak, ze ty pekny veci se sunou z verejnych casti do VIP:-( Leda muzu zkusit pozadat kamose co tam pristup aby cas od cas mi poslal nejaky link rovnou na rapidshare... de facto je zajimava jen sekce full videos.
    • DEA
  • #13 by Mikeff on 06 May 2008
  • Ale me neni jasny, ze tu nikde neni jasne napsano jak se stat VIP. Ne, ze bych mel videii a vseho kolem malo(min.600GB), ale ty novy uz moc nemam.
    DEA zeptej se prosim toho kamose kolik platil atd. Auto mam porad stejny, diky za optani, doufam, ze se mas dobre:) Du vam dat opet karmu vsem:).
    Jeste neco...taky sem sem par videi dal, ale k cemu to je, kdyz to stejne presunou do VIP....
  • #14 by DEA on 07 May 2008
  • Ale me neni jasny, ze tu nikde neni jasne napsano jak se stat VIP. Ne, ze bych mel videii a vseho kolem malo(min.600GB), ale ty novy uz moc nemam.
    DEA zeptej se prosim toho kamose kolik platil atd. Auto mam porad stejny, diky za optani, doufam, ze se mas dobre:) Du vam dat opet karmu vsem:).
    Jeste neco...taky sem sem par videi dal, ale k cemu to je, kdyz to stejne presunou do VIP....

    nemyslel si 600 MB? :-)

    Já už toho mám taky dost a začínám být celkem vybíravý - pod rozlišení 640x480 už nejdu, jen výjimečně, a beru jen delší celé filmy, ne klipy.
    Asi bysme měli zase rozjet vlastní výměnu :-)

    Ten kámoš to má za karmu, takže nevím. Ptal jsem se včera majitele a nevím, jestli si dělal prdel, poslal mi link na nějakou charitu v Africe (jestli tím kryje svoje podnikání), kde se platilo Paypalem, min. $15, ale na jak dlouho to platí nevím.
    • DEA
  • #15 by DEA on 07 May 2008
  • No aj mňa by zaujímalo kde a koľko $$$ treba poslať na VIP... Pri súčasnom kurze doláru, by som tých pár $$$ bez problémov obetoval.

    Ináč tak som si spomenul zas na musclewomen.cz... to fórum čo tam potom bolo, tak toho je fakt škoda. Nebola tam síce veľká komunita, ale predsa len nejaká bola a celkom rád som tam chodil.

    No, to so mikeff koupil auto a neměl pak na zaplacení domény a hostingu serveru :-)
    • DEA
Pages:
Actions